Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje marzenie to Chorwacja :-)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Truskawka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Truskawka » 22.09.2007 00:40

yvonn napisał(a):Za 2 tygodnie znów jadę na Cro (po raz drugi w tym roku), więc będę miała świeże informacje.
Pozdrawiam


Super pozazdrościć :!:

Ja wole mniejsze miejscowości i blisko morza... nawet dobra kwatera, morze i jedno miejsce na dobre posiłki mi straczy :wink: lubie wypoczynek w spokoju....

Słyszałam ze można wynająć kwatery dla kilku rodzin i jest wtedy taniej???

Dzieci wiekowo zaczynają sie od 3 latek :!:
Klimy są w autach.... ale chyba będziemy szukac czegoś bliżej (chodzi o jak naj....mniej kilometrów od domu) :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2007 08:36

Truskawka napisał(a):...Słyszałam ze można wynająć kwatery dla kilku rodzin i jest wtedy taniej???...

Zgadza się, można. I rzeczywiście cena za osobę wychodzi o wiele lepsza w apartamencie 10-12 osobowym (to już albo pół albo cały dom) niż cena w partamencie np. 3 osobowym. Tylko do takiego "spędu' wymagana jest BEZWZGLĘDNIE jedna rzecz :idea: Skład osobowy MUSI byc sprawdzony i MUSI BYC OK :idea: Bo jak trafi się na chocby jednego upierdliwaca to lepiej wynając coś drożej ale dla siebie samego niż użerac się. Pisze to, niestety, z własnego doświadczenia bo przechodziłem to na własnej skórze - tzn wyleczyłem się z wyjazdu typu: "mieszkamy pod jednym dachem" Za dużo wstydu musiałem się kiedyś najeśc za kogoś, nie mówiąc już o wiecznych pretensjach do całego świata o wszystko..... :roll: A powodów do czepiania sie w takim wspólnym lokalu jest sporo jak chocby 1 góra 2 kibelki :lol:
Pozdrav :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2007 09:10

Idealnym rozwiązaniem przy wyjazdach wieloosobowych jest tzw. level split, czyli na pietrze część sypialna (trzy sypialnie) z łazienką (najlepiej dwoma), na dole część kuchenna, duży salon z tarasem i przynajmniej WC.
Do tego dobre towarzystwo - jak nasze w ubiegłym roku - i nie było problemów, choć nasi towarzysze to dwie parki po dwudziestce ,a my po "trzydziesze" z rozbrykanym maluchem :wink:
Truskawka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 08.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Truskawka » 22.09.2007 10:08

Chcemy jechać ze sprawdzoną gromadą ludzi, z którymi juz nie jeden udany wyjazd mieliśmy......więc ten problem już rozwiązany :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Moje marzenie to Chorwacja :-) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone