Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mandat - kto załapał w tym sezonie?!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 20:03

Rysiu, sądzisz , że przykład tych państw przekłada się na mentalność i mądrość naszego cudownego narodu? Sądzisz, że efekt takich działań byłby taki sam? Mówisz, że siedzisz w temacie, znasz problem idiotycznych znaków. Czyli tam gdzie znaki stoją i są tam zasadnie do wypadków nie dochodzi bo z tego wynika, że do łamania przepisów dochodzi tylko tam gdzie znak ustawił jakiś idiota :) Znak ustawiony przez idiotę- nie przestrzegam, znak ustawiony przez nieidiote -przestrzegam :) To dlaczego całe wioski przenoszą się do Abrahama w trakcie miesiąca?
Rysiu , co do królów lewego pasa... Ty to widzisz i chcesz natychmiast żeby pojawiła się Policja. A skąd ona ma się wziąć? Dzwoniłeś na pały choć raz, że droga przed tobą porusza się "pirat drogowy"? To jest często to właśnie subiektywne odczucie, kontrolują mnie-to szykana, tylu innych przejechało, widzę wykroczenie, powinni natychmiast być i już go tarmosić...
Ostatnio edytowano 21.10.2009 20:08 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 20:04

Rysio napisał(a):Jeśli chodzi o działania policji w Polsce - czy jestem zadowolony - powiem - NIE :!: Dlaczego i co mnie wk... :?: Nietykalni królowie lewego pasa w ciężarówkach czy innych Matizach i czinkusiach. Dlaczego nikt nie karze kierowców nie stosujących się do przepisu o nakazie jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni :?: Popatrzcie choćby na "uwaga pirat" :evil:


Jestem tylko ciekawy czy za ten pogląd o twoim niezadowoleniu z polskiej drogówki zostaniesz równie dosadnie pokąsany (1str. topic) jak ja za niecenienie słowackiej.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 20:12

Rychu, używanie słów "nikt" znaczy to samo co "zawsze ", "wszędzie"... To, że Ty tego nie widzisz nie oznacza, że tego nie ma... Błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli... :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 20:14

Rysio napisał(a):Dlaczego nikt nie karze kierowców nie stosujących się do przepisu o nakazie jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni :?: Popatrzcie choćby na "uwaga pirat" :evil:


Masz rację ja to wiem ty to wiesz i do dziś wydawało mi się, że wiedzą wszyscy. Otóż okazuje się, że nie.
Polska drogówka niczym nie różni się zapewne od słowackiej z tym małym zastrzeżeniem, że Słowacja dla nas to kraj tranzytowy i oni to wiedzą więc urządzają sobie polowania jak cię nie złapią na suszarkę to ci za byle gó..no wlepią 100E bo i tak lecisz dalej na południe lub wracasz do Polski. Dlatego tak jak ty nie cenisz albo oceniasz źle polską ja oceniam źle słowacką.
Ale ja za to, że ją źle oceniłem bo widziałem przez długi czas jak działają zostałem zaatakowany przez Sławka, a ty nie i tu jest różnica.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 20:19

złapią na suszarkę to ci za byle gó..no wlepią

I to jest twój problem, zawsze jesteś niewinny a policjanty byle gówno znajdą... Znaleźli, czyli popełniłeś wykroczenie. Pytam po raz enty, kto dostał mandat za nic?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 20:22

Bocian napisał(a):
złapią na suszarkę to ci za byle gó..no wlepią

I to jest twój problem, zawsze jesteś niewinny a policjanty byle gówno znajdą... Znaleźli, czyli popełniłeś wykroczenie. Pytam po raz enty, kto dostał mandat za nic?


Nie ma takiego samochodu ani takiego kierowcy coby go nie było można po długiej kontroli ukarać mandatem. Chodzi o nagonkę na kierowców a nie o rutynowe kontrole.

PS. Czemu Ryśka nie zaatatkowałeś za nielubienie polskiej policji - bo co nie wypada moderatora czy jak :?:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 20:26

Czemu Ryśka nie zaatatkowałeś za nielubienie polskiej policji - bo co nie wypada moderatora czy jak

Bo się go boję...
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.10.2009 20:30

Rysio napisał(a):baaaardzo wiele znaków ustawiają u nas debile

Obrazek

Rysio napisał(a):... ostatnio ustawiono znak ostry zakręt w lewo. Ten zakręt jest ostry wprost proporcjonalnie do tępoty tego kto postanowił go postawić. 150km/h można go pokonać jedząc pączki i popijając colą.

Może szwagier ma fabrykę znaków drogowych!? Obrazek

Rysio napisał(a):pojedyncze znaki wprowadza się na dziko i jest ogólny burdel.

Obrazek

http://www.furious.pl/news2008/maj-2008 ... absurd.htm

Rysio, policja nie zgłosi, że coś nie pasi, prędzej poproszą o kolejne ograniczenia i absurdy, bo biznes to biznes. Smutne ale prawdziwe.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 20:30

Tak myślałem najlepiej się atakuje kogoś kogo się nie zna a jeszcze lepiej kogoś kto ma 5 postów na krzyż a jak ma inne zdanie to już ho ho.

Za szczerość serdecznie pozdrawiam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 20:33

Nie napisałem takiego powodu jaki podajesz...
1000 postów to nie 5 na krzyż...
Za szczerość serdecznie pozdrawiam

Zupełnie niepotrzebnie...
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1479
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 21.10.2009 20:40

Przepraszam Panowie, że się wtrącę do Waszej dyskusji o działaniach policji w Polsce i na Słowacji, ale nie mogę się powstrzymać od zadania pytania Zebikowi. Co miałeś na myśli pisząc:
zebik napisał(a):- no chyba, że się było na paru zlotach no to wtedy pisz co chcesz jest święte. itp. i itd.

Co to ma wspólnego z tematem? Byłem na dwóch zlotach, poznałem wspaniałych ludzi, między innymi Bociana i Rysia. Spróbuj i Ty, może zmienisz zdanie o nich po rozmowie z nimi na żywo. Jeszcze raz przepraszam za wtrącenie się, Pozdrawiam.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 21.10.2009 20:44

zebik napisał(a):Za szczerość serdecznie pozdrawiam.

Bocian napisał(a):Zupełnie niepotrzebnie...

Zalatuje już mi tu miętą . . . no ale po całym dniu rozmowy :roll: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 20:45

dasuch napisał(a):Przepraszam Panowie, że się wtrącę do Waszej dyskusji o działaniach policji w Polsce i na Słowacji, ale nie mogę się powstrzymać od zadania pytania Zebikowi. Co miałeś na myśli pisząc:
zebik napisał(a):- no chyba, że się było na paru zlotach no to wtedy pisz co chcesz jest święte. itp. i itd.

Co to ma wspólnego z tematem? Byłem na dwóch zlotach, poznałem wspaniałych ludzi, między innymi Bociana i Rysia. Spróbuj i Ty, może zmienisz zdanie o nich po rozmowie z nimi na żywo. Jeszcze raz przepraszam za wtrącenie się, Pozdrawiam.


Ja napisałem o słowackiej policji w podobnym kontekście jak Rysio o polskiej. Z tym, że Sławek zna się z Rysiem więc do niego grzecznie, a ze mną nie więc do mnie z krzykiem. Tyle i tylko tyle.
Resztę przepraszam jeśli czuje się urażona.

Poczytaj dokładnie on chyba nie chce rozmawiać bo napisał, żebym przyjechał do Krakowa na zlot i załatwimy "to szybko". Co się załatwia szybko bo chyba nie rozmowę na tak obszerny temat :?:
Ostatnio edytowano 21.10.2009 20:47 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 20:46

pasażer napisał(a):
zebik napisał(a):Za szczerość serdecznie pozdrawiam.

Bocian napisał(a):Zupełnie niepotrzebnie...

Zalatuje już mi tu miętą . . . no ale po całym dniu rozmowy :roll: :wink:

Popiel a nie zalatuje może myszami?? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 20:52

Bocian napisał(a):Nie napisałem takiego powodu jaki podajesz...
1000 postów to nie 5 na krzyż...
Za szczerość serdecznie pozdrawiam

Zupełnie niepotrzebnie...


Sławku nie napisałeś ale tak było - mnie tak potraktowałeś myśląc, że skule uszy i będę się tłumaczył. Rysio napisał dokładnie to samo co ja o słowackiej i jemu starałeś się tłumaczyć rozmawiać a do mnie z twarzą wyjechałeś, że niby co ja się na niczym nie znam i oto mi chodzi i o nic innego.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Mandat - kto załapał w tym sezonie?! - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone