Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiękniejsze plaże w Cro

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 04.04.2013 16:43

kamienie/skałki nie są problemem :)
Ważne jest, aby plaża łagodnie wchodziła do wody i był kawałek płycizny :)
Nie chcę dzieciaków podbierakiem do ryb wyławiać z wody już 2 metry od brzegu :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.04.2013 16:46

coobah napisał(a):kamienie/skałki nie są problemem :)
Ważne jest, aby plaża łagodnie wchodziła do wody i był kawałek płycizny :)
Nie chcę dzieciaków podbierakiem do ryb wyławiać z wody już 2 metry od brzegu :D

O czymś takim mówię. Choć ja plażuję w miejscu gdzie od razu jest dwa, trzy metry a później kilkanaście i żadne dziecko nie miało problemu a jeszcze dochodzi fakt, że mogą tam bezpiecznie skakać do wody.
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 04.04.2013 16:54

Bocian, ale moje szkraby mają na dzień dzisiejszy 4 i 1,5 roku...
Syn (4 latek) do wody to chętnie by poskakał, ale młodsza córa nie ma mowy :)
Poza tym moja NzŻ dostałaby palpitacji serca widząc potomstwo skaczące ze skałek do wody :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.04.2013 17:00

coobah napisał(a):Bocian, ale moje szkraby mają na dzień dzisiejszy 4 i 1,5 roku...
Syn (4 latek) do wody to chętnie by poskakał, ale młodsza córa nie ma mowy :)
Poza tym moja NzŻ dostałaby palpitacji serca widząc potomstwo skaczące ze skałek do wody :D

Ja mam starsze dziecko niż twoje i wyższe ode mnie o prawie 10 cm :) ale bywałem ze znajomymi którzy byli z takimi dzieciakami jak twoje i starszymi. Nie było problemu, po pierwszym szoku i chęci powrotu natychmiastowego do PL, były to ich niezapomniane wakacje :) :) Każdy na początku martwi się tym, że dziecko nie będzie mogło siedzieć sobie w 10cio centymetrowej wodzie i bawić się. Nie martw się, znajdzie sobie inne zajęcie, choćby rzucanie w ojca i innych plażowiczów kamieniami albo obserwacje krewetek w jakimś oczku w skałach...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.04.2013 17:04

coobah napisał(a):Poza tym moja NzŻ dostałaby palpitacji serca widząc potomstwo skaczące ze skałek do wody :D

Więc zabierz walidol, bo to nieuniknione :) Byłem w Borku ze znajomymi i tam koleżanka to za bardzo sama nie wchodziła do wody, miała lęki. Na koniec, skoczyła na główkę ze skałki. A dzieciaki to robiły to taśmowo :) Oczywiście dzieciaczek półtora roczny to inna sprawa, trochę taki model na uwięzi, ale da sobie rade i na skałkach i na głębokiej wodzie. Przecież będziecie mieli zestaw typu rękawki, kółko, deska. Dobre są tez kaftaniki pompowane.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.04.2013 17:10

Obrazek
Obrazek
:D
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 430
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 04.04.2013 17:28

Wiesz, wyposażenie w dmuchańce wszelkiej maści jest nieuniknione. Sam chętnie polewituję na materacyku na wodzie :)
Cholera, jeszcze nie trafiłem chyba na zdjęcie na którym widoczne byłyby jakieś większe fale...
Bałtyk przyzwyczaił mnie do innego widoku morza (nie myślę to u kolorze, oczywiście :) )
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.04.2013 17:40

Obrazek
Obrazek
To samo miejsce :D
Ryjek
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 03.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryjek » 04.04.2013 22:40

chciales fale to prosze :) Baska na Krk poczatek wrzesnia 2012 :) ostatniego byly takie, ze wywracaly syna do gory nogami :)

Obrazek

a dziecko roczne spedzalo czas na plazy w taki sposob :) Wszystkie kamyki w okolicy byly dokladnie oblizane :)

Obrazek
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 05.04.2013 15:52

coobah napisał(a):kamienie/skałki nie są problemem :)
Ważne jest, aby plaża łagodnie wchodziła do wody i był kawałek płycizny :)
Nie chcę dzieciaków podbierakiem do ryb wyławiać z wody już 2 metry od brzegu :D


Proszę bardzo :) tutaj na pewno nie będziesz musiał tego robić. Sam też możesz popływać na materacu :mrgreen:

Moim zdaniem jedno z najlepszych miejsc na wyspie Losinj (miejscowość Mali Losinj), ale znajdziesz tam inne, przystosowane dla dzieciaków (chociażby miejska plaża "Valdarke" - również polecam). Wystarczy na miejscy troszkę poszukać samemu :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.04.2013 17:08

coobah napisał(a): moje szkraby mają na dzień dzisiejszy 4 i 1,5 roku...
Syn (4 latek) do wody to chętnie by poskakał, ale młodsza córa nie ma mowy :)
Poza tym moja NzŻ dostałaby palpitacji serca widząc potomstwo skaczące ze skałek do wody :D


Z takimi maluchami to ja bym Ci coś takiego polecał:

Obrazek

Obrazek
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.04.2013 17:11

Co ty anakin, wakacje chcesz ludziom zepsuć? :mrgreen: :mrgreen:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 05.04.2013 18:15

zack napisał(a):Obrazek


Piękne miejsce.
Jak dobrze pamiętam to plażowaliście tutaj... z kozami... :oczko_usmiech:
Ktoś się tam gdzieś zgubił czy coś w tym stylu.. :lol:

Chyba dobrze pamiętam Twoją relację.
Wtedy zapomniałem Ci zadać pytania.
Jesteś w stanie podać współrzędne geograficzne tego miejsca?
Byłbym wdzięczny.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.04.2013 18:18

Bocian napisał(a):Co ty anakin, wakacje chcesz ludziom zepsuć? :mrgreen: :mrgreen:

Jadą w czwórkę, to niech wrócą w czwórkę. :mrgreen:
Ta Twoja plaża to dla B.Grylls'a raczej , a nie normalnych ludzi z dziećmi. :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.04.2013 18:55

anakin napisał(a):
Bocian napisał(a):Co ty anakin, wakacje chcesz ludziom zepsuć? :mrgreen: :mrgreen:

Jadą w czwórkę, to niech wrócą w czwórkę. :mrgreen:
Ta Twoja plaża to dla B.Grylls'a raczej , a nie normalnych ludzi z dziećmi. :mrgreen:

Ja wiem że ciebie ten Pag tak ciągnie przez fryzurę :mrgreen:
Normalni ludzie to w ładne miejsca jeżdżą :boss:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone