Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 18.01.2007 19:35

Jasne :!: :!: :!: :D Ja dostałem w ubiegłym roku i 2 lata temu cały komplet (w tym ang i hr) pomimo że zamawiałem tylko te po polsku :lol:
więc spróbuj zamówić tylko polskie a dostaniesz komplet :wink:

Ps. Do ciężkiej cholery niech mi ktoś powie w którym miejscu na tej stronie jest zakładka "zamawianie broszur" bo albo mi na oczy siadło albo mój komp tego nie wyświetla :evil: mogę se pobrać z multimediów ale zależy mi na fajnym błyszczącym papierze :wink:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 18.01.2007 19:41

Materiały są gratis to podstawowa zaleta. :wink: Mają świetną kolorystykę i piękne zdjęcia.
Pełne zestawy można zdobyć odwiedzająć stoiska NOIT na różnych targach turystycznych w Polsce.Zresztą tych materiałów jest tak dużo ,że nie wiem czy ktoś wszystko by udżwignął.Są regiony i każde miasteczko,są zestawy o campingach,a oprócz tego każdy camping ma swój folder itd :wink:
A Ty Japona jak potrzebujesz jakiś materiał to pisz.Prześlę błyskawicznie.
Jak nie będę miał to stawiam dobre wino w ... . :wink:
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 18.01.2007 20:15

Nie ma tej zakładki.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 18.01.2007 20:23

staniław napisał(a):Nie ma tej zakładki.


Zakładki nie znalazłem - wysłałem maila.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 18.01.2007 20:27

noitrch napisał(a):Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji rozpoczął dystrybucję aktualnych na rok 2007 bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat Chorwacji. Dysponujemy aktualnymi mapami samochodowymi Chorwacji, informatorami turystycznymi oraz katalogami i folderami na temat poszczególnych regionów i miejscowości w Chorwacji na 2007 rok.

Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.


No to: Ściemniacz Pan jesteś a nie noitrch :wink:

bez zakładki to do d.... bo znów wszystko poślą a ten papiór nawet w piecu się ciężko pali. Chciałem se wybrać nowe na ten rok :cry:
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 18.01.2007 20:44

staniław napisał(a):Nie ma tej zakładki.


hej!
po prawe stronie jest zakładka multimedia, tam znajdziesz hasło brochures, kliknij na nie i wybierz dalej "ordering brochures"
bedzie caly spis folderów dostepnych do zamówienia
pozdrawiam
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 18.01.2007 20:47

yeoz napisał(a):
staniław napisał(a):Nie ma tej zakładki.


hej!
po prawe stronie jest zakładka multimedia, tam znajdziesz hasło brochures, kliknij na nie i wybierz dalej "ordering brochures"
bedzie caly spis folderów dostepnych do zamówienia
pozdrawiam


nosz w mordę jeża JEST :!: YEOZ HVALA :!: jesteś wielki :wink:
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 19.01.2007 01:21

Ja też trochę musiałem pozłorzeczyć zanim znalazłem właściwe miejsce. Udało się i świezutkie materiały na 2007 się własnie przeglądają.
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 19.01.2007 10:55

W dalszym ciągu przysyłają to co mają, a nie to co się chce :cry:
J@nek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 01.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@nek » 19.01.2007 13:54

JasioJasio napisał(a):Ja też trochę musiałem pozłorzeczyć zanim znalazłem właściwe miejsce. Udało się i świezutkie materiały na 2007 się własnie przeglądają.



Taaaa, świeżutkie. Szczególnie jak przeczytałem, że w jednej z interesujących mnie miejscowości planuje się otwarcie sklepu już w 2004 roku 8O
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 25.01.2007 17:51

e.zetka napisał(a):W dalszym ciągu przysyłają to co mają, a nie to co się chce :cry:


niestety zgadzam sie z tym...zamowilem co innego, dostalem co innego...ale dobre i to. :D
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 25.01.2007 18:11

RobCRO napisał(a):
e.zetka napisał(a):W dalszym ciągu przysyłają to co mają, a nie to co się chce :cry:


niestety zgadzam sie z tym...zamowilem co innego, dostalem co innego...ale dobre i to. :D

Robert A ten Twój Nowogard to taki Azkaban :?: :roll:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1721
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 25.01.2007 22:10

To co zamawialem - dostalem.Jest inna,nowa mapka Chorwacji.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.01.2007 22:16

Haweł napisał(a):To co zamawialem - dostalem.Jest inna,nowa mapka Chorwacji.

A reszta to samo co w ubiegłych latach? Może warto poczekać?
aga i jacek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 18.11.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga i jacek » 27.01.2007 19:43

nam też już przesłali. ja jeszcze dokładnie nie przeglądałam ale mąż powiedział że jest super dość aktualna no i z aktualnymi cenami na koampa i w hotelach a to przecież najważniesze
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone