Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Banzu
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 04.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Banzu » 16.06.2024 10:11

Siema
Z danych od nju mam 6,87 gb neta ale zastanawiam sie jak braknie co wziac polecacie te airalo? Tam dosc drogo to wychodzi za 1gb chca 4,5 usd… to uwazam ze ta opcja od a1 jest lepsza ale to snadardowa sim tak? Nie jest to esim?

Dajcie znac kto korzystal

Dzieki
taki--jeden
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 24.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) taki--jeden » 27.06.2024 19:49

Finalnie na stacji INA Gorican kupiłem T-Mobile za 10EUR. 10 dni bez limitu i są 2 karty SIM w zestawie.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.06.2024 11:20

welna napisał(a):Nie myśleliście o e-sim z revoluta? Pierwszy raz używałem tej opcji w turcji przed 2 tygodniami. Było o.k. W Chorwacji też można.

Mam w telefonie e-sim więc chętnie dowiem się czegoś więcej :)
Na internet w Cro wydaję czasem kilka stówek więc jak można zaoszczędzić to czemu nie ;)
Poogoogluje sobie o tym ale jak masz jakieś info to wrzucaj :)

edit: sprawdziłem cennik w apce od revoluta. szału ni ma.
Ostatnio edytowano 28.06.2024 18:46 przez empire13, łącznie edytowano 2 razy
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 28.06.2024 11:24

wwwmarco napisał(a):Wy tak na poważnie z tym prepaid :?: przecież Chorwacja w UE, opłaty mizerne...jedziecie po to by siedzieć na necie, czy odpoczywać na plaży.

A Ty jedziesz do Cro tylko po to aby siedzieć na plaży?
A net w telefonie nie służy tylko do rozrywki.

Nic nam do tego jak inni spędzają swój urlop. :papa:
Adam332
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam332 » 08.07.2024 11:07

Witam.
Z tego co widzę z A2 jest limit 100gb pod turystę a potem mizerna prędkość .
W T-Mobile i Telemach nie widzę limitu czy źle patrzę ?
Potrzebuje bez limitu chodzby po to by puścić jakiś film czy bajki dzieciom wieczorem z Google tv.
Soprano99
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.06.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Soprano99 » 08.07.2024 23:41

Bierz jedno albo drugie, sprawdź sobie zasieg na mapkach operatorów wcześniej i wybierz jaki będzie najlepszy, w t-mobile i Telemach bez limitu danych i lejka na 10 dni
prz3kus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) prz3kus » 15.07.2024 09:42

Witam, chciałem kupić internet na e-sim z T-Mobile bez limitu na 10dni, jednak potrzbny jest tam do podania numer telefonu z chorwacji. Czy mogę tam podać byle jaki numer, czy jednak narobie sobie tym problemu i jednak jest on do czegoś potrzbny?
anemoniq1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 29.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) anemoniq1 » 15.07.2024 12:49

prz3kus napisał(a):Witam, chciałem kupić internet na e-sim z T-Mobile bez limitu na 10dni, jednak potrzbny jest tam do podania numer telefonu z chorwacji. Czy mogę tam podać byle jaki numer, czy jednak narobie sobie tym problemu i jednak jest on do czegoś potrzbny?

również jestem zainteresowana odpowiedzią. Po przeczytaniu opinii chciałam kupić T Mobile... :oczy:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5817
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 15.07.2024 13:06

Często na taki dodatkowy numer jest wysyłany kod autoryzacyjny więc jeśli podasz taki, do którego nie masz dostępu to nie aktywujesz e-sim. To jedyne konsekwencje jakie możesz ponieść.
Poza tym jeśli trafisz na czyjś aktywny numer to ta osoba na pewno otrzyma informację, że jej numer został w ten sposób użyty. Zgłosi to u operatora i Twój e-sim zostanie zablokowany, nawet jeśli uda go się aktywować.
prz3kus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) prz3kus » 15.07.2024 13:55

To może jest tu jakiś uprzejmy chorwat co dopomoże w tej sprawie, lub ktoś posiada chorwacki numer telefonu :)
anemoniq1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 29.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) anemoniq1 » 15.07.2024 14:03

czyli jednym słowem jak mam super gospodarzy to potwierdzenie linku aktywacyjnego przez nich na miejscu rozwiąże sprawę? Czy są jeszcze jakieś "kruczki" ?
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5032
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 16.07.2024 20:22

Nie wiem, może to się przyda?
Zeskanować i spróbować (ja nie próbowałem, bo nie potrzebuję)
hr_net2go.jpg
prz3kus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) prz3kus » 17.07.2024 09:50

Podałem jakiś nieistniejący numer telefonu z wolnych puli do rejestracji i obyło się bez problemu. Dostałem dwa qrcody na email za 10 eurasów. Jedyna uwaga dostałem je dopiero dzisiaj 17.07 a zamawiałem 15.07.

Muszę tylko sprawdzić ile to jest ważne, czy mozna jeden zostawić sobie na przyszły rok :D
anemoniq1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 29.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) anemoniq1 » 17.07.2024 10:09

prz3kus napisał(a):Podałem jakiś nieistniejący numer telefonu z wolnych puli do rejestracji i obyło się bez problemu. Dostałem dwa qrcody na email za 10 eurasów. Jedyna uwaga dostałem je dopiero dzisiaj 17.07 a zamawiałem 15.07.

Muszę tylko sprawdzić ile to jest ważne, czy mozna jeden zostawić sobie na przyszły rok :D

priv
prz3kus
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) prz3kus » 17.07.2024 11:31

anemoniq1 napisał(a):
prz3kus napisał(a):Podałem jakiś nieistniejący numer telefonu z wolnych puli do rejestracji i obyło się bez problemu. Dostałem dwa qrcody na email za 10 eurasów. Jedyna uwaga dostałem je dopiero dzisiaj 17.07 a zamawiałem 15.07.

Muszę tylko sprawdzić ile to jest ważne, czy mozna jeden zostawić sobie na przyszły rok :D

priv


Niestety nie mam możliwości odpisania na PW(może z racji małego udzielania się na forum).

Odpowiadając kupiłem za 10EUR dwie karty e-sim (telefon musi obsługiwać wirtualne numery e-sim) z tej strony: https://www.hrvatskitelekom.hr/visiting-croatia
Przy rejestracji podałem wolny numer który znalazłem na stronie przypadkowego operatora z puli do wyboru nowych numerów(ponieważ musi być podany numer chorwacki).

Po dwóch dniach dostałem dwna numery e-sim każdy z nielimitowanym internetem na 10dni.

To tyle w temacie.
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 87
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone