Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MŚ FIFA Katar 2022 - komentarze & dyskusja

Ekstraklasa? Liga Mistrzów UEFA? Liga Narodów UEFA? Liga Europy UEFA? A może Mistrzostwa Świata FIFA? Wytypuj wyniki rozgrywek i zdobywaj punkty. Wyróżnij się oryginalną rangą i czasami ustrzel fajną nagrodę - baw się dobrze!
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21298
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 31.03.2021 22:50

Szkoda, że tego karnego dla nas nie podyktował...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6653
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.03.2021 22:51

niektórzy dostrzegli jedynie fryzurę :)niespełniony pomocnik fryzjera ? no cóż takie szkła widocznie :mrgreen: szkoda :) a ja wieczny malkontent zobaczyłem w drugiej połowie nieco niezłej piłki i pewien potencjał, fakt szkoda karnego :papa:
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 31.03.2021 22:54

No to można podsumować trójmecz.

Wynalazek Bońka to póki co może za Brzęczkiem teczkę nosić, a u Pana Trenera Nawałki piłki podawać na rozgrzewce.
On nawet nie potrafi składu do meczu dobrać.
Co ten człowiek robił przez trzy miesiące, że w jego ocenie ktoś taki jaki Helik mógł w ogóle zakręcić się koło hotelu w którym nocuje reprezentacja ? Fabiański by drugą bramkę wyjął itd.
Śmierdzi na kilometr układami z menadżerami.
Miejmy nadzieje, że się wyrobi.

Z drugiej strony trudno oczekiwać cudów i czegoś więcej niż dobór w składzie drewna nieco prostszych pniaków. Obecnie może trzech, czterech zawodników prezentuje reprezentacyjny poziom. Reszta jak wyżej. Cienizna. Strasznie się dziwiłem huraoptymizmowi przed meczem z Węgrami.

We wszystkich trzech meczach wyglądało na to, że nikt specjalnie w tej kadrze grać nie chce. Nawet pokrzykiwania Roberta były zbywane.

I słówko w modnym temacie. RL to miał szczęście, że nie zagrał. Mogło by się okazać, że król jest nagi.
A tak: Jakby Panie Robert zagrał to ho ho... :lool:

Całe szczęście ekstraklasa wraca. Przynajmniej będą emocje. Tego reprezentacyjnego badziewia nie dało się oglądać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.03.2021 22:58

yzedef napisał(a):Ale fryzura na żelowana perfekt :D

https://odmiana.net/odmiana-przez-przyp ... %BCelowany

:wink:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.04.2021 08:07

Pierwsza połowa.... :roll: ( tyle ma do powiedzenia).
W drugiej już to trochę lepiej wyglądało.
Gramy jak za Brzęczka?
Dajmy Sosie tyle czasu ile miał on, wtedy będziemy mogli oceniać.
Przegrana z Anglikami była pewna już w momencie losowania, więc nie wiem czego mieliśmy tu oczekiwać.
Realnie możemy się bić o drugie miejsce, a wszystko co ponadto to czyste s.f.
Zgadzam się z Kiepurą co do Helika (aczkolwiek na jego ocenę zupełnie nie ma wpływu fakt, że chłop kiedyś grał w Cracovii :lol: ).
Wchodzić wślizgiem we własnej piątce to może van Dijk ( ale pewnie by odpuścił, bo ma rozum).
Największym wygranym tego zgrupowania oczywiście Jóźwiak.
Rozczarowania?
Zieliński (tradycyjnie), Helik, Szymański,Rybus.
Pierwszym bramkarzem powinien być Fabiański.

No nic, zobaczymy co się będzie działo na Euro.

Co do Lewandowskiego, to z niektórymi naprawdę szkoda dyskutować, więc sobie już odpuszczam. :papa:
Aczkolwiek niespecjalnie wierzę w te jego cztery tygodnie przerwy.
Myślę, że max za dwa już będzie grał.

ps.
Niemcy przegrywają z Macedonią, Irlandia z Lichtensteinem, Serbia remisuje z Portugalią.
2:1 w plecy z Anglią to naprawdę nie jest dramat, więc luz. :oczko_usmiech:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5776
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 01.04.2021 12:59

Zgadzam się, że Sousie trzeba dać odrobinę czasu i zaufania.
Mam także nadzieję, że szybko wyleczy się z Helika.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1373
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 01.04.2021 18:04

Odnośnie meczu z Anglią, bo słyszałem już kilka ach-ów i och-ów na temat naszej gry...
Bardzo proszę userów o odpowiedź na moje pytanie: kiedy reprezentacja Anglii była równie słaba (zarówno pod względem składu, jak też samej gry) jak we wczorajszym meczu z naszą reprezentacją?. Można podać przykład...
wolffer
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 06.06.2012
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolffer » 01.04.2021 20:03

Oglądałem tylko druga połowę i może dlatego mi żal, bo ta obecna reprezentacja Anglii, to z taką grą była nawet do ogrania. Faktycznie w obronie się gubili przy lekkim nacisku, atakom też brakowało szybkości. Ale mimo to wygrali, więc okazali się lepsi. Nie nawiązywałbym do nieobecności Lewego, bo też nie wiadomo jak wtedy przeciwnicy by się nastawili. Fakt, że Lewy strzela bramki, ale bez niego było kilka meczy, gdy nieźle naszym szło, bo grali całym zespołem. Tak więc gdybać już nie ma co, jeśli Anglicy resztę wygrają, a my nawet gdybyśmy ich pokonali (co jednak przy ich formie jest możliwe), to niestety 1 miejsce umyka przez te zgubione punkty, a i Albania potrafi czasami zagrać. Zobaczymy
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 03.04.2021 18:50

anakin napisał(a):Zgadzam się z Kiepurą co do Helika (aczkolwiek na jego ocenę zupełnie nie ma wpływu fakt, że chłop kiedyś grał w Cracovii :lol: ).


Oj, tam, ze wszystkich wytworów marketingu profesora ten akurat był i póki co jest najsłabszy.
Błędów w doborze kadrowym na poszczególne mecze było bez liku. Ten był symboliczny.

anakin napisał(a):Co do Lewandowskiego, to z niektórymi naprawdę szkoda dyskutować, więc sobie już odpuszczam. :papa:


Ze mną nie musisz. W pełni podzielam Twoje zdanie, które przedstawiłeś w innym temacie.
Jak pracuje na niego dziesięciu znakomitych piłkarzy, to jest dobry.
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1373
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 04.04.2021 00:02

jeszcze będziecie płakać za Lewandowskim, jak zakończy karierę :papa:
Kiepura
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4359
Dołączył(a): 17.08.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kiepura » 08.04.2021 17:59

rafalisko30 napisał(a):jeszcze będziecie płakać za Lewandowskim, jak zakończy karierę :papa:


Pewnie. Będę pierwszy.
Od dawna piszę, że pokolenie piłkarskie w Polsce które miało apogeum w 2016 r. odchodzi. A następców nie widać.
Odejście każdego piłkarza, który ma wysokie umiejętności będzie bolesne.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2021 13:08

Paulo Sousa ogłosił powołania do reprezentacji Polski na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw świata w Katarze.

Bramkarze:
Bartłomiej Drągowski, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski.

Obrońcy:
Jan Bednarek, Michał Helik, Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Paweł Dawidowicz, Tymoteusz Puchacz, Kamil Glik, Maciej Rybus

Pomocnicy:
Przemysław Frankowski, Karol Linetty, Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Mateusz Klich, Sebastian Szymański, Kacper Kozłowski, Nicola Zalewski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński

Napastnicy:
Adam Buksa, Krzysztof Piątek, Dawid Kownacki, Karol Świderski, Robert Lewandowski
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5776
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 16.08.2021 15:42

Może głupie pytanie, ale kto to jest Nicola Zalewski :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2021 15:49

Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5776
Dołączył(a): 06.08.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 16.08.2021 21:20

Dzięki Januszu za informację, nie słyszałem wcześniej o tym gościu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dołącz do zabawy i wytypuj wyniki



cron
MŚ FIFA Katar 2022 - komentarze & dyskusja - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone