Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska-proszę doświadczonych o rady!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
justynaa
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.07.2008
Makarska-proszę doświadczonych o rady!

Nieprzeczytany postnapisał(a) justynaa » 07.07.2008 16:04

Witajcie :D 11.07.08 wybieramy się do Chorwacji- PIERWSZY RAZ :) Wyjazd będzie podzielony: 1 nocleg Plitwice + 7 noclegów Makarska.

Chciałabym dowiedzieć czegoś o Makarskiej - na forum nie znalazłam, a sporo szukałam bo nie chciałabym robić bałaganu powielając wątki!

Przede wszystkim interesują mnie miejsca które warto obejrzeć w Makarskiej, restauracje ( tanie jeśli to w ogóle możliwe), gdzie robić zakupy,polecane plaże,itd po prostu wszystko co może mi się przydać!!

Z góry dziękuję wszystkim doświadczonym :)

P.s i czy ktoś wie jak ominąć płatną autostradę na Słowenii??? Ponieważ przez Węgry nie chciałabym jechać - znam już dwie rodziny które zostały tam napadnięte...
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 07.07.2008 16:14

Nie wnikam w jaki sposób szukałaś Justyno, że nic nie znalazłaś. Tematy o Makarskiej to tutaj jedne z najczęściej poruszanych;

- http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18447
- http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=19403

Pozdrav :papa:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.07.2008 23:17

Chyba bardzo słabo szukałaś, bo o Makarskiej jest tu bardzo dużo postów w których znajdują się odpowiedzi na Twoje pytania i nie tylko :?

Także jest wątek o objeździe autostrady w Słowenii..szukać, szukać i jeszcze raz szukać :twisted:
Ostatnio edytowano 08.07.2008 00:45 przez ines, łącznie edytowano 1 raz
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.07.2008 23:42

Każdy wątek zaczyna i pisze, że szukał i nie było na dany temat nic.., ale z Makarską to już przesada :P
wiem, że popełniłam OT, jakby była opcja wygaszenia, to z przyjemnością również popełniłabym ją ;)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Makarska-proszę doświadczonych o rady!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone