Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O ćwokach z Austrii, niemieckich bandytach i likwidacji UE

Dział testowy poświęcony swobodnym dyskusjom na dowolne, często niezrozumiałe lub kontrowersyjne tematy. Moderacja w tym dziale jest ograniczona. Nie ma obowiązku wchodzenia do tego działu i czytania postów - robisz to na własną odpowiedzialność.
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008
Jest Niedziela .... Czekam, aż wszyscy będą w pracy ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 08.09.2024 13:47

Jest Niedziela .... Czekam, aż wszyscy będą w pracy ...

Wtedy zaczyna się ruch na forum cro.pl )) ;) ;) .... Z grubsza ogarnięte i od dziewiątej z minutami ??!! .... Klaps .... Akcja >>)) ....

/////
mums71
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 25.05.2010
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) mums71 » 08.09.2024 14:10

Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2418
Dołączył(a): 13.05.2019
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 08.09.2024 14:18

mums71 napisał(a):Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.



Mam przeczucie graniczące z pewnością, że nieuchronnie zbliża się koniec twojej "kariery" na tym forum :coool: :coool:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8049
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 08.09.2024 14:23

mums71 napisał(a):Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.

Jestem na forum od kilkunastu lat ale większych głupot tu jeszcze nie czytałem. Mam nadzieję że tankując w Austrii czy w Niemczech nie płacisz za paliwo, no i chyba udało Ci się kilku bandyckich pieszych przejechać na jakimś przejściu? :roll:
mums71
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 25.05.2010
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) mums71 » 08.09.2024 14:59

Musiałeś nie uważnie czytać,ciekawe porównanie z tymi pasami i paliwem...
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 08.09.2024 15:01

dids76 napisał(a):
mums71 napisał(a):Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.

Jestem na forum od kilkunastu lat ale większych głupot tu jeszcze nie czytałem. Mam nadzieję że tankując w Austrii czy w Niemczech nie płacisz za paliwo, no i chyba udało Ci się kilku bandyckich pieszych przejechać na jakimś przejściu? :roll:

Bo to jest dids, taka nabyta "logika", co niektórych, od której już wariują (( ..... )). Sypiąc jednocześnie i co dzień do wora tym przebrzydłym ...///?? .... Ja pier//dziu ?? Jak to wszystko, wypaliło im dziury, w niektórych sektorach ich procesorów ??// ... Duży serwis procesora już nie pomoże ... (( ..... )) ....

/////
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5050
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 08.09.2024 18:38

mums71 napisał(a):(...) Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.
mums71 napisał(a):(...) Pytałem w Pevexie,Bauhausie w Puli,ale nic nie mają (...)

A gdyby mieli to puściłbyś w niepamięć niewolę dziadków i kupił u rodowitego Niemca z Heidelbergu?
mums71
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 25.05.2010
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) mums71 » 08.09.2024 18:57

Tak, kupiłbym,karania przez te nacje nie akceptuję,co nie znaczy że będę ich przejeżdżał ,lub dyskryminował w jakiś inny sposób.
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 08.09.2024 21:46

Cytat w temacie, który jakby zszedł był z tematu ))
cyt. " ....mężowie dziennikarek tvn, są jak statyści Niemców w Czterech Pancernych ....". ??//))

/////
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 582
Dołączył(a): 18.07.2017
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 09.09.2024 08:14

AdamSz napisał(a):
dids76 napisał(a):
mums71 napisał(a):Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.

Jestem na forum od kilkunastu lat ale większych głupot tu jeszcze nie czytałem. Mam nadzieję że tankując w Austrii czy w Niemczech nie płacisz za paliwo, no i chyba udało Ci się kilku bandyckich pieszych przejechać na jakimś przejściu? :roll:

Bo to jest dids, taka nabyta "logika", co niektórych, od której już wariują (( ..... )). Sypiąc jednocześnie i co dzień do wora tym przebrzydłym ...///?? .... Ja pier//dziu ?? Jak to wszystko, wypaliło im dziury, w niektórych sektorach ich procesorów ??// ... Duży serwis procesora już nie pomoże ... (( ..... )) ....

/////


O wypalaniu dziur w niektórych sektorach procesów pisze gość który pieje z zachwytu że UE NAM COŚ DAŁA :lol: :lol: :lol: :lol:
Obecnie UE jest rakiem europy i naprawdę grube wypalanie procesów myślowych zaszły skoro się tego zagrożenia nie widzi:oczy:

I skąd to oburzenie do mums71? bo trzeźwo myśli i pamięta ile szkopy są nam winne za wś? :roll:
Mimo wszystko za mandaty płacić trzeba.
Ale że listami zwykłymi straszą Polaków odsiadką w kasztanowym areszcie za to że nie odpowiedzieli na listy...których nie dostali nigdy, to tego jeszcze chyba nie grali :spoko: przecież na Białorusi mają już skuteczniejsze sposoby na dostarczanie informacji do suwerena :mg:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3049
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.09.2024 08:34

mums71 napisał(a):Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.

Dobre, dobre :D
Potrzeba nam dobrego humoru w sprawach zaborców.
Kurcze, już drugi raz żałuję, że zapłaciłem.

8)
Marlowe1994
Cromaniak
Posty: 519
Dołączył(a): 21.02.2024
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 09.09.2024 11:09

mums71 napisał(a):Kolego,masz wielkie szczęście że potraktował Cię jak Austriaka,gdyby potraktował Cię jak Polaka,to pewnie by wysłał Waffen SS.Osobiście nie płacę mandatów niemieckim,ani austriackim bandytom.Jak zapłacą za zniszczenia mojego kraju i niewolę obu dziadków,to pomyśle.

Ja nie kupuję w Ikea, za Potop.
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.09.2024 11:46

ApropoDefacto napisał(a):.... O wypalaniu dziur w niektórych sektorach procesów pisze gość który pieje z zachwytu że UE NAM COŚ DAŁA :lol: :lol: :lol: :lol:
Obecnie UE jest rakiem europy i naprawdę grube wypalanie procesów myślowych zaszły skoro się tego zagrożenia nie widzi:oczy:
.... I skąd to oburzenie do mums71? bo trzeźwo myśli i pamięta ile szkopy są nam winne za wś? :roll: ....

Żeby mieć jakakolwiek legitymację do porównań, to najpierw trzeba mieć świadomość opartą na peselu. Stawiam 95/100, że szanowny kolega nie ma takiej świadomości, jak to było Polsce za komuny. Jak było nawet w latach 90tych.
Bo dzieciakom chłopakom, nie dawano w latach 50tych, czy 60tych takich imion. Drogi Łukaszu ))

Bardziej stawiam na pesel 80, może nawet jakiś plus. Jasne, wszystko zawsze było i byłoby o wiele więcej, gdyby nie ta przebrzydła organizacja.
I dlaczego duże miasta w Polsce są pobudowane poza autostradami. Przecież można je było pobudować przy autostradach )). Pewnie to znów jakaś idiotyczna dyrektywa tej przebrzydłej organizacji. ))

Ok, tu w ogóle nie chodzi o te szczegóły typu autostrady, ale o całkiem coś innego, O poziom czy tez tygrysi skok cywilizacyjny w Polsce, Panie Cromaniaku, który zapewne bywa poza krajem, ale nie ma skali porównawczej, jak było, a jak jest w PL. A może ma, ale z obrzydzeniem wypycha tą świadomość z siebie, gdzie główna przyczyna

I nikt tu nie kwestionuje odszkodowań, tylko te chore pierdolety, o tych esesmanach i inne takie rzeczy //?? ....

Ok, w Niemczech i Austrii idzie ku gorszemu... Byś może będziecie wreszcie mieli kumpli, żeby wreszcie razem i wspólnie, rozp//// ić, tą przebrzydłą organizację //?? ....

I życzę w tej "kumplowskiej" konfiguracji skutecznych działań w sprawie reparacji ) .... Może wam się uda ?? fifty fifty... za Breslau, albo Stettin ??...A najlepiej oba, razem (( .....))

/////
Ostatnio edytowano 09.09.2024 18:45 przez AdamSz, łącznie edytowano 4 razy
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5050
Dołączył(a): 06.08.2014
Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 09.09.2024 12:15

kaeres napisał(a):(...) Potrzeba nam dobrego humoru w sprawach zaborców (...)
Masz może parę dowcipów na temat zajęcia Zaolzia, albo pogromu kieleckiego?
ApropoDefacto napisał(a): pieje z zachwytu że UE NAM COŚ DAŁA :lol: :lol: :lol: :lol:
Jedna z "rzeczy", której UE nie dała:
nie dała powiększenia cmentarzy wojennych w państwach członkowskich.
Możesz dalej rżeć.
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008
Re: Mandat- uwaga łapią w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.09.2024 12:26

boboo napisał(a):
ApropoDefacto napisał(a): pieje z zachwytu że UE NAM COŚ DAŁA :lol: :lol: :lol: :lol:
Jedna z "rzeczy", której UE nie dała:
nie dała powiększenia cmentarzy wojennych w państwach członkowskich.
Możesz dalej rżeć.

Taa, ogląd i pogląd makro, jak u Kubusia Puchatka, z jego małym rozumkiem (( .... ))

/////
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po godzinach...

cron
O ćwokach z Austrii, niemieckich bandytach i likwidacji UE - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone