Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

naklejka "PL" z tyłu samochodu

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
volfram
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2007
naklejka "PL" z tyłu samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) volfram » 31.07.2007 12:16

witam czy ta naklejka jest obowiązkowa? pozdrawiam
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.07.2007 12:19

Jeżeli masz białe tablice rejestracyjne - to nie.
Za to obowiązkowa jest nalepka cro.pl :D :D
Pozdrav.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 31.07.2007 13:39

Posiadając białe tablice z PL-ką nie musimy naklejać dodotkowo PL. Dotyczy krajów Unii i niektórych, z którymi są podpisane umowy, w tym Chorwacja.
Cro.pl--obowiązkowo
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 31.07.2007 13:51

Witam
W jakim celu zadawane są tak banalne pytania. Na forum gdzie winno się informować, pomagać, polecać i doradzać, zaśmieca się pytaniami, które można skierować do dziecka Szkoły Podstawowej a w najgorszym przypadku ruszyć mózgownicą" :oops:
Przepraszam, ale coraz więcej głupawych pytań!!!
pozdrawiam cromaniaków :hut: :papa:
Arteg
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arteg » 31.07.2007 15:01

...a mnie od takich pytań bardziej drażnią takie odpowiedzi jak powyższa. Od tego jest forum, aby ludzie pytali o to czego nie wiedzą, albo nie potrafią znaleźć. Jeśli uważam jakies pytania za głupie i niepotrzebne, to poprostu nie zwracam na nie uwagi. Szkoda mi pary na krytykowanie ludzi i udowadnianie im, że znajdują się np. na poziomie podstawówki. Czasem mam wrażenie, że pisząc takie posty ktoś próbuje sam sobie pokazać, udowodnić czy wmówić swoją niesamowitą wiedzę i urudycję.
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 31.07.2007 15:05

Arteg napisał(a):...a mnie od takich pytań bardziej drażnią takie odpowiedzi jak powyższa. Od tego jest forum, aby ludzie pytali o to czego nie wiedzą, albo nie potrafią znaleźć. Jeśli uważam jakies pytania za głupie i niepotrzebne, to poprostu nie zwracam na nie uwagi. Szkoda mi pary na krytykowanie ludzi i udowadnianie im, że znajdują się np. na poziomie podstawówki. Czasem mam wrażenie, że pisząc takie posty ktoś próbuje sam sobie pokazać, udowodnić czy wmówić swoją niesamowitą wiedzę i urudycję.


Z ust mi to wyjąłeś ;)
A tak poważnie temat pytań i ich zasadności był już wałkowany - konluzja - jak wyżej - uważasz za niepotrzebne - nie zwracaj uwagi, zamiast popisywać się wiedzą i erudycją.
pozdrawiam
--
damian
GSX750ES - 100 konna Drynda z Cro.pl
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1560
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 31.07.2007 15:41

bonar napisał(a):Witam
można skierować do dziecka Szkoły Podstawowej a w najgorszym przypadku ruszyć mózgownicą"


Świetna rada, pyszna rada...przez takie myślenie umierają fora bo wszystko "było".

Gdyby wszyscy mieli takie podejście Twój post (forum/viewtopic.php?t=16785) pozostałby bez odpowiedzi, bo o navi też już "było". :wink:
Brooklyn
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brooklyn » 01.08.2007 09:26

el_guapo napisał(a):Świetna rada, pyszna rada...przez takie myślenie umierają fora bo wszystko "było".

Dokładnie, tak umierają fora!
Poza tym uważam, że pytanie nie jest głupie, jest zasadne. Ja również się zastanawiałem nad tym wyjeżdżając. Dlatego w dniu wyjazdu kupiłem naklejkę w razie czego, ale nie jest potrzebna jezeli mamy na tablicach PL.
woldox
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 23.08.2009
Naklejka PL

Nieprzeczytany postnapisał(a) woldox » 29.08.2009 10:32

Witam wszystkich szanownych fanów Chorwacji . Czytam forum od kilku dni bo oczywiście mam zamiar wyjechać jutro do CRO i zastanawia mnie czy trzeba posiadac naklejkę PL na aucie "uzyłem opcji szukaj" i nic .

Jadę w ciemno czy to mądre :?:
A może polecicie coś mysle o Krk :?:
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 29.08.2009 10:37

Witam
Jesli masz tablice rejestracyjna nowego typu /czyli tzw biala, z PLka/ to nie potrzebujesz zadnej naklejki.
A wyjazd w ciemno to najlepszy sposob. Polecam
Pozdrav
Użytkownik usunięty
Re: Naklejka PL

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2009 11:40

woldox napisał(a):....A może polecicie coś mysle o Krk :?:

Ten temat to średnio do tego wątku pasuje :lol:
Może lepiej np. tu: www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15200&highlight=
woldox
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woldox » 29.08.2009 16:50

Piotrek_B Dzięki. Jutro jadę po raz pierwszy do Cro ale pojadę w okolice Senj bo uwazam ze to dobra baza wypadowa . Jak bedzie net to napisze kilka słów

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone