Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
V-i-v-a-l-d-i
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) V-i-v-a-l-d-i » 28.01.2015 01:01

A mi się w Kaszteli też podoba. Nie mówię, że to najładniejsze miejsce w Cro, bo pewnie tak nie jest. W tym roku też tam jedziemy.
A przypomnijcie sobie jak super jest zjeść kolację nad wodą, albo poranną kawę wypić w knajpce przy plaży.

O tego nie da się przebić - jak chce mi się siku, to idę do swojej kwatery, bo mam ją tak blisko plaży.

Więc chyba nie tylko sam wygląd się liczy, ale i to obok kogo na tej plaży leżymy, co nie? A wtedy każda może być piękna ;)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.01.2015 01:53

rafalisko30 napisał(a):
beagm napisał(a):Plaża Slanica Murter 2014


Nieee, no litości, ktoś robi sobie jaja z Kasteli. To jest wątek o najpiękniejszych plażach, Slanica do nich nie należy. Wiem co mówię, bo byłem, zobaczyłem i pamiętam, nigdy więcej...
To oczywiście obiektywny subiektywizm :mrgreen:


No właśnie,
niby o gustach się nie dyskutuje, ale tą plażę to wrzuciłbym, no nie wiadomo w zasadzie gdzie...
na pewno nie do kategorii "najpiękniejsze plaże w Cro"
Kastela
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kastela » 28.01.2015 09:14

Dziękuję za podpowiedzi.
No właśnie - gusta - każdy ma swoje :)
Ja szukam takiej wakacyjnej miejscowości i plaży.
Nie szukam miejsca w centrum dużego miasta, ale lubimy sobie wieczorem wyjść na spacer jakąś promenadą, czy wzdłuż plaży.
Ważne też, że plaża była żwirkowa i dzieci same mogły wchodzić do wody, bo nie było tam platform do opalania czy dużych kamieni.
Miło jest usiąść sobie w jakiejś knajpce czy barze na plaży. A ponieważ jeździmy z dziećmi to miło, żeby było też coś dla nich - nam wtedy też będzie lżej (a zwłaszcza w portfelu :) )

Właśnie dlatego plaża w Okrug Gornji podobała nam się. Pewnie ktoś powie, że tłok, mnóstwo ludzi, komercja.... No cóż - zupełne odludzie na cały urlop to nie dla nas.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 28.01.2015 12:19

rafalisko30 napisał(a):
beagm napisał(a):Plaża Slanica Murter 2014


Nieee, no litości, ktoś robi sobie jaja z Kasteli. To jest wątek o najpiękniejszych plażach, Slanica do nich nie należy. Wiem co mówię, bo byłem, zobaczyłem i pamiętam, nigdy więcej...
To oczywiście obiektywny subiektywizm :mrgreen:



Mój post nie ma nic wspólnego z pytaniem Kasteli. Skąd ten wniosek ? To jest wątek ogólnie o plażach, które każdy z nas uważa za piękne. Być może sama plaża Slanica pięknością nie grzeszy, ale widoki z niej to jedne z ładniejszych jakie widziałam w Chorwacji. To mój subietywizm i ja chętnie tam wrócę.

1.JPG

2.JPG

Kastela - może Brela ? Tylko szukając apartamentu zwróć uwagę na dzielnicę i dojście do plaży. Ale, gdy już będziesz na plaży to jesteś jak raju. Oczywiście to moja opinia.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1373
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 28.01.2015 22:08

beagm napisał(a):Skąd ten wniosek ? To jest wątek ogólnie o plażach, które każdy z nas uważa za piękne. Być może sama plaża Slanica pięknością nie grzeszy, ale widoki z niej to jedne z ładniejszych jakie widziałam w Chorwacji. To mój subietywizm i ja chętnie tam wrócę.

Oczywiście z gustami się nie dyskutuje, jeśli urazilem, to przepraszam, nie było to moim zamiarem. Co do samej Slanicy, to jak komuś nie przeszkadza tłok i piasek na chorwackiej plaży, to Slanica jest dobrym wyborem. Przy samej plaży jest sporo restauracji, apartamentów, trochę atrakcji dla dzieci typu zjeżdżalnie i trampoliny, można też skorzystać z usług masażysty.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1373
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 28.01.2015 22:16

V-i-v-a-l-d-i napisał(a):A mi się w Kaszteli też podoba. Nie mówię, że to najładniejsze miejsce w Cro, bo pewnie tak nie jest. W tym roku też tam jedziemy.

Kastela to nick osoby, która zapytała o plażę podobną do tej z Okrug'a, nie krytykowałem, jak piszesz miejscowości Kasztela. Pierwsze wakacje w Chorwacji spędziłem właśnie tam i wtedy byłem zachwycony.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 28.01.2015 23:06

rafalisko30 napisał(a):
beagm napisał(a):Plaża Slanica Murter 2014


Nieee, no litości, ktoś robi sobie jaja z Kasteli. To jest wątek o najpiękniejszych plażach, Slanica do nich nie należy...

rafalisko30 napisał(a):Kastela to nick osoby, która zapytała o plażę podobną do tej z Okrug'a...

Uff...Ulżyło mi. Bo już się miałem pytać co mają wspólnego Kaštela ze Slanicą? 8O

Inna sprawa, że zerknąłem ze dwie strony wstecz i nie zauważyłem pytania użytkownika Kastela.
A że wszystkich wątków nie czytam...
V-i-v-a-l-d-i
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) V-i-v-a-l-d-i » 28.01.2015 23:39

Popatrz, a ja taki nierozgarnięty ;), ale człowiek się całe życie uczy :);)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.01.2015 11:44

V-i-v-a-l-d-i
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) V-i-v-a-l-d-i » 01.02.2015 12:07

Janusz, widze, że promujesz Krk ?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 02.02.2015 01:11

V-i-v-a-l-d-i napisał(a):Janusz, widze, że promujesz Krk ?


na Krku nie ma jakiś specjalnych plaż , proponuję jak z dzieckiem to w Baśka .Voda a takie spokojniejsze miejsce to Tućepi :wink:

Kastela napisał(a):Chodzi mi o taką plażę, gdzie będzie można poleżeć na kocyku, usiąść w knajpce, wypożyczyć rowerki wodne czy skorzystać z jakichś atrakcji dla dzieci.
Nie chodzi mi tu oczywiście o jakiś środek kurortu, ale też nie dla nas odludne, zaciszne miejsca.
Jeździmy z dziećmi, więc zależy mi żeby był jakiś sklep w pobliżu.
Mam nadzieję, że Ci którzy znają tą plażę (łagodną, z drobnymi kamyczkami) wiedzą o co mi chodzi :lol:

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi


Tućepi z bardzo łagodnym zejściem w sam raz dla dzieci :wink:

20120610144153(1).jpg


..duża ładna plaża

20120610144256(1).jpg
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5252
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.02.2015 09:25

Janusz Bajcer napisał(a):Plaże na Krk >>> http://www.perfectbay.com/destination/e ... nd-of-krk/


Masz rację. Całe szczęście, że wiele to FKK :)
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 02.02.2015 09:59

W swoich wojażach objechałem Chorwację wzdłuż i wszerz ładnych parę razy, od Istrii poprzez Kwarner, całą Dalmację, aż po Dubrownik i stwierdzam że, przynajmniej jak dla mnie, w Chorwacji nie ma brzydkich plaż, a i z wyborem najładniejszej miałbym ogromny problem. Spowodowane jest to ich przeogromną ich różnorodnością oraz tym, iż wszystkie, bez wyjątku, nawet te betonowe, mają swój, specyficzny dla Chorwackiego wybrzeża, urok powodujący, ze od pierwszego pobytu, chce się tu wracać jak najczęściej. :papa:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 08.02.2015 14:26

kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 10.02.2015 19:49

DSC_2309.JPG
Pag
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone