Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ME w piłce ręcznej

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 17:33

Gdybyśmy zagrali tak jak w I połowie z Chorwacja i takim szaleństwem jak z Islandia w II bylibysmy Mistrzami Świata ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 17:35

To wszystko pewnie znowu przez sędziów...Obrazek
VOID
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1106
Dołączył(a): 06.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) VOID » 31.01.2010 17:46

Nie przez sędziów. Chłopaki sie zestresowali w I połowie i nie potrafili się zebrać. Pokazali co potrafią w II. Niestety nie wszystko można odrobić. Mecz generalnie bardzo ciekawy. I widać postępy w grze naszych zawodników. Oby tak dale chłopaki!!
A teraz zostaje nam kibicowanie w meczu Chorwatów
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 31.01.2010 17:58

zebik napisał(a):
fajansiarze grać nie umieją o stawkę i tyle.


Fajansiarze? Po pierwszej połowie nazywałem ich dużo gorzej...
W drugiej odzyskali twarz. Drażnią tylko niepotrzebne straty piłki, faule w ataku, słupki i jakby zbyt częste "celowanie" przy rzucie prosto w bramkarza. Wiem, że jest to gdybanie, ale byłoby to chyba wydarzenie bez precedensu - po takiej pierwszej połowie wygrać cały mecz. A byli blisko.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.01.2010 18:00

alessandro1977 napisał(a):To wszystko pewnie znowu przez sędziów...Obrazek


Marcinie - niepotrzebnie ironizujesz ...
Faktycznie - pierwsza połowa koszmarna :evil: Ale w drugiej znowu pokazaliśmy jaja :D :D tylko szczęścia i czasu zabrakło .
Musimy to przyjąć z godnością - takie jest nasze miejsce w szeregu i dla mnie jest to miejsce bardzo dobre.
Ja jestem naszym chłopakom bardzo wdzięczny za tą ilość pozytywnych emocji jakich mi dostarczyli przez te dwa tygodnie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 18:04

Masz rację Wojan - ironizuję ale to wszystko przez złość bo dali ciała...miało być złoto a nie mamy nawet brązu...cały czas jednak wierzyłem mimo, że tego nie okazywałem...przykre tym bardziej, że to pokolenie z szansami na sukces usuwa się już w cień a następców nie widać...zostanie nam już chyba tylko siatkówka...
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 31.01.2010 18:13

Pierwszą połowę nasi przegrali nie z Islandią tylko z samymi sobą, po prostu im klękła psycha. Też ich w myślach wyzywałem dużo gorszymi bluzgami niż fajansiarze, w grze na tym poziomie tylu głupich strat się po prostu nie robi. Szacun za drugą połowę, a Kasa na prezydenta :)
LRobert
Cromaniak
Posty: 4129
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 31.01.2010 18:19

Wczoraj wieczorem nie mogłem wejść na forum czy to jakaś forma protestu przeciwko meczowi z Chorwacją? :lol:
Co do dzisiaj to zrobili bardzo dużo - druga połowa. O pierwszej lepiej zapomnieć, widać było, że są zdołowani. W drugiej walczyli. Może nastepnym razem się uda.
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 31.01.2010 18:29

No, zaczyna się. Żeby tylko biało-czerwoni szachiści grali w piłkę ręczną, a nie w szacy! :lol:
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 31.01.2010 18:49

Ja - mimo tej pierwszej połowy - naszym dziękuję. Oby "nożni" dochodzili do takich miejsc... Choć wkurzać może to, że brąz to wcale nie było marzenie ściętej głowy... No ale to już za nami... teraz trzymamy kciuki za drugich biało-czerwonych ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 19:04

Ale co się czepiliście nożnych...o tych dziadach wątek jest inny...no to powiedzmy może : oby Ci ręczni dochodzili do tych miejsc co siatkarze...asekurujecie się nożnymi a tak naprawdę do tej pory ręczni powygrywali tylko z ogórkami...
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8037
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 31.01.2010 19:56

Trójkolorowi coraz bliżej tytułu :(
Białoczerwona szachownica już nie da rady :(
piotrtc
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 31.01.2010 20:02

Francja zasłużenie wygrała:) Po prostu są najlepsi.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 31.01.2010 20:26

A jednak Karabatic :wink: :D
piotr.zdz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr.zdz » 31.01.2010 20:46

alessandro1977 napisał(a):A mnie śmieszy Wasze gadanie...co do siatkarzy to nawet nie ma co porównywać bo tamci robią kolosalne postępy i co roku pojawia się plejada nowych zdolnych...


Trochę przesadzasz , postęp to by był jakby w końcu wygrali na poważnej imprezie z Brazylią :wink:

Z tą plejadą to też przesada - ostatnio pojawił się tylko Kurek.

Dziękuję Szmalowi i spółce za emocje w II połowie i całym turnieju. :lol:

Chorwatom za walkę , gratulacje dla Francji - na razie nie ma na nich mocnych.

Rewanż już za rok w MŚ.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
ME w piłce ręcznej - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone