Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lodówka turystyczna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 28.02.2005 20:22

liwan napisał(a):(...) możesz dać upust (...)

Może nie upust ... :wink: ale próbowałam na podany adres - i po minucie wróciła wiadomość zwrotna, że mail nie został doręczony . Hm ... .
Proszę o kontakt na adres: mój nick pisany z małej litery i bez spacji; małpa; op.pl
a wszystko to bez średników :lol:
Sorry za zawiłości, ale wszyscy mi mówią, żeby nie wstawiać "gotowca" .
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 28.02.2005 21:15

Adres "poprawiłem" -przepraszam że nie całkiem, ale uwzględniłem podpowiedź o "gotowcu". :)
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 28.02.2005 21:23

liwan napisał(a):Adres "poprawiłem" -przepraszam że nie całkiem, ale uwzględniłem podpowiedź o "gotowcu". :)

Mogłam się domyślić/śleć ...
Zaraz pchnę posłańca :wink: :)
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 01.03.2005 10:29

liwan napisał(a):
darek1 napisał(a):Prot, Platon i Livan to ta sama osoba. Przestań D----niu robić z siebie idiotę. Uważajcie na tego osobnika, który intelektualnie jest niereformowalny

Niestety prosisz się żeby odpowiedzieć ci w twoim stylu. Sam z siebie robisz idiotę - niestety. :? A osobistej złości i niechęci możesz dać upust: Leszek Iwaniszewski adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (bez kreski z przodu), jak się postarasz to i adres znajdziesz (tylko uważaj bo 110kg/184cm) - i nie mam nic wspólnego z Platonem którego nie znam, ale go cenię mimo wszystko. Bez niego Forum byłoby uboższe, a bez ciebie...No cóż... :?:

moze cos zimnego na wasze rozgoraczkowane glówki panowie , tylko nic z procentami bo jeszcze pogorszy sytuacje :twisted:
am
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) am » 05.03.2005 05:53

Nie sądziłem, że temat lodówek będzie aż tak goracy.
Dziękuje wszystkim za wszystkie te informacje i porady.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.03.2005 22:00

Proszę o poradę? Gdzie moę kupić zasilacz do lodówki turystycznej - samochodowej 220/12V oraz przedłużacz. Dziękuję z góry za odpowiedz
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 07.03.2005 22:22

darek1 napisał(a):Proszę o poradę? Gdzie moę kupić zasilacz do lodówki turystycznej - samochodowej 220/12V oraz przedłużacz. Dziękuję z góry za odpowiedz

nalepiej w hurtowni zasilaczy i przedłużaczy do lodówek 220/110
adresy tych hurtowni i sklepów są tylko dla wtajemniczonych,także nie wiem czy ci ktos zdradzi ja ci nie zdradzę choćby mnie przedłużali i zasilali,a potem wsadzili do .......
LODÓWKI TURYSTYCZO -SAMOCHODOWEJ
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 07.03.2005 23:26

Prot napisał(a):
darek1 napisał(a):Proszę o poradę? Gdzie moę kupić zasilacz do lodówki turystycznej - samochodowej 220/12V oraz przedłużacz. Dziękuję z góry za odpowiedz

nalepiej w hurtowni zasilaczy i przedłużaczy do lodówek 220/110
adresy tych hurtowni i sklepów są tylko dla wtajemniczonych,także nie wiem czy ci ktos zdradzi ja ci nie zdradzę choćby mnie przedłużali i zasilali,a potem wsadzili do .......
LODÓWKI TURYSTYCZO -SAMOCHODOWEJ

:?
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 07.03.2005 23:46

liwan napisał(a):
Prot napisał(a):
darek1 napisał(a):Proszę o poradę? Gdzie moę kupić zasilacz do lodówki turystycznej - samochodowej 220/12V oraz przedłużacz. Dziękuję z góry za odpowiedz

nalepiej w hurtowni zasilaczy i przedłużaczy do lodówek 220/110
adresy tych hurtowni i sklepów są tylko dla wtajemniczonych,także nie wiem czy ci ktos zdradzi ja ci nie zdradzę choćby mnie przedłużali i zasilali,a potem wsadzili do .......
LODÓWKI TURYSTYCZO -SAMOCHODOWEJ

:?

no dobrze juz dobrze :? rozumiem
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 08.03.2005 17:51

Prot = Liwan Ogółem = Debil ?
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 09.03.2005 00:46

darek1 napisał(a):Prot = Liwan Ogółem = Debil ?

:idea:
Ostatnio edytowano 09.03.2005 12:49 przez Prot, łącznie edytowano 1 raz
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.03.2005 01:18

Prot napisał(a):
darek1 napisał(a):Prot = Liwan Ogółem = Debil ?

Zadzwoń do Morskiego Pasa lub Krakuscity,bo coś chyba ci się pomieszało.A od Liwana się odpinkol.Ech impotent intelektualny ,a może i onanista intelektualny -darek 1. :wink:

".......ale to już było....." :?:
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 10.03.2005 01:28

darek1 napisał(a):Prot = Liwan Ogółem = Debil ?

Ręce opadaja, ale niestety miałem w odniesieniu do ciebie rację. Jesteś niereformowalny (nie wiem czy rozumiesz takie słowo?) i to ty psujesz to forum. Odpowiem ci w innym miejscu, choć nie wiem czy warto pochylić się nad tobą, bo ty już leżysz, a ja leżących nie kopię. Są tacy co mają dobre i złe chwile, ale ty masz tylko złe.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 08.04.2005 13:27

Właśnie wczoraj zakupiłem w Auchan do lodówki turystycznej przedłużacz oraz prostownik 220V/12V. Ciekaw jestem czy jeśli bym włożył tam zamrożone produkty to po jakim czasie przy właczonej lodówce się rozmrożą, czy ktoś robił już taki eksperyment. Ile czasu wytrzymają produkty w lodówce jeśli na 10 - 12 godzin byłaby odłączona (w tym czasie zwiedzał bym plitvice). Oczekuje sprawdzonych porad. Pozdrawiam
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 06.08.2005 09:32

darek1 napisał(a):Właśnie wczoraj zakupiłem w Auchan do lodówki turystycznej przedłużacz oraz prostownik 220V/12V. Ciekaw jestem czy jeśli bym włożył tam zamrożone produkty to po jakim czasie przy właczonej lodówce się rozmrożą, czy ktoś robił już taki eksperyment. Ile czasu wytrzymają produkty w lodówce jeśli na 10 - 12 godzin byłaby odłączona (w tym czasie zwiedzał bym plitvice). Oczekuje sprawdzonych porad. Pozdrawiam

Ja u|ywam zwyklej lodowki,bez zasilacza,produkty zamrozone do temp.-20* wytrzymuja ok.36 godz bez zasilania
pozdro
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lodówka turystyczna - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone