Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MŚ FIFA Katar 2022 - komentarze & dyskusja

Ekstraklasa? Liga Mistrzów UEFA? Liga Narodów UEFA? Liga Europy UEFA? A może Mistrzostwa Świata FIFA? Wytypuj wyniki rozgrywek i zdobywaj punkty. Wyróżnij się oryginalną rangą i czasami ustrzel fajną nagrodę - baw się dobrze!
yanek37
zbanowany
Posty: 701
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 26.11.2022 16:38

anakin napisał(a):Lewandowski to dzisiaj dramat.
Podobnie zresztą jak sędzia.

Milik jak zwykle nie trafia, pięciu metrów, ale muszę przyznać, że chciał i biegał.

A kiedy Lewandowski to nie dramat w reprezentacji..
yanek37
zbanowany
Posty: 701
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 26.11.2022 16:49

yanek37 napisał(a):
anakin napisał(a):Lewandowski to dzisiaj dramat.
Podobnie zresztą jak sędzia.

Milik jak zwykle nie trafia, pięciu metrów, ale muszę przyznać, że chciał i biegał.

A kiedy Lewandowski to nie dramat w reprezentacji..

No trochę zyskał...
yanek37
zbanowany
Posty: 701
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 26.11.2022 16:49

yanek37 napisał(a):
yanek37 napisał(a):
anakin napisał(a):Lewandowski to dzisiaj dramat.
Podobnie zresztą jak sędzia.

Milik jak zwykle nie trafia, pięciu metrów, ale muszę przyznać, że chciał i biegał.

A kiedy Lewandowski to nie dramat w reprezentacji..

No trochę zyskał...

Ciekawe czy by to strzelił Milik...
yanek37
zbanowany
Posty: 701
Dołączył(a): 13.10.2017
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 26.11.2022 16:56

yanek37 napisał(a):
yanek37 napisał(a):
anakin napisał(a):Lewandowski to dzisiaj dramat.
Podobnie zresztą jak sędzia.

Milik jak zwykle nie trafia, pięciu metrów, ale muszę przyznać, że chciał i biegał.

A kiedy Lewandowski to nie dramat w reprezentacji..

No trochę zyskał...

Ale i po tej akcji stracił...
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2381
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 26.11.2022 17:02

Cieszy wynik ( lepszy niż gra) i przełamanie Lewandowskiego
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13474
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 26.11.2022 17:04

yanek37 napisał(a):
yanek37 napisał(a):
yanek37 napisał(a):A kiedy Lewandowski to nie dramat w reprezentacji..

No trochę zyskał...

Ale i po tej akcji stracił...

Widzę, że kolega taki zerojedynkowy. :mrgreen:
yanek37 napisał(a):Przepraszam jak Cię uraziłem słowem "Was"..

Sie nie gniewam. :smo:

Obiektywnie - brawo Robert. Tym bardziej, że nie było podane na tacy.
P.S.
Życzę wielu sportowych wrażeń podczas wieczornego meczu. :)
Mimo, że typowałem Argentynę jako zwycięzcę turnieju, trzymam kciuki za remis (najlepiej bezbramkowy), bo to ustawi nas w bardzo dobrej pozycji w tabeli.

Kazik śpiewał:
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka"


Był słupek, była poprzeczka i jest - jak by nie było - rzecz wielka. :D

Brawo Polska.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8049
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 26.11.2022 17:07

baunty napisał(a):Cieszy wynik ( lepszy niż gra) i przełamanie Lewandowskiego

I to o wiele lepszy. Od patrzenia nadal zęby bolą.
dids76 napisał(a):Jak na razie baaaardzo słabo :roll:

Jak dla mnie, jeśli chodzi o grę, to do końca meczu nic się nie zmieniło :?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.11.2022 17:15

Moim zdaniem graczem meczu Szczęsny ( mimo, że za nim nie przepadam)
Brawa dla Lewego za bramkę, ale tak jak napisałem dziś jeden ze słabszych na boisku.
Powtórzę za Waldkiem, że remis w drugim meczu będzie miód, ale coś mi mówi, że Messi zgniecie dziś Meksyk.

Póki co mamy lidera :mrgreen:
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2381
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 26.11.2022 17:26

dids76 napisał(a):
baunty napisał(a):Cieszy wynik ( lepszy niż gra) i przełamanie Lewandowskiego

I to o wiele lepszy. Od patrzenia nadal zęby bolą.


Ponoć taka taktyka :) :wink:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8049
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 26.11.2022 17:36

baunty napisał(a):
dids76 napisał(a):
baunty napisał(a):Cieszy wynik ( lepszy niż gra) i przełamanie Lewandowskiego

I to o wiele lepszy. Od patrzenia nadal zęby bolą.


Ponoć taka taktyka :) :wink:

Nochybażetak :oczko_usmiech: :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2976
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 26.11.2022 17:56

Panowie, jak czytam co naprodukowaliście to mi wstyd jak typowe "polaczki" - bez obrazy, krytyka i narzekania. Wyluzujcie się i cieszcie chwilą z tego co dziś mówili nie wygraliśmy meczu na mundialu od 1986!!!. To się teraz liczy nic innego, a inni niech oni nas gonią. Wojtek dziś jak profesor, wyjmował wszystko i mega strzał z 1 połowy i karny a raczej dobitka. Taki mecz potrafi zbudować morale, patrzcie na inne drużyny jak dają du... teraz nie możemy ich krytykować bo naprawdę mamy 4 punkty to się nie zdarzyło od bardzo dawna. Więcej wiary, krytykować będzie jeszcze czas.
Nie wiem jak Wy ale ja mam dziś mega zrobiony wieczór i weekend! :)
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2418
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 26.11.2022 18:26

yzedef napisał(a):Panowie, jak czytam co naprodukowaliście to mi wstyd jak typowe "polaczki" - bez obrazy, krytyka i narzekania. Wyluzujcie się i cieszcie chwilą z tego co dziś mówili nie wygraliśmy meczu na mundialu od 1986!!!. To się teraz liczy nic innego, a inni niech oni nas gonią. Wojtek dziś jak profesor, wyjmował wszystko i mega strzał z 1 połowy i karny a raczej dobitka. Taki mecz potrafi zbudować morale, patrzcie na inne drużyny jak dają du... teraz nie możemy ich krytykować bo naprawdę mamy 4 punkty to się nie zdarzyło od bardzo dawna. Więcej wiary, krytykować będzie jeszcze czas.
Nie wiem jak Wy ale ja mam dziś mega zrobiony wieczór i weekend! :)


Euforia euforią, rozumiem, że trzeba się cieszyć i rzeczywiście jest z czego - mamy lidera, mamy szansę na wyjście z grupy (może nawet z 1 miejsca, co oznacza prawdopodobne uniknięcie Francji), mamy w końcu gole na MŚ, mamy gola Lewego....

Ale....
Gra w 1 połowie była niewiele lepsza niż z Meksykiem. Brakowało wymiany podań, brakowało agresji, doskoku, przegrywaliśmy wszystkie drugie piłki, Zielińskiego nie było w grze. Bardzo dużo dał nam też sędzia, który oszczędził Casha (od ok. 25 minuty powinniśmy grać w 10). W drugiej połowie na początku było jeszcze gorzej, bo cisnęli nas niemiłosiernie. Dopiero od jakiejś 60 minuty zaczęło to wyglądać jak powinno. Dobrze, że wpadła ta druga, to ustawiło wynik. Szkoda tej poprzeczki Milika no i setki Lewego.

Największy pozytyw jest taki, że zeszło ciśnienie. Teraz mamy komfortową sytuację i zależymy od siebie.

Tak, wiem, że gramy z Argentyną. Ale oglądałem tą Argentyną z Arabią i tam nie ma się przesadnie czego bać. Nie mają środka pola, grają przewidywalnie (my też, ale Lewy jest na tę chwilę o poziom wyżej niż Messi) i też robią głupie błędy w tyłach. A nam taka gra pasuje.
W dodatku Argentyna znów nie ma lidera, bo Messi tradycyjnie kiedy nie idzie to szuka trufli na boisku i notuje przebiegi mniejsze od trenera przy ławce. To nie jest Argentyna z Diego, który sam wygrywał mecze. Ja ich wysoko w tym turnieju nie widzę.
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1543
Dołączył(a): 19.12.2006
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 26.11.2022 18:51

yzedef napisał(a):Panowie, jak czytam co naprodukowaliście to mi wstyd jak typowe "polaczki" - bez obrazy, krytyka i narzekania. Wyluzujcie się i cieszcie chwilą z tego co dziś mówili nie wygraliśmy meczu na mundialu od 1986!!!. To się teraz liczy nic innego, a inni niech oni nas gonią. Wojtek dziś jak profesor, wyjmował wszystko i mega strzał z 1 połowy i karny a raczej dobitka. Taki mecz potrafi zbudować morale, patrzcie na inne drużyny jak dają du... teraz nie możemy ich krytykować bo naprawdę mamy 4 punkty to się nie zdarzyło od bardzo dawna. Więcej wiary, krytykować będzie jeszcze czas.
Nie wiem jak Wy ale ja mam dziś mega zrobiony wieczór i weekend! :)

Ode mnie masz lajka, bo myślę bardzo podobnie do Ciebie. No cóż... Mamy mundial, zatem w kraju mamy 38 milionów trenerów...
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2381
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 26.11.2022 19:02

yzedef napisał(a):Panowie, jak czytam co naprodukowaliście to mi wstyd jak typowe "polaczki" - bez obrazy, krytyka i narzekania. Wyluzujcie się i cieszcie chwilą z tego co dziś mówili nie wygraliśmy meczu na mundialu od 1986!!!. To się teraz liczy nic innego, a inni niech oni nas gonią. Wojtek dziś jak profesor, wyjmował wszystko i mega strzał z 1 połowy i karny a raczej dobitka. Taki mecz potrafi zbudować morale, patrzcie na inne drużyny jak dają du... teraz nie możemy ich krytykować bo naprawdę mamy 4 punkty to się nie zdarzyło od bardzo dawna. Więcej wiary, krytykować będzie jeszcze czas.
Nie wiem jak Wy ale ja mam dziś mega zrobiony wieczór i weekend! :)

Trochę nerwów jest, ale robi się pozytywniej :)
Są realne szanse na wyjście z grupy i od wielu lat trzeci mecz nie jest o honor :)

Mecze po 1986 jeszcze wygrywaliśmy.

Mam wrażenie, że dwukrotnie po zmianie na Zielińskim, poprawia się nasza gra - mimo , że strzelił bramkę.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: MŚ w piłce nożnej - Katar 2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.11.2022 19:21

yzedef napisał(a): krytyka i narzekania.

Nie, no znów nie przesadzaj, ja tak bardzo dziś nie narzekałem :wink:
Zagraliśmy o wiele lepiej niż z Meksykiem i to cieszy
Ja ( i chyba nikt przy zdrowych zmysłach)nie oczekuje od naszych żeby grali jak Francuzi czy Brazylijczycy, bo to po prostu niemożliwe.

Jak parze na mecz Francja - Dania, to jednak wolę wyjść z pierwszego :oczko_usmiech:

Cieszy mnie niezmiernie, że nadszedł czas, w którym sobie wybieramy miejsce w grupie. Oczywiście pomiędzy pierwszym a drugim, bo do tej pory była mowa o trzecim i czwartym .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dołącz do zabawy i wytypuj wyniki



cron
MŚ FIFA Katar 2022 - komentarze & dyskusja - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone