Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miasto Pag

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaza2
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.08.2011
Miasto Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaza2 » 25.08.2011 19:58

witam

Mam pytanko
BO my z dziewczyną w poniedziałek też wybieramy sie do pagu

oto oferta
http://zawadzkie.turystyka.net/web/?pag ... 2011-08-29


i mamy kilka pytań głównie o to czy istnieje możliwość w mieście zamiana złotych na kuny ????

Nie kojarzycie tych apartamentów z oferty i w jakim one są stanie



szukałem na forum ale nie znalazłem
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 25.08.2011 20:25

Bank , poczta i kantory . Polecam banki bo prowizji nie pobierają . Znajdziesz we wąskich uliczkach , na przeciwko mostu prowadzącego na plażę jest uliczka do góry - prowadzi i tam obok bankomatu znajdziesz bank . Zresztą w lewo od kościoła – rynku patrząc na morze też znajdziesz bank . Na miejscu się spytacie :))
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 25.08.2011 20:33

Kartę bankomatową ze sobą weź, zamiast złotówek ...

I wypłacisz i zapłacisz ... Zapewniam. Wygodne.
jakabzdura
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 04.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakabzdura » 03.09.2011 11:12

tez korzystam z tej oferty :D
dziadzius4
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) dziadzius4 » 04.09.2011 20:19

kaza2 napisał(a):witam

Mam pytanko
BO my z dziewczyną w poniedziałek też wybieramy sie do pagu

oto oferta
http://zawadzkie.turystyka.net/web/?pag ... 2011-08-29


i mamy kilka pytań głównie o to czy istnieje możliwość w mieście zamiana złotych na kuny ????

Nie kojarzycie tych apartamentów z oferty i w jakim one są stanie



szukałem na forum ale nie znalazłem

a mogłbys napisać z jakim biurem podrozy jedziesz
kaza2
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaza2 » 07.09.2011 20:37

witajcie!!!!

było extra z biurem zawadzkie :)
Gandaliela
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandaliela » 08.09.2011 17:38

Pag jako nwyspa dosc interesujace za zobaczyc ale miasto Pag nie ma nic specjalnego w sobie, plazta nie jest zby atraktywna niestety. O wiele ciekawij jest za wgorzem w strone Novaliji
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 09.09.2011 10:17

mnie się miasto Pag podoba ale.......na pobyt wybieram mniejsze miejscowości , wszystko zależy od indywidualnych upodobań , każdy ma prawo decydować o tym co mu się podoba a co nie
doociak
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) doociak » 15.09.2011 23:12

kaza2 napisał(a):witajcie!!!!

było extra z biurem zawadzkie :)



Hej,
też wybieram się z chłopakiem na Pag z zawadzkiem w ten poniedziałek!
Mógłbyś mi powiedzieć jakie tam warunki oferują? Jak to jest z tymi apartamentami? Wyposażone? Jak i kto je rozdziela? Chodzi o to, że jedni dostają bliżej drudzy dalej od morza... może mógłbyś COŚ polecić? Jakaś fajna knajpka z dobrym jedzeniem w przystępnej cenie?

aha i jeszcze jeździliście na wycieczki z Nimi czy są tam jakieś miejscowe agencje turystyczne?

Będę wdzięczna! ;)
jakabzdura
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 04.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakabzdura » 15.09.2011 23:44

ja wrocilem wczoraj z tej wycieczki. Pogoda rewelacja ! Jesli chodzi o rozmieszczenie na wyspie to Pani Beata z "Perla Travel" sie tym zajmuje. My na poczatku dostalismy okropny i smierdzacy apartamen daleko od morza ale po zgloszonej reklamacji bez problemu zostalismy przewiezieni gdzie indziej w normalny standard i minute od morza i z tego co wiem to my jedynie dostalismy takie warunki gorsze. Tlumacze sobie tak ze bylimy w 6 mlodych osob i moze Pani sie bala o rozwalanie apartamentu ale wszystko skonczylo sie oki.
Co do restauracji to polecam Ankore na starym miescie, ogromne i smaczne porcje no i pyszna travarica :D
Robson36
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 08.05.2011
Perła Travel

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robson36 » 20.09.2011 12:57

Tak w razie kłopotów walcie jak w dym do Beaty załatwi wszystko tak jak trzeba a swoja drogą serdeczne pozdrowienia dla Beatki :)
a odnośnie jedzonka ja polecam jagniecinke w niektórych obiektach gospodarze pieka jagniecine i jest pyszna :) picie Travarica :) piwko dobre teraz maja Karlovacko Radller, lub Ozujsko limun mniamniuśne :) polecam również rejs małym katamarankiem FESTINI cały dzien 220 zwierzaków w tym jest obiadek no i oczywiscie wino i rakija do oporu wliczone w cene polecam byłem zobaczyłem było super

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone