Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eg
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eg » 06.05.2007 22:33

magdapaszek napisał(a):dotarły i do mnie materiały!!!!!!!!!!!!byle do czerwca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :!: :!: :!:

Czesć kiedy jedziesz, bo ja z rodzinką wyjeżdzam 29 czerwca 2007 na wyspę Pag,
Daniello
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 28.02.2007
jak zamowic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniello » 11.05.2007 10:20

witam mam prosbe nie mam pojecia jak zamowic te materialy informacyjne moze mnie ktos nakieruje jak to zrobic pozdro czekam
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 11.05.2007 11:24

Trzeba napisać do nich na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, że chce się takie broszury dostać ;). Ja do nich napisałem dzisiaj. Zobaczymy co dostanę :D

Pozdrav :papa:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 11.05.2007 12:41

ja zamawiałam przez www i materiały przyszły mi bardzo szybko. nie wszystko co chciałam, ale i tak dobrze :lol:
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 11.05.2007 12:49

mutiaq napisał(a):ja zamawiałam przez www i materiały przyszły mi bardzo szybko. nie wszystko co chciałam, ale i tak dobrze :lol:


do mnie też przyszły w miarę szybko, ale też niestety nie wszystkie :?
ale to co dostałam..na pewno się przyda :D
Daniello
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 28.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniello » 11.05.2007 12:59

mutiaq napisał(a):ja zamawiałam przez www i materiały przyszły mi bardzo szybko. nie wszystko co chciałam, ale i tak dobrze :lol:
przez www ?????????
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 11.05.2007 13:21

noitrch napisał(a):Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji rozpoczął dystrybucję aktualnych na rok 2007 bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat Chorwacji. Dysponujemy aktualnymi mapami samochodowymi Chorwacji, informatorami turystycznymi oraz katalogami i folderami na temat poszczególnych regionów i miejscowości w Chorwacji na 2007 rok.

Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.

Jak wyżej - to pierwszy post z tego wątku...
Daniello
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 28.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniello » 11.05.2007 15:38

Leszek Skupin napisał(a):
noitrch napisał(a):Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji rozpoczął dystrybucję aktualnych na rok 2007 bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat Chorwacji. Dysponujemy aktualnymi mapami samochodowymi Chorwacji, informatorami turystycznymi oraz katalogami i folderami na temat poszczególnych regionów i miejscowości w Chorwacji na 2007 rok.

Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.

Jak wyżej - to pierwszy post z tego wątku...
no spoko ale jak probowalem ze strony i nie wiem jak
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 11.05.2007 18:25

Daniello napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
noitrch napisał(a):Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji rozpoczął dystrybucję aktualnych na rok 2007 bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat Chorwacji. Dysponujemy aktualnymi mapami samochodowymi Chorwacji, informatorami turystycznymi oraz katalogami i folderami na temat poszczególnych regionów i miejscowości w Chorwacji na 2007 rok.

Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.

Jak wyżej - to pierwszy post z tego wątku...
no spoko ale jak probowalem ze strony i nie wiem jak


http://www.croatia.hr/English/Multimedi ... mode=order
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 11.05.2007 18:52

To ja się troszku pochwalę:
N.O.I.T.R.Ch podesłał nam na zlot sporą przesyłkę :D

A to jest to, co mi po niej pozostało
Obrazek
(część materiałów reklamowych dostaliśmy po targach turystycznych)

Czerwony akcent na tle innych folderów to aktualna mapka oraz informator zawierający samą esencję wiadomości o HR :D

P.S. czas najwyższy podziękować sponsorowi ... w wątku zlotowym :)
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 12.05.2007 21:23

Jateż zamówiłam materiały doszły bardzo szybko ale niestety nie wszystkie które chciałam, ale sąbardzo fajne jest nowa mapa, aktualne ceny i fajne opisy. Pozdrawiam Monika :lol:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 19.05.2007 13:35

dzisiaj poszło -ciekawe kiedy dojdą broszurki?
Daniello
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 28.02.2007
Mam

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniello » 23.05.2007 14:47

hej wczoraj dotarly do mnie broszurki itp jakie ostatnio zamawialem nawet jestem zadowolony
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.05.2007 14:51

Cholera, a do mnie nic jeszcze nie dotarło :? :cry:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.05.2007 14:55

Bo do Żor zdecydowanie bliżej z Cro niż do Hielc :lol: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone