Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój Brač w koronie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5261
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 31.12.2020 18:22

Dzięki za opowieść. I oby każdy z nas doczekał swoich przyszłorocznych wakacji w Chorwacji. Wszystkiego dobrego w 2021 r. Żeby choć w części nam znormalniał. :wink: :papa:
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5776
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 31.12.2020 18:46

Dzięki za kolejną inspirującą i ciekawą relację - za zdjęcia, opisy, kajakowanie, zmienną pogodę, królową kaczuchę :).
No i najlepsze życzenia na 2021 rok :D.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1975
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 31.12.2020 19:35

Też bardzo dziękuję za kolejną relację. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby nie był gorszy niż ten kończący się (bardzo optymistyczne życzenie :mrgreen: )
megidh
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5016
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 31.12.2020 20:11

Koniec zawsze musi przyjść, ale dlaczego zawsze przychodzi za szybko ?.
Tyle już Twoich relacji przeczytałam, że myślałam, iż kolejna z wyspy Brač będzie nudna, ale Ty potrafisz zainteresować tematem, nawet jeśli pokazujesz coś po raz kolejny, więc nuda się do niej nie wkradła.
Pomimo tego, że raczej nie będę spędzać wakacji w towarzystwie kajaka, to fajnie podpatrywać Wasze wyprawy kajakowe.
I bardzo Wam zazdroszczę poz. 2 z Top 10.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9297
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 31.12.2020 21:27

maslinka napisał(a): Po chwili wychodzi pan i pyta, skąd jedziemy. Jestem tam skołowana, że mówię:"Iz Hrvatske" :mrgreen: Facet patrzy na mnie z litością i odpowiada, że to oczywiste :wink: No to zrobiłam z siebie głupka :lol:

Tym, co tu napisałaś, poprawiłaś mi humor na cały wieczór :lol:
Pierwszy Sylwester od niepamiętnych czasów, który spędzam w domu :(
Nie będę zbyt oryginalna, i powtórzę za resztą, dzięki za relację i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :smo: :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13135
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 31.12.2020 23:35

maslinka napisał(a):
Tony Montana był gdzieś poza Chorwacją na wakacjach (niestety nie pamiętam, gdzie) i pokazywał takie trochę mniej udane palmy ;), że tylko takie tam są. Chyba Mysza nazwała je Tonowymi ;)
Może to była Teneryfa...

Tony, Mysza, poprawcie mnie, jeśli się mylę, bo to już tyle lat, że nie pamiętam szczegółów :oczko_usmiech:

Tak, tak, takie wyliniałe palmy to tonowe palmy :oczko_usmiech:

Dzięki Aga za kolejną fajową relację :oczko_usmiech:
A w Nowym Roku życzę Tobie i Mężowi dużo zdrówka, super nartowania i rozpoczęcia latania (bo wtedy będą fajowe relacje nie tylko z Cro :smo: ) :papa:
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6664
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 01.01.2021 00:50

Cześć Aga. Przechyl dziś kielicha.
Trzeba zapomnieć tej nocy o absurdach. One w nadchodzącym roku nie przeminą. Przechyl znowu, by zapomnieć o covidzie, on da jeszcze popalić.
Wypij za szczęście, które teraz jest potrzebne jak nigdy. Niech nie opuszcza Ciebie i Męża w nadchodzącym roku.
Dzięki za wspaniałą relację.
A. Z. Z. K. :D :papa:
kret66
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 05.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kret66 » 01.01.2021 12:56

Dzięki za piękny przewodnik po wyspie i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1624
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 01.01.2021 13:30

Dziękuję za piękną relację, pokazanie miejsc ulubionych i czekających na odkrycie na wyspie.
A w Nowym Roku zdrowia, pomyślności i kolejnych ekscytujących podróży życzę :hut:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18625
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.01.2021 18:49

Dziękuję za jak zwykle piękną relację , śledzenie jej sprawiło mi przyjemność :hut:

Samych udanych podróży w tym roku i następnych :papa:


Pozdrawiam
Piotr
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15001
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.01.2021 19:35

Kapitańska Baba napisał(a):Koniec? Bez sensu.... :( :( :(

No niestety, takie życie :(

Kapitańska Baba napisał(a):Dzięki Maslinko za te wakacje, za opowieść za zdjęcia (szczególnie to z mariny w Zadarze :hearts: ).

Dziękuję za towarzystwo :D

Kapitańska Baba napisał(a):Szczęśliwego Podróżnego Nowego Roku 2021 :idea: :idea: :smo:

Dzięki! :smo:

kulka53 napisał(a):Ciekawe jakie wyspy i jakie kraje zobaczymy w następnej relacji :cool:
Bo że coś się szykuje nie mam wątpliwości :)

:hut:

kulka53 napisał(a):Spełnienia marzeń w Nowym Roku :idea:

:papa:

Dziękuję :D

travel napisał(a):Dzięki za super relację :D
Bardzo ciekawa ta trasa przez Słowenię......ale jednak czegoś mi tu brakuje, oczywiście VARAŽDINA :idea:

To prawda, nie było Varaždina :lol: Nawet się zastanawialiśmy nad taką trasą, przerwą i obiadem w tym mieście, ale byliśmy tam już pięć razy 8O Może na razie wystarczy ;)

travel napisał(a):
Dziękuję za życzenia .Życzę Wam w nowym roku przede wszystkim zdrowia i wspaniałych niczym nie zakłóconych podróży :D :papa:

Dzięki, Iza :D

Bratwojciech napisał(a):A ja dziękuje za pokazanie miejsc których na tej wyspie jeszcze nie odkryłem. Życzę normalnego przyszłego roku i kolejnych podróży :papa:

Oby był po prostu normalny! :)

pomorzanka zachodnia napisał(a):I za wyjaśnienie o co chodzi z tą palmą tonową, bo też nie wiedziałam :mrgreen:

:mrgreen:

pomorzanka zachodnia napisał(a):Szczęśliwego Nowego Roku :!: :papa:

Szczęśliwego! :D

Bravik napisał(a):Żeby choć w części nam znormalniał. :wink: :papa:

Musi! :D

Nefer napisał(a):No i najlepsze życzenia na 2021 rok :D.

Dziękuję! :D

mchrob napisał(a):Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby nie był gorszy niż ten kończący się (bardzo optymistyczne życzenie :mrgreen: )

Nie może być gorszy ;) Dzięki!

megidh napisał(a):Tyle już Twoich relacji przeczytałam, że myślałam, iż kolejna z wyspy Brač będzie nudna, ale Ty potrafisz zainteresować tematem, nawet jeśli pokazujesz coś po raz kolejny, więc nuda się do niej nie wkradła.
Pomimo tego, że raczej nie będę spędzać wakacji w towarzystwie kajaka, to fajnie podpatrywać Wasze wyprawy kajakowe.
I bardzo Wam zazdroszczę poz. 2 z Top 10.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Dzięki za miłe słowa i wszystkiego najlepszego :D

elka21 napisał(a):
maslinka napisał(a): Po chwili wychodzi pan i pyta, skąd jedziemy. Jestem tam skołowana, że mówię:"Iz Hrvatske" :mrgreen: Facet patrzy na mnie z litością i odpowiada, że to oczywiste :wink: No to zrobiłam z siebie głupka :lol:

Tym, co tu napisałaś, poprawiłaś mi humor na cały wieczór :lol:

Wiesz, jak ja się wtedy z siebie śmiałam :lol:

elka21 napisał(a):Pierwszy Sylwester od niepamiętnych czasów, który spędzam w domu :(

U nas podobnie. W domu, choć nie swoim ;), w kameralnym gronie. Pierwszy spędzony w Gliwicach od 12 lat 8O Zawsze o tej porze roku byliśmy "na wyjeździe"...

elka21 napisał(a):Nie będę zbyt oryginalna, i powtórzę za resztą, dzięki za relację i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :smo: :papa:

Dzięki! :smo:

mysza73 napisał(a):Dzięki Aga za kolejną fajową relację :oczko_usmiech:
A w Nowym Roku życzę Tobie i Mężowi dużo zdrówka, super nartowania i rozpoczęcia latania (bo wtedy będą fajowe relacje nie tylko z Cro :smo: ) :papa:

Dziękuję Ci, Aga, za te życzenia :D :smo:
Zacząć latać to jest jeden z planów na ten rok :D

Habanero napisał(a):Cześć Aga. Przechyl dziś kielicha.

Cześć Konrad.
Przechyliłam, więcej niż jednego ;)

Habanero napisał(a):Wypij za szczęście, które teraz jest potrzebne jak nigdy. Niech nie opuszcza Ciebie i Męża w nadchodzącym roku.
Dzięki za wspaniałą relację.
A. Z. Z. K. :D :papa:

Dzięki bardzo :D
Życzenia dla całej Waszej Rodziny :D

kret66 napisał(a):Dzięki za piękny przewodnik po wyspie i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .

Dzięki! :D

AdamZ napisał(a):Dziękuję za piękną relację, pokazanie miejsc ulubionych i czekających na odkrycie na wyspie.
A w Nowym Roku zdrowia, pomyślności i kolejnych ekscytujących podróży życzę :hut:

Życzenia podróży zawsze chętnie przyjmuję :mrgreen:
Dzięki!

piotrf napisał(a):Dziękuję za jak zwykle piękną relację , śledzenie jej sprawiło mi przyjemność :hut:

Samych udanych podróży w tym roku i następnych :papa:


Pozdrawiam
Piotr

Dziękuję, Piotrze :D

:papa:
Ostatnio edytowano 01.01.2021 21:19 przez maslinka, łącznie edytowano 1 raz
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13135
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.01.2021 19:47

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):Dzięki Aga za kolejną fajową relację :oczko_usmiech:
A w Nowym Roku życzę Tobie i Mężowi dużo zdrówka, super nartowania i rozpoczęcia latania (bo wtedy będą fajowe relacje nie tylko z Cro :smo: ) :papa:

Dziękuję Ci, Aga, za te życzenia :D :smo:
Zacząć latać to jest jeden z planów na ten rok :D

Tylko najpierw muszą nas zaszczepić, ale Ty jako czynny nauczyciel będziesz mogła to zrobić szybcij niż ja. Chyba ... bo te plany pewnie jeszcze z dziesięć razy się zmienią :?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15001
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.01.2021 19:50

mysza73 napisał(a):Tylko najpierw muszą nas zaszczepić, ale Ty jako czynny nauczyciel będziesz mogła to zrobić szybcij niż ja. Chyba ... bo te plany pewnie jeszcze z dziesięć razy się zmienią :?

Ja pewnie dość szybko, ale Małż jest na końcu kolejki :roll:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13135
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.01.2021 20:08

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):Tylko najpierw muszą nas zaszczepić, ale Ty jako czynny nauczyciel będziesz mogła to zrobić szybcij niż ja. Chyba ... bo te plany pewnie jeszcze z dziesięć razy się zmienią :?

Ja pewnie dość szybko, ale Małż jest na końcu kolejki :roll:

No fakt, musisz na niego poczekać z tym lataniem :smo:
Ale bądźmy dobrej myśli i w końcu wszyscy zaczniemy żyć normalnie :D
No w każdym razie ja i moja Zuzia, a nawet mąż 8O , już nie możemy się doczekać, żeby gdzieś pojechać (kierunek południowy ofkors :oczko_usmiech: )
Moja walka żeby zaszczepić w nich miłość do podróży wygrywa :oczko_usmiech:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4923
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.01.2021 22:31

Jak zawsze ciekawie...ładnie...odkrywczo... 8)
Za wycieczki ,opisy i zdjęcia z południowego wybrzeża dodatkowy :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mój Brač w koronie - strona 53
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone