Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niebezpieczeństwa w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.02.2006 20:20

Ob.serwator wydalił:
napisałem ten tekst po pierwsze primo w doskonałym nastroju. Ten akurat zestaw moich przypowieści sam często traktuję jako "anegdoty rodzinne" - w "moich sferach" lubimy z siebie żartować. Po drugie primo - nie obraziłem się na Ciebie. Nie mam powodu
Natomiast nie ma w tym za grosz delektowania się - szczegółowość opisu następstw wypadków (Rekin i Fala), dla inteligentnych stanowiła wskazówkę co do mojej profesji (niestety, ale nie logistyk - FUX-iu wybacz )


1. Pytanie jakie to "sfery". Mi nie imponują.

2. Na temat Twojej znajomości liczebników nie będę się rozpisywał :oops: :oops: :oops: . Nie warto...

3. Potwierdzasz regułę niedouczonego lekarza, któremu nie pozwoliłbym się dotknąć. Twoja wiedza fachowa i zaradność życiowa znajduje potwierdzenie w pierwszym poście tego tematu. Zadufanie sięga gór Velebit. Swój nick najlepiej podpisz lekarzyna nauk medycznych od wypisywania aspiryny i wapna forte.

4. Przypisując mi brak inteligencji wystawiłeś sobie żenującą laurkę. I znowu moi znajomi lekarze, jak im to pokażę, będą się musieli czerwienić za czarne owce ze swojego środowiska 8) 8) 8)

Nie pozdrawiam.

Napisz coś z sensem.

Życzę przemyśleń.

Nad zmianą swojego nicka także pomyśl; ob.serwatorem jesteś miernym.

FUX
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.02.2006 20:21

slapol napisał(a):
Jolanta Michno napisał(a):Ob.serwator! Zdążyłam na szczęście przeczytać o Twoich niebezpiecznych przygodach.....

Ja nie zdążyłem niestety :cry: ....i nie wiem o czym gadacie... :cry: ale w związku z tym, że Ob.serwator jeszcze nadaje pewnie przygody zakończyły się szczęśliwie - i takiego zakończenia życzę wszystkim "udziałowcom" przygód niebezpiecznych.
Pzdr


Nie ma czego żałować z tym spóźnieniem :lol: :lol: :lol:

FUX
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.02.2006 21:33

Ob.serwator jak napisał fux wydalił czyli się zesrał.Ale o co chodzi to nie wiem,bo nie zdążyłem przeczytać.
Ale tytuł ważny. Niebezpieczeństwa w Chorwacji.
Dla mnie to ;
1.przestrzeń
2.woda
3.swoboda
4.krajobrazy
5.smaki
Jest to niebezpieczne dla ludzi pracy. :D jak ktoś się tym zachłystnie i upije to po nim. :D :D :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.02.2006 21:42

Panowie :!: Wyluzujcie :!: Czyżby znowu syndrom depresji sezonowej?Całe szczęście juz czuć wiosnę. :lol:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.02.2006 22:03

No to coś na wyluzowanie.

Zbieżność przypadkowa :lol: :lol: :lol:

Poszedl facet do lasu. Tak lazil i lazil, ze w koncu zabladzil. Chodzi
wiec
po lesie i krzyczy. W pewnym momencie cos go szturcha z tylu w ramie.
Odwraca glowe, patrzy, a tu stoi wielki niedzwiedz, rozespany,
wkurwiony,
piana z pyska mu leci i mówi:
- Co tu robisz?
- Zgubilem sie - odpowiada facet
- Ale czego sie kurwa tak drzesz? - pyta znowu wsciekly niedzwiedz
- Bo moze ktos uslyszy i mi pomoze. - mówi gosc
- No to kurwa ja uslyszalem. Pomoglo ci?
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.02.2006 22:07

:lol: :lol: :lol: :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 20.02.2006 22:48

Ob.Serwator napisał(a):(...) po pierwsze primo (...) Po drugie primo(...)


FUX napisał(a):2. Na temat Twojej znajomości liczebników nie będę się rozpisywał :oops: :oops: :oops: . Nie warto...


O ile się nie mylę Ob.Serwator cycował z kabaretu Lipińskiej jeszcze z czasów niezapomnianego Tureckiego-Gajosa :) Dzieciak wtedy byłem ale pamiętam.
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 20.02.2006 22:51

Ja tylko dodam że szkoda że coś piszesz a potem kasujesz ( ja tez nie zdążyłam :oops: )
To dziecinada troszkę, nie ? Forum to taka zabawa ale szkoda czasu napracować się, nastukać a potem kasować.

Nie można przejmować sie tak tym że ktoś nie zrozumiał Cię tak jak sobie tego życzyłeś. To przeciez noramlne - ludzie czytają to co chca przeczytać ;) To też taka zabawa :D :D

Powodzenia i mniej "dramatycznych " reakcji. :D :D :D

Mam nadzieję, że poczytamy wiele Twoich wypowiedzi :D
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 23.02.2006 14:36

Ja też nie zdążyłem przeczytać :( więc stwierdzam że to jest baaardzo nieładnie i nieelegancko najpierw coś napisać na naszym forum, dać skomentować a potem to skasować.... buuuu

Więc proponuję ci chłopie rehabilitację; odtworzysz wątek i będzie po sprawie (zapominamy o twojej wpadce) albo masz u mnie podpadzioche :wink: czyli więcej nie otwieram twoich tematów bo to strata czasu i kasy (pykam akurat po GPRS-ie)

P.S.
Albo może ktoś streści wątek żeby wiedzieć gdzie te rekiny żerują...
Czy chodziło o to:? http://www.deskpicture.com/DPs/Nature/A ... tWhite.jpg

Czasem dziabnie nóżkę, czasem rączkę, rzadziej całość :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 23.02.2006 17:10

niezawodny napisał(a):Więc proponuję ci chłopie rehabilitację; odtworzysz wątek i będzie po sprawie (zapominamy o twojej wpadce)

Moim skromnym zdaniem to wpadkę zaliczyli ci co wyskoczyli z nieciekawymi komentarzami :)
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 23.02.2006 18:23

Ob.Serwator napisał(a):Już nie proponuję - temat jest nieprzydatny, wywołuje efekt odwrotny do zamierzonego :-)

Ostatnio zmieniony przez Ob.Serwator dnia 19-02-2006 20:54, w całości zmieniany 1 raz



Cholera, nie zdążyłem przeczytać......
Może ktoś z was (najlepiej OB.Serwator) powiedzieć w skrócie o co chodziło?
Chętnie bym sobie poczytał.....
alurka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alurka » 09.06.2010 22:47

Leon napisał(a):Niebezpieczenst u nas jest wiele....
Jeden taki wasz rodak z Slansku bil w Trogirze, z malzonka i dziecmi ale wzroku nie mog oderwac od mlodich skapa ubranich chorwatek. Ale gapil sie tal glupie ze mu malzonka i starsza curka wlozyle swoje lody na glowe na zatloczonej promenadzie. Co tutaj jest niebezpiecznie. Przeciez facet mogl dostac zapalenia pustoprzestrzeni pomiendzi uszamy.
Jak na baby to bez baby...



:lol: :lol: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Niebezpieczeństwa w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone