Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

New York New York....

Odkrycie Ameryki – popularne określenie faktu dotarcia Krzysztofa Kolumba do tego kontynentu, w 1492 roku. W rzeczywistości pierwszymi ludźmi, którzy dotarli do kontynentu amerykańskiego, byli członkowie społeczności łowieckich, przybyłych z Azji przez Beringię w czasie zlodowacenia, między 40.000 a 17.000 lat temu. Za pierwszego przedstawiciela cywilizacji europejskiej, który dotarł do Ameryki na początku XI wieku, uznaje się wikinga Leifa Erikssona.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 01.03.2017 18:26

kmichal napisał(a):po tej lekturze jestem jeszcze bardziej na tak za wypadem za ocean - ale to dopiero jak zniosą wizy, bo nas jest "5" ... :mrgreen: ...


Kiedy uważasz że tak się stanie?
LadyM
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LadyM » 01.03.2017 18:56

piekara114 napisał(a):
LadyM napisał(a):DZIEŃ 7Dzień siódmy spędziliśmy w całości na buszowaniu po sklepach, zatem zdjęć nie ma 

Jak to nie ma :?: :?: Powinny być zdjęcia, co się udało upolować...


Mogę ewentualnie wstawić zdjęcia tego, czego NIE kupiliśmy, ale z czym się fotografowaliśmy :mrgreen:

Dziękuję wszystkim za czytanie! :papa:
LadyM
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LadyM » 01.03.2017 19:41

Ok, przejrzałam, co mam w kompie odnośnie zakupów i znalazłam kilka śmiesznych fotek.
Przede wszystkim tamte sklepy, są jak muzea same w sobie! ich wystrój jest powalający! Nawet "głupią" wódkę potrafią tak wyeksponować, że wygląda jak dzieło sztuki!

Zdjęcia poniżej ze sklepu typu: "wszystko do wszystkiego".

DSC02518.jpg
Twixy na metry (albo stopy)

DSC02516.jpg
zajęcia sportowe na kibelku cz.2

DSC02515.jpg
Z serii: zajęcia sportowe na kibelku cz.1

DSC02514.jpg
Karaluchy o smaku sera i bekonu, proszę uprzejmie...


Sklep Lego, jak się można było domyślić, klocki każdego rodzaju. Ale, że będą również w formie postaci mojego ulubionego (obecnie) serialu Teoria Wielkiego Podrywu, tego nie przypuszczałam! Sheldon z Lego!!
DSC02659.jpg
Zestaw: Big Bang Theory


Psy z wystawy... sklepowej....

DSC03381.jpg
Psy z wystawy... sklepowej


Lody "U geja" wyglądały na smaczne

DSC03387.jpg
Lody "U geja"


To był 3 piętrowy sklep ze słodyczami wszystkim co słodycze imituje! Można było dostać oczopląsu! Schody były "wysypane" cukierkami i napisem "niech Twój każdy krok będzie słodki", na suficie wisiały ogromne lody, szuflady były w kształcie ogromnych tabliczek czekolady, a lady sklepowe "ociekały" płynną czekoladą! Do tego można tam było znaleźć dowolny przedmiot domowego użytku w kształcie słodycza.
DSC03512.jpg
Czapeczki wszystkich smaków


DSC03513.jpg
Podajniki do cukierków w kształcie prezydentów


DSC03514.jpg


DSC03515.jpg
Spójrzcie tylko na wzrok tego chłopaka, nie dziwię się, że ma obłęd w oczach.


DSC03518.jpg
Gablota "celebrytów", którzy zaszczycili kiedyś swoją osoba ten sklep i wybrali swoje ulubione słodycze, a następnie zostawili swoje autografy.

DSC03519.jpg
Lady ociekające czekoladą

DSC03522.jpg


Jeszcze jedno zdjęcie dla fanów Friends... sławny Bloomingdales.
Załączniki:
DSC03523.jpg
Bloomingdales
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 01.03.2017 20:39

tak z ciekawości...ile za Lego z Teorii??? :mrgreen:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 01.03.2017 22:13

śmigacz napisał(a):
kmichal napisał(a):po tej lekturze jestem jeszcze bardziej na tak za wypadem za ocean - ale to dopiero jak zniosą wizy, bo nas jest "5" ... :mrgreen: ...


Kiedy uważasz że tak się stanie?


... mam tylko taką nadzieję, która pojawia się przy kolejnych wyborach prezydenckich w USA ... :lol: ...
Pozdrawiam.
LadyM
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 27.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) LadyM » 02.03.2017 13:36

słoma79 napisał(a):tak z ciekawości...ile za Lego z Teorii??? :mrgreen:


Niestety nie pamiętam, ale pozostałe były w normalnych "polskich" cenach, więc przypuszczam, że nieco ponad 100 zł.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.03.2017 13:51

LadyM napisał(a):Jeszcze jedno zdjęcie dla fanów Friends... sławny Bloomingdales.


Dziękuję! :hearts:
Poprzednia strona

Powrót do Ameryka Północna

cron
New York New York.... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone