Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ME w piłce ręcznej

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 21.01.2010 11:42

Szacunek dla naszych chłopaków , patrząc ile zdrowia zostawiają na boisku piłkarze ręczni to nasuwa mi sie sugestia że przy nich nasi rozpieszczani finansowo futboliści to poprostu cieniarze :?

Słoweńcy ze Szwedami wygrali dośc szczęśliwie ale we wczorajszym meczu z Niemcami potwierdzili jednak klasę , maja tez świetnego terenera no i są na fali ...... no ale nasi też :wink:

Znowu zwycięstwo trzeba będzie dosłownie wyszarpac :D

trzymam kciuki
enti
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) enti » 21.01.2010 15:07

wiem wiem ze wychodzimy juz z grupy tylko ze dobrze by bylo pyknac slowencow bo punkty z grupy przechodza do dalszej czesci turnieju mysle ze top 4 w zasiegu Polakow . musza troszke skutecznosc poprawic i oby szmal gral tak caly turniej
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.01.2010 16:44

RobCRO 18.01.2008 napisał(a):...
SŁOWENIA POKONANA!!!...

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?p=254182#254182
Powtórka z rozrywki :?: :D Zobaczymy w piątek :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 22.01.2010 13:03

No to dziś kibicujemy. Wystarczy remis, żeby wyjść z pierwszego miejsca, ale co tam remis... na pewno wygrają :)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 22.01.2010 13:26

Leszek Skupin napisał(a):Powtórka z rozrywki Zobaczymy w piątek


Wczoraj po części była jedna powtórka z rozrywki :D
W meczu Austria-Islandia wystąpił pamiętny casus Siódmiaka - bramka w ostatniej sekundzie , tym razem dała ona remis Austriakom :D

Islandczycy w ostatniej minucie prowadzili dwoma bramkami !
Austriacy strzelili jedną potem atakowali Islandczycy , wystarczyło tylko przetrzymac piłkę , Ci ją zgubili , a Austriak który ją miał nie wiedział z początku co z nia zrobic w koncu rzucił przez całe boisko na bramke rywala ( były ostatnie sekundy dosłownie ) bramkarz Islandczyków się cofał ,potknął się i upadł ,padła brama :!:

Normalnie brama Siódmiaka .

Bramkarz Islandczyków po tej bramce sie ...... rozpłakał :cry:
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 22.01.2010 15:10

Obrazek

Tak będzie :!:
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 22.01.2010 15:44

armar napisał(a):Szacunek dla naszych chłopaków , patrząc ile zdrowia zostawiają na boisku piłkarze ręczni to nasuwa mi sie sugestia że przy nich nasi rozpieszczani finansowo futboliści to poprostu cieniarze :?


Pięknie ujęte, jestem fanem "kopanej" ale wielki szacun dla piłkarzy recznych. Mówię tu nie tylko o naszych , ogladając zaangażowanie np Węgrów, Rosjan, Ukraińców jestem pod wielkim wrażeniem ich ambicji.
Gajus
jacekww
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekww » 22.01.2010 16:03

Gajus.ems
zaangażowanie


Zaangażowanie-kluczowe słowo, jeśli występuje u sportowców każda dyscyplina (nawet ta niszowa) wzbudza emocje. Bez zaangażowania nawet najbardziej medialny sport nie wzbudzi takich emocji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.01.2010 16:48

No i ja jestem fanej nożnej ale oglądam zarówno siatkówkę jak ręczną bo oglądając reprezentacje Polski tych dyscyplin nie trzeba się niczego wstydzić...w siatkówce i ręcznej to nasi rozdają karty, natomiast piłkarzy polskich leją największe ogórasy... :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.01.2010 16:59

alessandro1977 napisał(a): natomiast piłkarzy polskich leją największe ogórasy... :twisted:


Dlatego bo zarabiają najwięcej. :evil: Przydałoby się ich trochę przeczołgać, nie zapominając o PZPN. :twisted:

smoki3
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 22.01.2010 18:20

Roksa_ napisał(a):No to dziś kibicujemy. Wystarczy remis, żeby wyjść z pierwszego miejsca, ale co tam remis... na pewno wygrają :)


Trzeba wygrać jak się myśli o półfinale. Mecze z grupy zaliczane są do wyników w dalszej grupie a tam nie przelewki : Hiszpania , Francja i Węgry
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8037
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 22.01.2010 18:36

Będzie bardzo ciężko.
W meczu z Polską Słoweńcy nie spuszczą z tonu,
tym bardziej że wynik będzie się liczył w kolejnej rundzie.
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 22.01.2010 18:56

smoki3 napisał(a):
alessandro1977 napisał(a): natomiast piłkarzy polskich leją największe ogórasy... :twisted:


Dlatego bo zarabiają najwięcej. :evil: Przydałoby się ich trochę przeczołgać, nie zapominając o PZPN. :twisted:

smoki3


Obrazek

Na początek pierwszy kandydat do przeczołgania :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.01.2010 22:40

Kaszana...ale nas leją, tego się nie spodziewałem...znowu Słowenia :evil:
Dno na każdej płaszczyźnie.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 22.01.2010 22:54

No i mamy remisik..
Znawców proszę o wytłumaczenie, co nam to daje? :D
Ostatnio edytowano 22.01.2010 22:54 przez mutiaq, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
ME w piłce ręcznej - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone