Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Murter

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.07.2006 09:44

Plaż jest kilka. Patrząc w kierunku morza, z prawej strony, bliżej campu Kozarica będzie sporo ludzi. Jest tam rónież mały basenik. Budki z jedzeniem, piciem, etc. Plaża z drobnymi kamieniami, trochę skałek, prysznic. Jednym słowem standard.
W lewo od portu drobne kamienie, boisko do piłki siatkowej, prysznic, ludzi trochę mniej. Im dalej w lewo w kierunku Drage, ludzi coraz mniej aż po zupełne odludzie (10 min spaceru).
Na obu plażach wypożyczalnie sprzętu pływającego.Napić jest się gdzie, kupić domowe trunki również. Ja nie narzekam. Mieścina ma klimat. Jadę tam w tym roku 3 raz. Nie jest to metropolia typu Dźwirzyno, Mielno i 100 000 mieszkańców. W sam raz to, co lubimy z rodziną.
Więcej nie piszę, bo za dużą reklamę zrobię i więcej Cromaniaków przyjedzie. :wink:
FUX
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.07.2006 10:15

Dzięki FUX czy zabudowa jest w stylu wąskie brukowane uliczki :?: Byłem W Chorwacji kilka razy i bardzo mile wspominam Vodice ; klimat,małe miasteczko[ok 4000 tyś]no i te winiarnie i podawane grilice[chyba tylko w tym rejonie]jedynym mankamentemVodic są plaże :wink:
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 09.07.2006 11:07

witaj FUX ! mam pytanie gdzie polecasz jechac w ciemno ??do CRO ?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.07.2006 11:07

galtex napisał(a):Dzięki FUX czy zabudowa jest w stylu wąskie brukowane uliczki :?: Byłem W Chorwacji kilka razy i bardzo mile wspominam Vodice ; klimat,małe miasteczko[ok 4000 tyś]no i te winiarnie i podawane grilice[chyba tylko w tym rejonie]jedynym mankamentemVodic są plaże :wink:

Kilka takich uliczek znajdziesz w centrum. Niestety reszta to asfalt.
FUX
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.07.2006 11:14

kroq napisał(a):witaj FUX ! mam pytanie gdzie polecasz jechac w ciemno ??do CRO ?

Nie jechałem nigdy w ciemno. Raz szukałem noclegu przed Plitvicami około 22 w drodze do Orebica.
Wolę jechać na gotowe. Na agencjach się nie przewiozłem. Tam pracują ludzie i także za swoją pracę muszą dostać wynagrodzenie. 50 czy 100 euro to naprawdę nie jest majątek za wysiłek tych ludzi. Zawsze było zastrzeżenie, że jeżeli nie będzie kwatera odpowiadała, to jedziemy na inną.

FUX
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.07.2006 12:16

kroq dwa lata temu pojechałem w ciemno do poleconej privlaki [jeżeli masz małe dzieci super piaszczysta zatoka] na miejsce dojechałem o 24
na początku miejscowości była otwarta winiarnia i upszejmi chorwaci pokazali mi kilka wolny ch kwater ceny niskie wybór kolor byłem wszoku
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.07.2006 12:29

jeżeli nie znajde kwater na sierpień w vodicach jade w ciemno do Privlaki
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 09.07.2006 13:33

witaj galtex ! mam dzieci 13 i 15 laetnie to juz duze no ale jezeli polecasz tam to moze sie tam wybiore ! :) a ile mieliscie za 1os. E ?? mybysmy jechali w 7 osob 4 dorosle noi 3 dzieci jeszcze to 1 dziecko znajomych ma 12 lat :) prosze odpisz. pozdr. Kroq :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
galtex
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 08.07.2006
Re: Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) galtex » 09.07.2006 19:30

kroq napisał(a):witaj galtex ! mam dzieci 13 i 15 laetnie to juz duze no ale jezeli polecasz tam to moze sie tam wybiore ! :) a ile mieliscie za 1os. E ?? mybysmy jechali w 7 osob 4 dorosle noi 3 dzieci jeszcze to 1 dziecko znajomych ma 12 lat :) prosze odpisz. pozdr. Kroq :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Mieszkałem w 7-os ap nas było 2+2 płaciłem 40E 7-os kosztowało by 55E[całe piętro 2xsypialnie3os+dzienny z tapczanem ] bardzo mili w całe wsi polaków spotkałem tylko raz ,sami słowacy,jedynym problemem były komary wieczorem.Z ZAKWATEROWANIEM NIE POWININEŚ MIEĆ PROBLEMU.Na pczątku Privlaka ,po lewej stronie w kampingu sprzedają hod dogi a wnocy wino tam sięzapytasz [100m za znakiem Privlaka ].Jak wróci syn to Ci może puścić zdjęcia Pozdr
kroq
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 06.07.2006
Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroq » 09.07.2006 20:54

ok galtex ! dasz mi moze twoje gg pogadamy na spokojnie ??!!
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone