Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ME w piłce ręcznej

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr.zdz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr.zdz » 31.01.2010 14:08

Moim zdaniem zdecydował brak koncentracji na początku 2 połowy.
A sędziowanie pozostawiam bez komentarza bo to już historia.

Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za biało-czerwonych (również tych w szachownicę). :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 14:24

To tylko pokazuje, że znowu trzeba się emocjonować meczem o okruchy...drażni mnie to, że najważniejsze medale rozdzielają między sobą Chorwaci i Francuzi...stoimy w miejscu a była to ostatnia okazja do zdobycia złota, myślę, że to chyba kwestia psychiki - nie umiejętności...
piotr.zdz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 218
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr.zdz » 31.01.2010 14:35

alessandro1977 napisał(a):To tylko pokazuje, że znowu trzeba się emocjonować meczem o okruchy...drażni mnie to, że najważniejsze medale rozdzielają między sobą Chorwaci i Francuzi...stoimy w miejscu a była to ostatnia okazja do zdobycia złota, myślę, że to chyba kwestia psychiki - nie umiejętności...


A mnie drażni takie gadanie.
Jakie "okruchy" , dziś mecz o 3 miejsce!
Czyli , jesteśmy wśród najlepszych drużyn na świecie. Bo poza Europą nikt się praktycznie w tym sporcie nie liczy.
Chciałbym żeby jeszcze za mojego życia piłkarze kopani zagrali o takie "okruchy" , a przynajmniej jeden klub z naszej "ekstraklasy" zagrał chociaż 4 mecze w LM.

Cieszmy się , że pojawił się Wenta i coś zrobił abyśmy mogli przeżywać co roku takie emocje.
Mnie martwi raczej to , że na razie mało jest młodych w kadrze, ale mam nadzieję , że będzie tak jak z siatkówką.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 31.01.2010 14:57

Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią obydwiema łapami...
Gramy de facto o status trzeciej drużyny świata !! To na prawdę historyczne wydarzenie i historyczny sukces !!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.01.2010 14:58

Zgadzam się z powyższym. Ten bez wątpienia sukces wziął się z nie wiadomo czego. Słaba liga , kilka (może naście ośrodków treningowych) brak zaplecza organizacyjno- finansowego.
Zrobiła go grupa zapaleńców z Wentą na czele. W Polsce to bardzo "elitarny"( nie chodzi o nakłady) sport, stąd występowanie rodzeństw w kadrze. Podejrzewam że całe nakłady na szczypiorniaka w Polsce to mniej niż 3 ligowa futbolówka.
Tomasz W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1152
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 31.01.2010 15:02

A ja dziś jestem o wiele spokojniejszy o wynik niż wczoraj. Także dlatego, że wczoraj nasi zagrali nieźle. Też uważam, że mecz jest bardzo ważny. To nie mecz o żadne okruchy.... tylko o medal w najtrudniejszym turnieju. Będzie dobrze, zobaczycie... :wink:
DeJaVu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 26.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DeJaVu » 31.01.2010 15:07

Jestem tego samego zdania co Piotr.
Na porażkę złożyło się wiele czynników zależnych a także niezależnych od naszych chłopaków.
Trzeba też przyznać że dużo głupich strat w ataku można było uniknąć ale mimo to twierdze że sędziowie także zrobili "swoje" i oglądając ten mecz po raz drugi i trzeci w większości na "korzyść" naszych przeciwników.
Wiadomo że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" i po medalu Mistrzostw Świata liczyliśmy na więcej ale i na to przyjdzie kiedyś czas.
A takie cuda (medal po medalu z Mistrzostw Świata i Europy) to tylko siatkówka i piłka ręczna.
I kto tu ma jaja i zbiera okruchy ze stołu???????
Szkoda słuchać i szkoda gadać!!!!!
piotr.zdz napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):To tylko pokazuje, że znowu trzeba się emocjonować meczem o okruchy...drażni mnie to, że najważniejsze medale rozdzielają między sobą Chorwaci i Francuzi...stoimy w miejscu a była to ostatnia okazja do zdobycia złota, myślę, że to chyba kwestia psychiki - nie umiejętności...


A mnie drażni takie gadanie.
Jakie "okruchy" , dziś mecz o 3 miejsce!
Czyli , jesteśmy wśród najlepszych drużyn na świecie. Bo poza Europą nikt się praktycznie w tym sporcie nie liczy.
Chciałbym żeby jeszcze za mojego życia piłkarze kopani zagrali o takie "okruchy" , a przynajmniej jeden klub z naszej "ekstraklasy" zagrał chociaż 4 mecze w LM.

Cieszmy się , że pojawił się Wenta i coś zrobił abyśmy mogli przeżywać co roku takie emocje.
Mnie martwi raczej to , że na razie mało jest młodych w kadrze, ale mam nadzieję , że będzie tak jak z siatkówką.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.01.2010 15:51

Mecz CRO-PL - film instruktażowy jak przegrać to co można było wygrać.
I tym razem bez medalu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 16:00

A mnie śmieszy Wasze gadanie...co do siatkarzy to nawet nie ma co porównywać bo tamci robią kolosalne postępy i co roku pojawia się plejada nowych zdolnych...
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.01.2010 16:41

alessandro1977 napisał(a):A mnie śmieszy Wasze gadanie...


Mnie śmieszy ekscytacja wynikami "grupy śmierci"
1 Słowacja
2 Słowenia
3 Czechy
4 Irlandia Północna
5 Polska
6 San Marino
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 16:45

Mnie też to śmieszy człowieku ale chyba pomyliłeś wątki...tu w ogóle nie ma mowy o kopanej więc nie wiem skąd się urwałeś... :papa:
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 31.01.2010 16:51

Pierwsza połowa meczu bardzo słaba w wykonaniu Polaków, może będzie lepiej w drugiej połowie. :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 16:53

To nawet okruchów nie zbiorą...? :la:
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 31.01.2010 17:30

I przegraliśmy walkę o brąz :cry: szkoda!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.01.2010 17:32

andrzej29 napisał(a):I przegraliśmy brąz :cry: szkoda!


Szkoda to jest jak teściowa wpadnie do studni i ją uratują. :D
fajansiarze grać nie umieją o stawkę i tyle.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
ME w piłce ręcznej - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone