Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3049
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 22.05.2019 09:57

sviva napisał(a):
piotrulex napisał(a):
tommy301 napisał(a):Najpiękniejsze piaszczyste plaże w Chorwacji w Nin ...


Szczęściarzu

Jeśli to są dla Ciebie najpiękniejsze plaże w Cro, to jeszcze wszystko przed Tobą ;)

Czytając post @tommy301 wnioskuję, że nie pisze on stwierdzenia, że w całej Chorwacji najpiękniejsze plaże są w Nin a po prostu wymienił plaże, które są wg niego najpiękniejsze w samym Nin... Chyba, że źle rozumuje... :roll:

Podejrzewamy oczywiście, że to wg. niego są najpiękniejsze plaże w Chorwacji jak sugeruje wątek.
Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, poglądów oraz gustu.
Natomiast każdy ma prawo do ich oceny.
Albo tommy301 nie widział jeszcze ładnych plaż i sądzi, że to jest szczyt piękności porównując do glinianek na polskich jeziorach albo ma wątpliwe poczucie estetyki.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1945
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 22.05.2019 10:05

tommy301 napisał(a):Najpiękniejsze piaszczyste plaże w Chorwacji w Nin:
Queens plaža:
Bilotinjak
Škrapavac


Auto wyraźnie napisał że to najpiękniejsze piaszczyste plaże w NIN. Nie napisał że w całej Chorwacji i że te na Makarskiej kamieniste są brzydsze.
Wg mnie gdyby folder biura podróży przedstawiał zdjęcia tych piaszczystych plaż każdy wybrałby Bułgarię a klientów ściągaliby z łapanki z ulicy. Czegoś brzydszego dawno nie widziałem.
NIN to promil Chorwacji więc jeszcze jest dużo do zobaczenia.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3049
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 22.05.2019 10:33

wikol napisał(a):
tommy301 napisał(a):Najpiękniejsze piaszczyste plaże w Chorwacji w Nin:
Queens plaža:
Bilotinjak
Škrapavac


Auto wyraźnie napisał że to najpiękniejsze piaszczyste plaże w NIN.

To jest tak jakby napisał najładniejsza Skoda Octavia III wśród Skód to Octavia III - bo taki mniej więcej ma wybór.
cro_beginer
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_beginer » 14.06.2019 10:15

Witam

Wybieramy się trójką dzieci do Cro ale nie wiem które miejscowość ma lepszy dostęp do plaż/ "ładniejsze" plaże/ mniej zatłoczone ?
Chodzi o miasta Cres i Rovinj ?
załóżmy że miejscówka jest w okolicach centrum miasta - ktoś poradzi ? :)

pozdrawiam
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Szukam strony www

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 07.07.2019 18:39

Witam
szukam strony z opisem i zdjęciami wszystkich plaż w Chorwacji. Powiem szczerze że miałem ją ale zgubiłem adres internetowy.
Jeżeli ktoś by miał, byłbym wdzięczny.
sebula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 09.02.2017
Re: Szukam strony www

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebula » 07.07.2019 18:50

Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: Szukam strony www

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 07.07.2019 18:53

Bardzo dziękuje :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam strony www

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2019 20:16

Casian napisał(a):Witam
szukam strony z opisem i zdjęciami wszystkich plaż w Chorwacji. Powiem szczerze że miałem ją ale zgubiłem adres internetowy.
Jeżeli ktoś by miał, byłbym wdzięczny.

Nowy wątek w tym celu zbędny.
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 25.07.2019 11:47

bezrobotny500
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 189
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 25.07.2019 12:02



Brawo!! Panie burmistrzu Marko Grubelić. Wiele chorwackich (i nie tylko) plaż bardzo potrzebuje takich działań. (chociaż bardziej bym poszedł w kierunku mandatów za zaśmiecanie tudzież prac społecznych dla pozostawiających te swoje obozowiska). Ale gest burmistrza super, może chociaż kilka osób się dzięki temu zastanowi...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2019 17:31

Ja kiedy spaceruję późnym wieczorem i widzę pozostawione w celach rezerwacyjnych ręczniki lub karimaty wrzucam je czasami do kosza :D
Sprawia mi to frajdę szczególnie następnego dnia kiedy widzę wyraz twarzy buraków.
Kiedyś zapytałem po angielsku jednego gościa który tak robił, dlaczego tak robi, okazało się że to Polak, który stwierdził że głównie z tego powodu nie jeździ nad Bałtyk. Zainspirował mnie i tak pozostało.0
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2019 18:41

Plaża otok Vrgada.


empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2127
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 13.09.2019 15:44

Czy weterani chorwackich plaż (ale tacy co od 20 lat nie jeżdżą tylko w jedno i to samo miejsce) są w stanie polecić kilka, kilkanaście (kilkadziesiąt?) plaż w Chorwacji wartych odwiedzenia?
Sam mega wymagań nie mam choć:
- woda powinna być czysta (nie zawsze tak jest),
- mało lub wcale łodzi przy plaży (w okolicy miejscowości Hvar, na piekielnych wyspach i na Vis wg mnie jest iż za dużo przy plażach),
- piasek zbędny,
- życie morskie wskazane (uwielbiam snurkować),
- golasy mnie nie przeszkadzają,
- plaże mniej tłumne (największa wada okolic półwyspu Bol czy plaż w centrum Makarskiej),
- malowniczość, kameralność i urokliwość to dodatkowy plus.

Rejon Chorwacji jest mniej istotny.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2019 16:14

empire13 napisał(a):Czy weterani chorwackich plaż (ale tacy co od 20 lat nie jeżdżą tylko w jedno i to samo miejsce) są w stanie polecić kilka, kilkanaście (kilkadziesiąt?) plaż w Chorwacji wartych odwiedzenia?
Sam mega wymagań nie mam choć:
- woda powinna być czysta (nie zawsze tak jest),
- mało lub wcale łodzi przy plaży (w okolicy miejscowości Hvar, na piekielnych wyspach i na Vis wg mnie jest iż za dużo przy plażach),
- piasek zbędny,
- życie morskie wskazane (uwielbiam snurkować),
- golasy mnie nie przeszkadzają,
- plaże mniej tłumne (największa wada okolic półwyspu Bol czy plaż w centrum Makarskiej),
- malowniczość, kameralność i urokliwość to dodatkowy plus.

Rejon Chorwacji jest mniej istotny.

Kliknij w link http://www.beachrex.com/hr/hrvatska
Oglądaj i wybieraj, które najpiękniejsze.
dkozii
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) dkozii » 05.01.2020 00:15

Ktoś kto był da namiar na plażę piaszczystą na wyspie Krk? Coś czytałem o Seline i Sv Marak, może ktoś był? Bardziej chodzi o piasek już w morzu, nie na brzegu...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone