Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 07.07.2006 09:22

witam ! prosze was o jakies namiary na apartamenty lub domki na MURTERZE lub gdzies w poblizu w sumie nas bedzie 7osób 3dzieci i 4 dorosłych ! dojazd własny !
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 07.07.2006 09:59

Rzuć okiem na moją stronę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
są tam namiary na apartamenty w Jezerach na Murterze i opis pobytu w tej miejscowości.
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 07.07.2006 10:40

witaj toundee ! mam do Ciebie wielką prośbe i pytanie ile kosztowalby apartament dla 7 osób 3dzieci 4 dorsolych na jakiejs wyspie np. Murter itp. ?? mozesz podac e-maila albo nr. gg ?? pozdr. Damian
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 07.07.2006 12:08

Na tak postawione pytanie trudno jest odpowiedzieć.
Wszytko zależy od ceny wyjściowej ustalonej przez właściciela apartamentów i jego (jej) skłonności do negocjacji cen.
Pytałeś o Murter więc podałem Ci namiar na moją stronę. Byłem jakiś czas temu na Murterze (w Jezerach) - było OK. Namiar na apartament masz na stronie (dział "Apartamenty").
Jeśli zaś plany nie są ostatecznie sprecyzowane - piszesz o "jakiejś wyspie", na stronie masz namiary na apartamenty również na Hvarze, Mali Losinj, Rabie, Krku i Ciovo.
Musisz sprawdzić ceny na stronach internetowych poszczególnych apartamentów ew. samodzielnie szukać innych z akceptowalnymi przez Ciebie cenami.
Myślę, że przy apartamencie dla 7 osób przy bardzo dobrych "układach" możesz usyskać cenę min. 50 euro. Myślę, że taka cena byłaby już super, ale bardziej nastawić się musisz na ceny rozpoczynające się od 60 euro. To tyle jeśli chcielibyście mieszkać w jednym apartamencie - a takowy znaleźć trudno.
Piszesz że jedziecie grupą 4 dorosłych i 3 dzieci czyli jak się domyślam 2 rodziny. Bardziej dostępną opcją jest wzięcie 2 apartamentów np. 3 i 4 osobowy, ale wtedy zwykle koszty pójdą w górę.
Podczas moich wyjazdów najniższą cenę za osobę jaką udało mi się wynegocjować to 9 euro - może nie mam dary przekonywania :D . W tym roku na Istrii płaciłem po 11 euro za osobę w 2-osobowym apartamencie (po upuście).
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 07.07.2006 12:15

toundee co sądzisz o tym ??

7osób 55E zobacz i odpisz pozdr.



zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 07.07.2006 12:21

Nie mogę otworzyć tej strony - a prawdę mówiąc nie jest to tak bardzo istotne.
Decyzję i tak musisz podjąć sam. W Chorwacji cena apartamentu to nie tylko liczba osób które mogą w nim mieszkać. Musisz brać pod uwagę również rejon Chorwacji w którym ap. się znajduje, standart, odległość od centrum miasta, od morza itd.
Nie oczekuj ode mnie odpowiedzi - Ten apartament jest OK. Mogę się wypowiedzieć tylko na temat tych ap. w których byłem. Nie chcę żebyś potem szykał mnie po Polsce z widelcem w zębach. :D
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 07.07.2006 12:25

hehehe ! a teraz masz jakies namiary na kwatery np. po 11E obojetnie w jakim miejscu ! napisz mi ty prosze bo ja sie nie połapie w tych stronkach mam teraz otwarte 7 stron z CRO i nie wiem gdzie mam patrzyc :lol:
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 07.07.2006 12:45

Tu namiar na moja stronę z namiarami na apartamenty:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wszystko zależy od tego czy koniecznie chcecie mieszkać w jednym apartamencie - z takim dużym może być kłopot. Najcześciej w ofercie będziesz widział opis np. 4+2 (czyli dwa dodatkowe miejsca na rozkładanym łóżku np. w salonie).
Duży jaki pamiętam w którym moglibyście się pomieścić to apartament na Mali Losinj - ten 6+3 ale cena w lipcu 90 euro - jest was 7-mioro więc myślę, że można negocjować pod warunkiem, że ap. jest wolny.
Prawdopodobnie pomieścilibyście się również na Pagu - trochę czasu już minęło ale przypominam sobie, że na parterze był całkiem spory apartament, z oddzielnymi kuchniami i łazienkami.
Duży apartament 6-osobowy mieliśmy również na Krku w Vrbniku.
W ofercie z Kamporu na Rabie również widze jest apartamwent 6+2 za 70 euro.
To tyle jeśli chodzi o moją pomoc - powodzenia w szukaniu. Linki do apartamentów masz pod w/wym. namiarem. Nie podam ich na forum - zakaz reklamy.
Adura
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adura » 08.07.2006 08:56

Witam
Zobacz na ta stronke
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - ja tam bylam rok temu, placilam 10 euro od osoby.
Pozdrawiam
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 08.07.2006 10:24

Witaj Adura ! mam pytanie wybieram sie chyba na murter ?! jak pojadę w ciemno to cos znajdziemy dla 7osób w cenie od 10-12E ?? odpisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdr. Damian
Pkost
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pkost » 08.07.2006 11:04

Wróciłem z Jezery (Murter) tydzień temu. Za apartament - 2xsypialnia + salon+kuchnia+łazienka+ 2x taras płaciłem 50E dziennie. Odradzam pobyt w samym Murterze nic poza duzym portem tam nie ma, za to Jezera spokojna wioska z małym portem, praktycznie z każdego domu jest widok na port, wokoło kafeki, restauracje. Plaża bardzo OK, troche wylanego betonu, troche drobnego żwirku dla dzieci nawet dośc bezpiecznie. Ogólnie polecam Jezery.


Pozdr
Przemek K.
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
CRO murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 08.07.2006 12:19

Mam pytanko ! pojechales w ciemno ?? a to 50E to z klimą ??
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.07.2006 08:49

Cześć proponuje Ci wyjazd do Vodic 15 km od Murteru byłem tam 4 lata temu było zaje.... szczególnie małe winiarnie i grilice,na plaże czasami jeżdziliśmy do Murteru.Jeżeli chodzi oapartamenty to sam szukam na sierpnia :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.07.2006 09:05

Szukałem wczesną wiosną, szukał mój kolega na Murterze. Ceny jak na Batorym. Za 4 os. apartament od 60 euro wzwyż, dla kolegi 2-3 os. od 50 euro. W czerwcu było wymiecione. To, co było fajne nad wodą, zarezerwowane w zeszłym roku. Szukałem w tej okolicy dla komfortu trzymania motorówki koło kwatery. Zakończyłem w Pakostane tam, gdzie rok temu, za 40 euro dziennie i łódź będzie stała w porcie.
W tym roku spróbuję znaleźć coś ciekawego na przyszły rok. Jeżeli ceny będą tak wariackie, to jadę znów tam, gdzie w tym roku. 30-40 euro różnicy z ceny kwatery mam na paliwo lub wizytę w knajpie dzień w dzień . Muli trzeba się najeść na cały rok.

FUX
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.07.2006 09:34

FUX napisał(a):Szukałem wczesną wiosną, szukał mój kolega na Murterze. Ceny jak na Batorym. Za 4 os. apartament od 60 euro wzwyż, dla kolegi 2-3 os. od 50 euro. W czerwcu było wymiecione. To, co było fajne nad wodą, zarezerwowane w zeszłym roku. Szukałem w tej okolicy dla komfortu trzymania motorówki koło kwatery. Zakończyłem w Pakostane tam, gdzie rok temu, za 40 euro dziennie i łódź będzie stała w porcie.
W tym roku spróbuję znaleźć coś ciekawego na przyszły rok. Jeżeli ceny będą tak wariackie, to jadę znów tam, gdzie w tym roku. 30-40 euro różnicy z ceny kwatery mam na paliwo lub wizytę w knajpie dzień w dzień . Muli trzeba się najeść na cały rok.

FUX



Cześć FUX mam prośbe napisz jakie plaże są w Pakostane i jak z rozrywką,chodzi mi omałe chorwackie winiarnie,tam gdzie chodzą Chorwaci :lol:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone