Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mandat - kto załapał w tym sezonie?!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.10.2009 20:25

gaceq napisał(a):Mój z 2008, który dostałem w drodze do cro a dokładnie na Węgrzech leży jako pamiątka :) Tak wiem zaraz niektórzy napiszą - gdzie twoje sumienie ......

Twoja broszka, wielu z Dubrovnika, za brak wykupionego parkingu, oprawiło sobie w ramkę i ma nad łóżkiem :wink: Nie żebym popierał. :twisted:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.10.2009 07:36

Hej Mudzina ;)
Dudek też bywa na Cro.pli
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 21.10.2009 09:37

Arek napisał(a):Hej Mudzina ;)
Dudek też bywa na Cro.pli


heyyyyyy.... :lol: ale tenświat mały, skąd wiedziałeś? 8O
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.10.2009 09:39

przyuważyłem go ;)

nick ma taki sam jak na FCAŚ
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 11:03

zebik napisał(a):
Bocian napisał(a):
szacunku dla ich drogówki nie mam żadnego.

Popracuj trochę tak jak oni, posiedź w tych rowach to może nabierzesz szacunku do czyjejś pracy. Łatwo oceniać coś o czym nie ma się bladego pojęcia... Skąd wiesz, że nie patrzyłeś na działania o kryptonimie "cudzoziemiec"? Maciek twierdzi, że widział kontrolę tylko aut tubylców, czyli kontrolują też swoich. Nie dawanie łapówki to nie honor tylko nie popełnianie przestępstwa, jeśli ktoś kto nie popełnia przestępstwa podpiera to aż honorem to wysoka ocena...



Zawsze musisz wsadzić nos nie tam gdzie nie potrzeba. Personalne wycieczki wsadź se w buty. Nie masz bladego pojęcia na czym się znam, a na czym nie. Kłapać dziobem idź se w inne miejsce, a jak chcesz podyskutować na czym się znam to mój nr GG nie jest tajemnicą (dla niedowidzących pod avatarem).

Zawsze to ty się wpier.alasz gdzie możesz... Personalnie to nadal widzę, że na pracy Policji znasz się tyle co nic. Trzeba było przyjechać na Zlot a nie robić pod siebie to wtedy można by porozmawiać o tym na czym się znasz a na czym nie...
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 21.10.2009 11:05

Arek napisał(a):przyuważyłem go ;)

nick ma taki sam jak na FCAŚ


gdzie Ty sie podziewasz? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 11:08

Bocian napisał(a):
zebik napisał(a):
Bocian napisał(a):
szacunku dla ich drogówki nie mam żadnego.

Popracuj trochę tak jak oni, posiedź w tych rowach to może nabierzesz szacunku do czyjejś pracy. Łatwo oceniać coś o czym nie ma się bladego pojęcia... Skąd wiesz, że nie patrzyłeś na działania o kryptonimie "cudzoziemiec"? Maciek twierdzi, że widział kontrolę tylko aut tubylców, czyli kontrolują też swoich. Nie dawanie łapówki to nie honor tylko nie popełnianie przestępstwa, jeśli ktoś kto nie popełnia przestępstwa podpiera to aż honorem to wysoka ocena...



Zawsze musisz wsadzić nos nie tam gdzie nie potrzeba. Personalne wycieczki wsadź se w buty. Nie masz bladego pojęcia na czym się znam, a na czym nie. Kłapać dziobem idź se w inne miejsce, a jak chcesz podyskutować na czym się znam to mój nr GG nie jest tajemnicą (dla niedowidzących pod avatarem).

Zawsze to ty się wpier.alasz gdzie możesz... Personalnie to nadal widzę, że na pracy Policji znasz się tyle co nic. Trzeba było przyjechać na Zlot a nie robić pod siebie to wtedy można by porozmawiać o tym na czym się znasz a na czym nie...


Te twoje proste i tępe jak pogańska włócznia teksty ma w d.pie zauważyłem że kłapiesz dziobem wszędzie i jadowity jesteś prawie do każdego no chyba, że do zlotowych towarzyszy. Nie mam zamiaru z tak prostym instrumentem dyskutować. Na zlot z tobą buhahah.
EOT i wal się
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 11:22

Tak jak mówiłem, nie rób pod siebie, a jak już zrobiłeś to idź się umyj. Jesteś taki mocny ale tylko tu na forum... zabrakło współtowarzysza i kupa zrobiona, a jakie były emocje i płakanie w temacie Zlotu... Przyjedź do Krakowa 7 listopada i to "wal się "powiedź mi w twarz, nie sądzę abym cię zobaczył. Co do form i metod pracy Policji w tym pracy RD nie masz bladego pojęcia, szczekasz tylko jak lamus którego źli policjanci pokrzywdzili za nic...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 11:27

Bocian napisał(a):Tak jak mówiłem, nie rób pod siebie, a jak już zrobiłeś to idź się umyj. Jesteś taki mocny ale tylko tu na forum... zabrakło współtowarzysza i kupa zrobiona, a jakie były emocje i płakanie w temacie Zlotu... Przyjedź do Krakowa 7 listopada i to "wal się "powiedź mi w twarz, nie sądzę abym cię zobaczył. Co do form i metod pracy Policji w tym pracy RD nie masz bladego pojęcia, szczekasz tylko jak lamus którego źli policjanci pokrzywdzili za nic...


Już ci gościu o 5 nickach napisałem, że nie masz na mój temat z resztą jak na większość tematów bladego pojęcia. Chcesz się ze mną porzucać błotem nie ma sprawy ja ci nie popuszczę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 11:40

zebik napisał(a):....ja ci nie popuszczę.

weź sobie coś na uspokojenie ;-)
wzrost ciśnienia tętniczego jest szkodliwy dla zdrowia !
Powinieneś bardziej dbać o siebie ;-)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.10.2009 11:41

gościu o 5 nickach

Tak jak się spodziewałem, jesteś wesoły gość, gdzie nie pójdziesz to cię wyśmieją... Popuścić to ty możesz w majty, tak jak już ci się zdarzało. Powtarzam, 7 listopada, Drewutnia... Zapraszam w imieniu KaKaOooo, mam nadzieję , że mi wybaczą, odstąpię ci swoje miejsce.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 21.10.2009 11:43

lukasz22i napisał(a):gdzie Ty sie podziewasz? :)


Zwykle tutaj bywam
Na FCAŚ w ogóle nie wchodzę, pozmieniało się tam, pełno gówniarzerii, atmosfera już nie ta co kiedyś
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 11:43

Piotrek_B napisał(a):
zebik napisał(a):....ja ci nie popuszczę.

weź sobie coś na uspokojenie ;-)
wzrost ciśnienia tętniczego jest szkodliwy dla zdrowia !
Powinieneś bardziej dbać o siebie ;-)


Piotruś jestem spokojny ino czasami, ktoś ci próbuje wejść na kark i podnosi ciśnienie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 11:44

Bocian napisał(a):
gościu o 5 nickach

Tak jak się spodziewałem, jesteś wesoły gość, gdzie nie pójdziesz to cię wyśmieją... Popuścić to ty możesz w majty, tak jak już ci się zdarzało. Powtarzam, 7 listopada, Drewutnia... Zapraszam w imieniu KaKaOooo, mam nadzieję , że mi wybaczą, odstąpię ci swoje miejsce.


Daleko mam ale jak ciebie nie będzie to warte zastanowienia.
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 21.10.2009 11:45

I znowu nic nie wnosząca paplanina.....
Aktorzy równiez ci sami....
www.żal.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Mandat - kto załapał w tym sezonie?! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone