Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie ma tego złego... - Chorwacja 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.09.2008 14:24

alessandro1977 napisał(a):Panie Januszu...choć kucharzem jestem dość dobrym to trochę boję się po raz pierwszy brać za kalmary aby nie zrazić się do nich jeżeli coś mi nie wyjdzie...zawsze w Cro jadam prażone kalmary :)

Śmiało, będzie dobrze. Za pierwszym razem wyszły trochę twarde ale człowiek uczy się na własnych błędach.

Fajny ten pampers z arbuza :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.09.2008 14:30

marsylia napisał(a):Oj zjadło by się cosik :roll:
Ale kalmary, ja też wolę prżene :D


Proszę bardzo :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.09.2008 14:33

Ale Wy kusicie i robicie smaka :( ...wychodzi na to, że będę musiał przez Was spróbować...
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 29.09.2008 14:35

Janusz Bajcer napisał(a):
marsylia napisał(a):Oj zjadło by się cosik :roll:
Ale kalmary, ja też wolę prżene :D


Proszę bardzo :wink: :lol:


Nie, nie, to są właśnie te z grilla, co tak na mnie patrzyły, jak je próbowałam jeść :lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 29.09.2008 14:39

czekam na cdn ;) pięknie ;))
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.09.2008 14:48

marsylia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
marsylia napisał(a):Oj zjadło by się cosik :roll:
Ale kalmary, ja też wolę prżene :D


Proszę bardzo :wink: :lol:


Nie, nie, to są właśnie te z grilla, co tak na mnie patrzyły, jak je próbowałam jeść :lol:



Ja wolę takie "owoce morza" :lol:

Obrazek

Jak się smażą na patelni , to już nie patrzą , bo głowy mają obcięte. :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 30.09.2008 12:56

Jest 7.00 do 10.00 musimy opuścić apartament... :( . Plan jest taki, że Łukasz idzie szukać spania, a ja sprzątam i pakuję klamoty. Trochę się denerwuję, że ciężko będzie znaleźć apartament. Pytaliśmy już w czwartek w agencji i kazali nam przyjść w sobotę rano. Łukasz wraca po jakiś 30-40 minutach i mówi, że będziemy mieszkać tam gdzie w zeszłym roku :D, tzn. w tym budynku, tylko inny apartament i będzie klima! :D. Ivana Gondulica jest po drugiej stronie ulicy i do plaży będzie dalej, ale jakie tam są piękne widoki z tarasu :hearts: .Cieszę się jak dziecko! Pożegnaliśmy się z właścicielami- właściciele mieszkają w tym domku drzwi obok, przyjeżdżają tam tylko latem, dostaliśmy wizytówkę, ostatnie uściski dłoni i jedziemy w dobrze nam znane miejsce. Jest za wcześnie- bo nasza nowa właścicielka jeszcze musi posprzątać, po poprzednich lokatorach, ale postanowiliśmy zostawić samochód pod domkiem i ruszyć na plażę. No i co za niespodziewanka - domek obok stoi samchód z naklejką cro.pl, mój pierwszy jaki widzę :lol:

Obrazek

Przyznać się kto mieszkała na Ivana Gondulica 3 :D

A na plaży jaka niespodzianka - pusto i fale jakich jeszcze tu nie widziałam, jest super, Borys zaciesza i już się rozbiera, bo on będzie pływał, oczywiście nie zgadzamy się bo jest zbyt niebezpiecznie, fale są wielkie i silne, ale zalało pół plaży więc idziemy na kompromis, może się pomoczyć między skałkami, gdzie jeszcze wczoraj były miejsca do opalania, a dzisiaj są małe baseniki.

Obrazek


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Na niebie jest sporo chmur i wieje, ale jest ciepło, no ale z opalania nici :( , czyli szybka analiza co możemy, co chcemy... i po jakiejś godzince zwijamy się do domu, rozpakowujemy i ruszamy w kolejne nasze ulubione miejsce - Trogir :!: :lol:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 30.09.2008 13:24

Brrrr :D Taki wiatr robi okropny bałagan na głowie :)
To pojedziemy już niebawem na włóczegę wąskimi uliczkami... Pięknie ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.09.2008 14:36

marsylia napisał(a):No i co za niespodziewanka - domek obok stoi samchód z naklejką cro.pl, mój pierwszy jaki widzę :lol:

Obrazek

Przyznać się kto mieszkała na Ivana Gondulica 3 :D


Będę strzelał :wink: Lechu67 ze swoja Iwonką :?: :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 30.09.2008 20:35

hmmm, nie chce się przyznać :roll:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12912
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 30.09.2008 21:03

Marsylio, bardzo lubię spacrować razem z Tobą 8) po chorwackich perełkach - i tych architektonicznych, i tych będacych cudem natury. Tym bardziej lubię, że nawet jeśli pokazujesz miejsca w któtrych już byłam, to zawsze znajdziesz w nich coś, co oglądałam w biegu, albo wręcz umknęło mojej uwadze...
Pozdrawiam serdecznie i czekam na spacerek po Trogirze :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 30.09.2008 21:08

Janusz Bajcer napisał(a):
marsylia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
marsylia napisał(a):Oj zjadło by się cosik :roll:
Ale kalmary, ja też wolę prżene :D


Proszę bardzo :wink: :lol:


Nie, nie, to są właśnie te z grilla, co tak na mnie patrzyły, jak je próbowałam jeść :lol:



Ja wolę takie "owoce morza" :lol:

Obrazek

Jak się smażą na patelni , to już nie patrzą , bo głowy mają obcięte. :wink:




Kolego Januszu, złapaliście te ryby na wędkę czy :wink: lekko kolega przykłusował tą folią na której leżą, a może prądem z akumulatorka od Suzuki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.09.2008 21:25

W 2006 roku nie było jeszcze Suzuki , a te rybki łapałem razem z "czeskimi rusałkami" :wink: :lol:
Lechu67
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 02.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechu67 » 30.09.2008 21:32

Janusz Bajcer napisał(a):
marsylia napisał(a):No i co za niespodziewanka - domek obok stoi samchód z naklejką cro.pl, mój pierwszy jaki widzę :lol:

Obrazek

Przyznać się kto mieszkała na Ivana Gondulica 3 :D


Będę strzelał :wink: Lechu67 ze swoja Iwonką :?: :lol:


Oczywiście że Lechu67 z Iwonką i Patrycją :D . Ale że na zlocie się nie zgadaliśmy. No w końcu ktoś mnie widział, a bryka stała tam 16 dni.
Kwaterkę mieliście w tym zółtym domku?.
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 01.10.2008 08:27

Domek obok Was, pod 5 :), no proszę...Raz widziałam jak biegała tam dziewczyneczka, ale Was, to ani widu, ani słychu :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie ma tego złego... - Chorwacja 2008 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone