Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niespodziewany wyjazd :O i czarna dziura...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Grzech12
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2012
Niespodziewany wyjazd :O i czarna dziura...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzech12 » 01.08.2012 20:27

Witajcie,
zostało mi chyba tylko forum, bo na gwałt pojawił się wyjazd i jesteśmy w czarnej %^& :)

spora konfiguracja wyszła
2+1 5l
2+1 16l
2+1 16l + 1 6l
+ 1 singiel ;)

nie wiem czy najlepiej dom czy kilka kwater obok siebie? czy damy rade znalezc cos ciekawego zeby dzieci mialy co robic? bylem pare lat temu na Rabie wynajmowalismy dom, ale kontakt do wlasciciela padl :(

poradzcie cos :) bo wyjazd w terminie 4-8 zalezy jak sie wszystko ulozy..
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.08.2012 20:40

Teoretycznie, im więcej osób, tym łatwiej rozejść się w poszukiwaniu kwater.
Z drugiej strony, każdy szuka coś pod siebie, więc dogadać się, będzie ciężko.

W zeszłym roku, na przełomie lipiec/sierpień szybko znalazłem kwatery na 5-7 osób, za duże dla naszej dwójki i myślę, że z taką kwaterą będziecie mieli najłatwiej.

Jak już znajdziecie pierwszą, to Chorwaci pomogą wam szukać kolejne.

Jedyny problem, to to, że komuś się trafi gorsza, komuś lepsza ... ;)

Pozdrawiam :)
Grzech12
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzech12 » 01.08.2012 20:47

czyli szansa na wszystkich 'ludzi' w obrębie jednej posesji raczej zerowe :/
rozumiem, że pół domu, itp to raczej też niewykonalne, chyba że cud :) albo namiar od forumowicza :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.08.2012 21:01

Wiesz, jak będziesz miał farta ...

Trochę późno na rezerwację, ale, mz, szanse na znalezienie czegoś w pobliżu są spore.

Ich nie stać na to, żeby sobie robić przestoje w przypadku czegoś w stylu pensjonatu, czy całego domu, więc starają się zapełnić kalendarz wcześniej.

Natomiast to, że znajdziesz kilka apartamentów dla 2+2 są całkiem spore.

Czasem to kwestia czasu - Chorwaci pomogą, jakby co - dlatego ważniejsze jest być w miarę wcześnie.

Z tym namiarem to całkiem niezły pomysł - niemniej, jakby ci nikt nic nie podesłał, to ja bym jechał w ciemno.

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107993
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.08.2012 23:01

Grzech12 napisał(a):czyli szansa na wszystkich 'ludzi' w obrębie jednej posesji raczej zerowe :/
rozumiem, że pół domu, itp to raczej też niewykonalne, chyba że cud :) albo namiar od forumowicza :)


Nie wiem czy znajdzie się forumowicz, który da Ci namiar na wolny dom w terminie który podajesz.
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 02.08.2012 07:18

Grzech12 napisał(a):czyli szansa na wszystkich 'ludzi' w obrębie jednej posesji raczej zerowe :/
rozumiem, że pół domu, itp to raczej też niewykonalne, chyba że cud :) albo namiar od forumowicza :)



Daj spokój - spokojnie jedź w miejsce które ci się spodoba - poprostu wybierz sobie na mapie - wsiądź w samochód i dojedź na miejsce.
potem poprostu wyjdź z auta - przjedziesz się z pare razy z domku do domku i bankowo cos załatwisz - w necie nie ma nawet połowy tego co ludzie tam chcą wynająć - serio.
bez napinki.
Grzech12
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzech12 » 04.08.2012 19:51

skoro tak mówicie to jadę :)

strach jest bo z dzieciakami lecimy.. ale cóż, życie pokaże..
jaka miejscowość polecicie żeby mieć fajną plażę i jakieś knajpki, żeby tam majątku nie zostawić.
Makarska to chyba taka nasza Łeba, więc pewnie i drożej i 'meksyk'
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 360
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 05.08.2012 08:23

Sama Makarska to bardziej Władysławowo - "większy meksyk" .
Ale dla każdego według potrzeb.
Możesz jechać w okolice np. Baśka Voda czy Brela albo Tucepi. Te same piękne widoki, tylko ludzi zdecydowanie mniej.
Pozdrawiam
Grzech12
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzech12 » 05.08.2012 11:43

dzięki, tak właśnie planujemy zrobić, żeby wybrać mniejszą miejscowość..

a z punktu widzenia plaży dla dzieciaków? jest szansa na łagodną, piaszczystą czy nie?
Adam66
Croentuzjasta
Posty: 360
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 05.08.2012 12:11

Co do plaż nie chcę się wypowiadać nie moje rejony plażowania.
Najlepiej poczytać relacje z podróży, tam ludzie wklejają zdjęcia, albo odpal Google Earth tam też są zdjęcia. Wtedy zadecydujecie co Wam najlepiej pasuje.
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Niespodziewany wyjazd :O i czarna dziura...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone