Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój pierwszy raz na Vis

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bouli_pilot
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 30.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bouli_pilot » 28.07.2024 20:49

piotrf napisał(a):Chyba każdy tworzący relację spotkał się kiedyś z taką sytuacją , tak było również w moim przypadku i zaskoczyła mnie moja znajomość słów i zwrotów jakie wtedy z niesamowitą płynnością wyraziłem . . .
Dlatego tekst do relacji piszę w notatniku , zapisuję , a potem wklejam tekst do okna dialogowego .


Pozdrawiam
Piotr


Dzięki, cenna uwaga.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2127
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.07.2024 13:24

Habanero napisał(a):
empire13 napisał(a):
bouli_pilot napisał(a):Jeśli chodzi o Vis, to jest fantastyczna wyspa, cicho, spokojnie, pięknie, bez dzikich tłumów (jeszcze). Ale jeżeli szukasz rozrywkowego miejsca, to zdecydowanie nie tu. Jest dużo klimatycznych knajpek, ale nie jest to centrum rozrywkowe.

Między innymi za to uwielbiam Vis.

Mam tak samo, chociaż w Komižy, jak dla mnie, za dużo ludzi.

Fakt, trochę tam tłoczno. Dlatego przyjemniej się spacerowało po Visie.
PS. Lepiej skrobnij jakąś plażową recenzję ;)



bouli_pilot napisał(a):W pewnym momencie naszej drogi następuje konsternacja. Oczom naszym ukazało się wysypisko śmieci.
Bez ogrodzenia, bez bramy, bez stróża. Pytanie czy można jechać dalej.

Mnie ten widok zniechęcił do dalszej drogi.
Fajnie, że Wy się nie poddaliście. Dzięki temu mogę zobaczyć co straciłem :)



Oczom naszym w oddali ukazał się wlot do tunelu schronu na okręty podwodne.

W zasadzie to schron dla kutrów rakietowych ;)



bouli_pilot napisał(a):Wiele osób na promie ucięło sobie drzemkę, a raczej miejsca na to nie brakowało. My natomiast mimo iż od wyjazdu z Krakowa do wjazdu na prom minęło 22 godziny nawet na chwilę nie pomyśleliśmy o spaniu. Na górnym pokładzie delektowaliśmy się zmieniającym krajobrazem i z zapartym tchem czekaliśmy aż cel podróży zamajaczy na horyzoncie.

Jest wiele opcji. Dla mnie te +/- 2,5h na promie to przyjemność. Zmęczony nie byłem, bo nocowałem w Splicie :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Mój pierwszy raz na Vis - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone