Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MŚ FIFA Katar 2022 - komentarze & dyskusja

Ekstraklasa? Liga Mistrzów UEFA? Liga Narodów UEFA? Liga Europy UEFA? A może Mistrzostwa Świata FIFA? Wytypuj wyniki rozgrywek i zdobywaj punkty. Wyróżnij się oryginalną rangą i czasami ustrzel fajną nagrodę - baw się dobrze!
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13474
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.12.2022 12:21

anakin napisał(a):
walp napisał(a):No niestety, ja zaspałem. Koniec marzeń o podium. :(

Taki stary wyjadacz Waldek? 8O
Nie wierzę... :roll:

No widzisz, a jednak... :roll:

Ponieważ wszystko powinno mieć jakieś naukowe wytłumaczenie, to myślę, że w moim przypadku jest ono proste - synapsy nie przekazały odpowiednich impulsów elektrycznych miedzy komórkami. :oczko_usmiech:

Widzę, że po pierwszych dwóch nietypowanych meczach w 1/8 jeszcze jestem na podium.
No ale teraz to już będę nucił piosenkę Comy: "Spadam, powoli spadam..." :mrgreen:

W meczu Francja - Polska typowałem 2:1, ale serce podpowiada remis 1:1 i zwycięstwo w karnych. :)
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2381
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 04.12.2022 12:34

Walp, jak dla mnie to jestem za tym abyś typował.
Może wrzuć tu typy na 1/8 i postaramy się przekonać moderację do ich uwzględnienia.
Ja jestem za.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13474
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.12.2022 12:40

baunty napisał(a):Walp, jak dla mnie to jestem za tym abyś typował.
Może wrzuć tu typy na 1/8 i postaramy się przekonać moderację do ich uwzględnienia.
Ja jestem za.

Miło z Twojej strony. Dziękuję bardzo. :wink:
Jednak w tym przypadku mówimy o moderacji samego konkursu, więc nie mogę łamać regulaminu, w którego tworzeniu brałem udział. :)

W podobnej sytuacji było jeszcze kilku typerów, więc należałoby dać szanse także im. Ponadto spowodowałoby to zapewne bałagan w przyszłych typowaniach, ponieważ każdy mógłby powoływać się na precedens z 2 grudnia. :oczko_usmiech:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2381
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 04.12.2022 12:57

walp napisał(a):
baunty napisał(a):Walp, jak dla mnie to jestem za tym abyś typował.
Może wrzuć tu typy na 1/8 i postaramy się przekonać moderację do ich uwzględnienia.
Ja jestem za.

Miło z Twojej strony. Dziękuję bardzo. :wink:
Jednak w tym przypadku mówimy o moderacji samego konkursu, więc nie mogę łamać regulaminu, w którego tworzeniu brałem udział. :)

W podobnej sytuacji było jeszcze kilku typerów, więc należałoby dać szanse także im. Ponadto spowodowałoby to zapewne bałagan w przyszłych typowaniach, ponieważ każdy mógłby powoływać się na precedens z 2 grudnia. :oczko_usmiech:

Ale Ty regularnie typujesz i dość szybko zareagowałeś na sytuację.
Szkoda żeby przepadła kolejka komuś, kto regularnie typuje i dodatkowo jest w czołówce tej typerki.
Taki "precedens" to już chyba miał miejsce.
Serio wrzuć typy i jeśli nie uda się przekonać moderacji do ich uwzględnienia, to chociaż "wirtualnie" będzie można je policzyć.

Można zrobić szybkie głosowanie za/przeciw, ale najważniejsze, abyś wrzucił typy przed dzisiejszymi meczami.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1823
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 04.12.2022 14:15

walp napisał(a):W meczu Francja - Polska typowałem 2:1, ale serce podpowiada remis 1:1 i zwycięstwo w karnych. :)

Zapytam tak z ciekawości, bo ostatnio miałem o tym pogadankę w pracy i ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się, że ludzie często typują sercem, a nie rozumem, też tak robisz? Może dlatego prowadzę w firmowym typerze mundialowym oraz przepraszam za nieskromność, kilkukrotnie z rzędu wygrałem typera ligi żużlowej, na forum żużlowym, parę lat temu ;).
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2558
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 04.12.2022 14:38

czy można zmienić jeszcze typ na Maroko - Hiszpania ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2022 15:00

pawelli napisał(a):czy można zmienić jeszcze typ na Maroko - Hiszpania ?

Zgodnie z regulaminem - nie.
I dlatego wątek zablokowany.

Zmiana typów możliwa w PKO Ekstraklasa, bo tak jest w regulaminie.
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2381
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 04.12.2022 15:02

Walp, wrzucaj tę typerkę tutaj, a później się zobaczy co z tego wyjdzie.

Mnie by nie cieszyło miejsce na podium gdyby konkurencja odpadła w tak głupi sposób
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2558
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 04.12.2022 15:10

Janusz Bajcer napisał(a):
pawelli napisał(a):czy można zmienić jeszcze typ na Maroko - Hiszpania ?

Zgodnie z regulaminem - nie.
I dlatego wątek zablokowany.

Zmiana typów możliwa w PKO Ekstraklasa, bo tak jest w regulaminie.


ok, niech będzie , a może trafię ;) hehhe
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3295
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 04.12.2022 15:32

walp napisał(a):W meczu Francja - Polska typowałem 2:1, ale serce podpowiada remis 1:1 i zwycięstwo w karnych. :)


Ja również wierzę w remis... To byłoby ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę rangę przeciwnika 8)

Jeśli przegramy, ale w dobrym meczu, to też żalu nie będzie. Trochę się tylko obawiam czy dożyję 1/4 finału Mundialu z udziałem naszych zakładając, że raz na 36 lat pniemy się o oczko wyżej w tych futbolowych zmaganiach :oczko_usmiech:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13474
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.12.2022 15:32

baunty napisał(a):Szkoda żeby przepadła kolejka komuś, kto regularnie typuje i dodatkowo jest w czołówce tej typerki.

Syn mnie pociesza, że odbiję sobie na najbliższym Euro. :D
baunty napisał(a):Taki "precedens" to już chyba miał miejsce.

Raczej nie w typowaniu MŚ, Euro czy LM.
baunty napisał(a):Serio wrzuć typy i jeśli nie uda się przekonać moderacji do ich uwzględnienia, to chociaż "wirtualnie" będzie można je policzyć.

Wirtualnie to zdobyłem 2 pkt. w pierwszych dwóch meczach. Dam znać na koniec, czy zostałbym na podium, czy nie, gdyby komórki w mózgu funkcjonowały prawidłowo. :oczko_usmiech:
baunty napisał(a):Można zrobić szybkie głosowanie za/przeciw, ale najważniejsze, abyś wrzucił typy przed dzisiejszymi meczami.

Wiesz co by się tutaj działo. Ferment dotyczący wpływu Niemców na sukcesy Lewandowskiego to pikuś. :oczko_usmiech:
Dziękuję za dobre chęci, ale niestety, nie robimy precedensów. :wink:
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3295
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 04.12.2022 16:05

Znamy skład :?

skład.jpg


Jeden napastnik, czyli gramy w poprzek boiska zamiast wzdłuż... Dodaję jeszcze 2 gole dla reprezentacji czarnoskórych Francuzów - tak na 4:0 :roll:

Szkoda tego piwa.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13474
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 04.12.2022 16:12

Trajgul napisał(a):
walp napisał(a):W meczu Francja - Polska typowałem 2:1, ale serce podpowiada remis 1:1 i zwycięstwo w karnych. :)

Zapytam tak z ciekawości, bo ostatnio miałem o tym pogadankę w pracy i ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałem się, że ludzie często typują sercem, a nie rozumem, też tak robisz?

Zdarza się chociaż bardzo rzadko. Ulegam pokusie w przypadku Biało-Czerwonych albo reprezentacji, z którymi sympatyzuję.
W zdecydowanej większości przypadków to jednak chłodne kalkulacje.
stachan napisał(a):Trochę się tylko obawiam czy dożyję 1/4 finału Mundialu z udziałem naszych zakładając, że raz na 36 lat pniemy się o oczko wyżej w tych futbolowych zmaganiach :oczko_usmiech:

Mam podobne obawy. :wink:
Analitycy z theanalyst.com obliczyli prawdopodobieństwo rzutów karnych w tym meczu na 17.1%. Trzymamy kciuki.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.12.2022 16:30

To chyba taki sam skład jak z Meksykiem.
Czyli było dobrze. :roll:
DCK
Mistrz Ekstraklasy
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 04.02.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) DCK » 04.12.2022 17:27

Nieważne jak się to skończy. Dumny jestem i ch ... Oby tak tak dalej chlopaki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dołącz do zabawy i wytypuj wyniki

cron
MŚ FIFA Katar 2022 - komentarze & dyskusja - strona 47
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone