Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mierzeja Helska

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004
Mierzeja Helska

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 13.03.2007 16:05

Zwracam się z prośbą do wszystkich cromaniaków o udzielenie mi sprawdzonych namiarów na apartament na pólwyspie helskim.
Wybieram się tam na tygodniowa majówkę. Dobrze ,zeby apartament był w miarę blisko morza, miał dostęp do internetu (to najwazniejsze) oraz dobrze by było by była restauracja (chyba że bedzie miał aneks kuchenny)
W internecie jest mnóstwo ofert ale niestety nie bardo się orientuje w tych rejonach. Dotychczas najczęściej bo czasami raz w tygodniu bywałam w Mielnie (mamy tylko 1,5 godzinki drogi), zwiedziałam prawie cały Bałtyk oprócz tego rejonu.
Będę wdzięczna za każde namiary. :D :D :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5250
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.03.2007 21:28

mierzeja helska to kilka miejscowosci. najlatwiej o przyzwoity standard chyba w helu i juracie. w helu moze byc problem z bliskoscia do morza. jaka wioska Cie interesuje. dawno tam nie bylismy wiec obawiam sie ze nie bede mogl pomoc
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 13.03.2007 21:46

Wioska bez problemu, moze być obojętnie byle na mierzei i nie daleko do morza. Liczę na ciebie moze coś masz w notesie?
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 13.03.2007 22:45

W Juracie masz hotele FULL-WYPAS z wszystkim i okazję spotkać wielu naszych aktorów wypoczywających na ławeczkach na jurackim molo. Polecam!!!!!!!!!!!!!! :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5250
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.03.2007 22:08

madzia1981 napisał(a):Wioska bez problemu, moze być obojętnie byle na mierzei i nie daleko do morza. Liczę na ciebie moze coś masz w notesie?


my mieszkalismy w jastarni ale nawet nie pamietam nzawy ulicy

namiarow nie mam lecz jestem zdania ze zawsze sie cos znajdzie. poszperaj w necie na regionalnych stronach. gminy czesto maja swoje strony z dzialami jak turystyka - sam czesto z nich mialem namiary
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 26.03.2007 22:29

dziękuję :wink:
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 27.03.2007 09:53

sprawdzonych namiarów Ci nie podam , ale taka moja mała rada...
kiedyś dawno temu spędzałam prawie każde wakacje w na półwyspie helskim, teraz co trzy lata jeżdżę na "zieloną szkołę" , jeździmy zawsze na przełomie kwietnia i maja i niestety , ale jeżeli chodzi o bazę gastronomiczną , sklepy itp. to wszystko jakieś takie "wymarłe"

więc jeżeli zależy Ci na apartamenciku z wyżywieniem to chyba najlepiej hotel lub dom wczasowy w Jastarni lub Juracie , bo kwatery prywatne to raczej pokoje z łazienką / niekonieczne własną/

lepiej to wygląda we Władysławowie ,a na mierzeję helską można wybrać się na wycieczkę

Powrót do Polska

cron
Mierzeja Helska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone