Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nieważny D.O. - pilne :!:

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 12.09.2011 13:39

Młody chyba jesteś i nie wiesz że wszystkiego sie nie mówi kobitom :)
flaming
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) flaming » 12.09.2011 17:40

Jak nie pojedziemy w ogóle to przejdzie tsunami a nie tornado... :)
Co do mówienia wszystkiego, to siedziałem z kumplem, planowaliśmy podróż a kobita usnęła na kanapie, ja w pewnym momencie doniosłym tonem wydałem okrzyk zdumienia i rozpaczy zarazem a mianowicie: "Qwa mać! Mam nieważny dowód!" Pech chciał, że się obudziła... :roll:

Co do samego dowodu, nowy wniosek złożony, ale będzie za jakieś 7-10 dni roboczych (odpada), na zaświadczenie, że nowy w toku plus stary nieważny paszportu nawet tymczasowego nie wydadzą... Nie ma wyjścia, trzeba jechać na stary, bramka z chłopem i heja, a jak nie, to drugi raz, albo na inną granicę :) W sumie to już tak się oswoiłem z tą sytuacją, że już mnie to nie rusza, będzie co będzie, a na pewno będzie ciepłe morze i pogoda :P
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.09.2011 17:42

flaming napisał(a): W sumie to już tak się oswoiłem z tą sytuacją, że już mnie to nie rusza, będzie co będzie, a na pewno będzie ciepłe morze i pogoda :P


No to..... niech Moc będzie z Tobą!
8)
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8037
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 12.09.2011 18:07

flaming napisał(a):Co do samego dowodu, nowy wniosek złożony, ale będzie za jakieś 7-10 dni roboczych



Szczęścierz z ciebie :wink: ,bo termin oczekiwania na dokument tożsamości wynosi około 30 dni.Właśnie po takim terminie odebrałem swój nowy dowód :idea:

fleming napisał(a):Nie ma wyjścia, trzeba jechać na stary, bramka z chłopem i heja, a jak nie, to drugi raz, albo na inną granicę :)


Powodzenia :!:
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2911
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 12.09.2011 19:21

A może schowasz się w bagażniku? :wink:
jjs
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jjs » 12.09.2011 19:51

flaming napisał(a):

Nie wiem co możecie mi poradzić, czy jest szansa na wjechanie (czy raczej wyjechanie z węgier i potem wjazd do węgier - EU) na prawo jazdy (znaczek EU),

Kilka tygodni temu moja siostra, która jechała ze mną przez pomyłkę podała prawo jazdy - ze znacznkiem EU, ale się nie udało - może miała złą kategorię (tylko "B", a wjeżdżaliśmy starym przejściem Letenye/Gorican - teraz dla ciężarówek...)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.09.2011 20:06

jjs napisał(a):Kilka tygodni temu moja siostra, która jechała ze mną przez pomyłkę podała prawo jazdy - ze znacznkiem EU, ale się nie udało - może miała złą kategorię (tylko "B", a wjeżdżaliśmy starym przejściem Letenye/Gorican - teraz dla ciężarówek...)


to nie kwestia kategorii
jjs
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jjs » 12.09.2011 21:12

anakin napisał(a):
jjs napisał(a):Kilka tygodni temu moja siostra, która jechała ze mną przez pomyłkę podała prawo jazdy - ze znacznkiem EU, ale się nie udało - może miała złą kategorię (tylko "B", a wjeżdżaliśmy starym przejściem Letenye/Gorican - teraz dla ciężarówek...)


to nie kwestia kategorii

No co Ty poważnie???? W życiu bym nie wpadł, że to nie wina kategorii, dzięki na info, przekażę dalej :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.09.2011 21:20

jjs napisał(a):No co Ty poważnie???? W życiu bym nie wpadł, że to nie wina kategorii, dzięki na info, przekażę dalej :)


Ty.
A ja wyglądam jak wróżka???
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nieważny D.O. - pilne :!: - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone