Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lodówka turystyczna

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
am
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) am » 16.02.2005 16:05

Niestety, władze Chorwacji zabroniły wwożenia takich lodówek na teren ich kraju (grzywna do 1500 kun i przepadek mienia np. samochodu lub przyczepy), bo schłodzenie 1 piwa dziennie nie ma sensu.
8O

Masz widzę poczucie humoru Polo! Ale ja naprawde potrzebuję odpowiedzi Po pierszsze (1) piwa nie piję i alkoholu w ogóle, a po drugie (2) to wcale nie na napoje mi jest ta lodówka potrzebna tylko na masło i inne rzeczy do jedzenia.

A po trzecie (3) to wcale to nie prawda, że zabronili wwozić lodówki, Ty chyba sobie jaja robisz z forum! Z Twojej wypowiedzi wynika, że motywem decyzji władz Chorwacji był bezsens chłodzenia piwa - bo jak powiadasz:
bo schłodzenie 1 piwa dziennie nie ma sensu

Ten wyraz "bo" na to wskazuje.

:idea: :arrow: Czy pomyślałeś kiedykolwiek o członkostwie Chorwacji w Unii Europejskiej i wynikających z tego faktu koniecznościach w dostosowywaniu prawa do prawa unijnego. :!: Pomyśl.

Ponawiam więc pytanie. :?: Interesuję mnie lodówka turystyczna samochodowa. Nie wiem gdzie ją moge kupić. Bardzo prosze o radę kogokolwiek.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 16.02.2005 19:29

am napisał(a):
Niestety, władze Chorwacji zabroniły wwożenia takich lodówek na teren ich kraju (grzywna do 1500 kun i przepadek mienia np. samochodu lub przyczepy), bo schłodzenie 1 piwa dziennie nie ma sensu.
8O

Masz widzę poczucie humoru Polo! Ale ja naprawde potrzebuję odpowiedzi Po pierszsze (1) piwa nie piję i alkoholu w ogóle, a po drugie (2) to wcale nie na napoje mi jest ta lodówka potrzebna tylko na masło i inne rzeczy do jedzenia.

A po trzecie (3) to wcale to nie prawda, że zabronili wwozić lodówki, Ty chyba sobie jaja robisz z forum! Z Twojej wypowiedzi wynika, że motywem decyzji władz Chorwacji był bezsens chłodzenia piwa - bo jak powiadasz:
bo schłodzenie 1 piwa dziennie nie ma sensu



:idea: :arrow: Czy pomyślałeś kiedykolwiek o członkostwie Chorwacji w Unii Europejskiej i wynikających z tego faktu koniecznościach w dostosowywaniu prawa do prawa unijnego. :!: Pomyśl.

Myślę ,że prawo unijne jest tutaj rygorystyczne-żadnych lodówek.
Nawet konstytucja unijna tak mówi .Bedzie niedługo głosowanie możesz dac głos na nie -tej konstytucji.
Chorwaci weszli naprzeciw uni i już teraz powiedzieli nie.Nie dla schładzania piwa w polskich lodówkach turystycznych.Pijcie piwo tylko schłodzone w Chorwacji.Polska lodówka zabija smak chorwackiego piwa.
Od 1.06. na granicy Chorwackiej konfliskata lodówek turystycznych.
Tłumaczenia ,że wiezisz masło na nic sie zdadzą.He ,he masło :wink:
Władze Chorwacji o tym wiedzą i mówią stanowcze NIE.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2005 20:44

spróbuję potraktować temat na poważnie.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
1.to urządzenie jest stosowane w lodówkach turystycznych.
2.lodówek turystycznych z agregatem takim jak w tradycyjnych
lodówka chyba- a raczej na pewno nie wyprodukowano.
3.turystyczne lodówki samochodowe można kupić w większości
supermarketów na stoiskach ze sprzętem turystycznym lub w
dobrych sklepach ze sprzętem turystycznym.
4.najlepsze lodówki tego typu sa z firmy Campinggaz.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
oraz coś nowego z allegro
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 25.02.2005 20:35

darek1 napisał(a):Ciekawe rozwiazania podajecie na forum, niczym Mc Giver. Wniosek nasuwa się jeden, że podczas podróży trzeba mieć i mrożone produkt Mrożonki utrzymują niską temperaturę całej lodówki. pozdrawiam Krakuscity (zwłaszcza)

:hearts: :hearts: :hearts:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.02.2005 21:38

Prot napisał(a):
darek1 napisał(a):Ciekawe rozwiazania podajecie na forum, niczym Mc Giver. Wniosek nasuwa się jeden, że podczas podróży trzeba mieć i mrożone produkt Mrożonki utrzymują niską temperaturę całej lodówki. pozdrawiam Krakuscity (zwłaszcza)
hearts: :hearts: :hearts:

Darku bez komentarza .
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 25.02.2005 22:07

Myślę ,ze taka lodówka powinna byc mała.Najlepiej zeby nie zajmowała dużo miejsca ,a dużo rzeczy w sobie mieściła.Powinna byc tez niedroga ,bo nie wiem kiedy znowu ją użyję.Powinna działać tak by wszystko bylo w niej zimne.Musi mieć tez estetyczny wygląd ,bo jak się będę zapoznawał z tymi co chcę się z nimi zapoznawać to ta lodówka powinna na nich zrobic wrażenie.Najlepiej gdyby obudowa lekka i trwała była w coś przyciagającego oko,to znaczy jakies fajne wzorki.Wtedy ta osoba nie będzie skupiać oczu na to co wyciągam z lodówki ,tylko na lodówkę. :wink:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7919
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.02.2005 23:45

[quote="Prot"]Myślę ,ze taka lodówka powinna byc mała.Najlepiej zeby nie zajmowała dużo miejsca ,a dużo rzeczy w sobie mieściła.Powinna byc tez niedroga ,bo nie wiem kiedy znowu ją użyję.Powinna działać tak by wszystko bylo w niej zimne.Musi mieć tez estetyczny wygląd ,bo jak się będę zapoznawał z tymi co chcę się z nimi zapoznawać to ta lodówka powinna na nich zrobic wrażenie.Najlepiej gdyby obudowa lekka i trwała była w coś przyciagającego oko,to znaczy jakies fajne wzorki.Wtedy ta osoba nie będzie skupiać oczu na to co wyciągam z lodówki ,tylko na lodówkę. :wink:[/quot
DARKU Prot to Platon.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.02.2005 13:59

Tak rzeczywiście Prot to Platon. Dziwi mnie fakt, że część osób na forum toleruje tego D-----la, który podszywa się pod inne nicki. Mało tego osoby te daja się manipulować. Ponieważ w innym poście ostro opieprzyłem Prota vel Platona, widzę że jest efekt pozytywny, a mianowicie zaczyna normalnie pisać posty, czyli dalej manipuluje innym osobami, że jest normalny. Proponuję krakuscity nie komentować głupoty tego prymitywnego osobnika, jakie wyraża na innych postach. Pozdrawiak Kraków, zwłaszcza Balice
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 27.02.2005 20:51

darek1 napisał(a):Tak rzeczywiście Prot to Platon. Dziwi mnie fakt, że część osób na forum toleruje tego D-----la, który podszywa się pod inne nicki. Mało tego osoby te daja się manipulować. Ponieważ w innym poście ostro opieprzyłem Prota vel Platona, widzę że jest efekt pozytywny, a mianowicie zaczyna normalnie pisać posty, czyli dalej manipuluje innym osobami, że jest normalny. Proponuję krakuscity nie komentować głupoty tego prymitywnego osobnika, jakie wyraża na innych postach. Pozdrawiak Kraków, zwłaszcza Balice

[b]Człowieku, ty nie wiesz co piszesz, a wkrótce może awansujesz na pierwszego bluzgmena w historii Cro.Platon jako ches niegdyś sam "nagrzeszył" na forum i spotkał się z odporem dużej części forumowiczów. Później był w porządku i tylko "historii" i histerii co niektórych forumowiczów (niekoniecznie będących zawsze w porządku) można przypisać nietolerancję jego osoby. A czy można mieć za złe komuś to że czasami z kogoś upierdliwego zakpi, czy mniej dosadnie -zażartuje - często z polotem, a poza tym jest jedną ze znacznych postaci na Forum, której czasami można pozazdrościć (sic!) inteligencji i wiedzy. Niektórzy nie potrafią w stosunku do własnej nietykalnej osoby zachować stosownego dystansu, a pisząc tutaj nie piszemy prywatnych listów, tylko wiadomości dla przeczytania i komentarza dla wszystkich. A ty napisałeś sporo postów ale niewiele więcej(?) ich przeczytałeś bo obce ci są niuanse które czasami warto odczytac -bo lepiej się pośmiać niż bluzgać. Jeśli sie nie zgadzasz -pisz. :?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.02.2005 23:25

Prot, Platon i Livan to ta sama osoba. Przestań D----niu robić z siebie idiotę. Uważajcie na tego osobnika, który intelektualnie jest niereformowalny
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 28.02.2005 02:22

darek1 napisał(a):Prot, Platon i Livan to ta sama osoba. Przestań D----niu robić z siebie idiotę. Uważajcie na tego osobnika, który intelektualnie jest niereformowalny

Niestety prosisz się żeby odpowiedzieć ci w twoim stylu. Sam z siebie robisz idiotę - niestety. :? A osobistej złości i niechęci możesz dać upust: Leszek Iwaniszewski adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (bez kreski z przodu), jak się postarasz to i adres znajdziesz (tylko uważaj bo 110kg/184cm) - i nie mam nic wspólnego z Platonem którego nie znam, ale go cenię mimo wszystko. Bez niego Forum byłoby uboższe, a bez ciebie...No cóż... :?:
Ostatnio edytowano 28.02.2005 21:10 przez liwan, łącznie edytowano 2 razy
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 28.02.2005 02:42

Ładny numer - LODÓWKA TURYSTYCZNA budzi takie "emocje" 8O :wink: :evil: Może powinien powstać dział "na ubitej ziemi dajmy se po razie",lub "inteligentne pojedynki słowne" albo coś podobnego. Oglądalność miałby chyba niezłą.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 28.02.2005 10:45

liwan napisał(a):Ładny numer - LODÓWKA TURYSTYCZNA budzi takie "emocje" 8O :wink: :evil: Może powinien powstać dział "na ubitej ziemi dajmy se po razie",lub "inteligentne pojedynki słowne" albo coś podobnego. Oglądalność miałby chyba niezłą.

Takie wątki swego czasu powstały, nawet dwa: Ring Wolny i CroChateria... i co? "Na obcej ziemi" chyba lepiej smakuje :lol:
A wracając do lodówki... Wg mnie każdy pomysł, jak skuteczny to dobry... W Sukosanie na kempie Czesi mieli ze sobą zamrażarkę, tak na oko ze 150 litrów miała... A w niej... mięsiwa wszelakie, i inne specjały kulinarne... Stała sobie przed wejściem do przyczepy i u niejednego pewnie budziła zazdrość.
Ja miałem taką małą, 30 litrów na podwójne zasilanie: 12/220 V. I źle nie było... Temperatura piwka zgodna z polską normą PN/2004/7 :lol: A gdybym jechał Fordem Transitem to pewnie wziąłbym moją 170 litrową Amicę :D I też byłoby dobrze...
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.02.2005 11:43

liwan napisał(a):
darek1 napisał(a):Prot, Platon i Livan to ta sama osoba. Przestań D----niu robić z siebie idiotę. Uważajcie na tego osobnika, który intelektualnie jest niereformowalny

Niestety prosisz się żeby odpowiedzieć ci w twoim stylu. Sam z siebie robisz idiotę - niestety. :? A osobistej złości i niechęci możesz dać upust - Leszek Iwaniszewski adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , jak się postarasz to i adres znajdziesz (tylko uważaj bo 110kg/184cm) - i nie mam nic wspólnego z Platonem którego nie znam, ale go cenię mimo wszystko. Bez niego Forum byłoby uboższe, a bez ciebie...No cóż... :?:

Dzięki ci Leszku,że mnie cenisz.
Chciałem tylko zauważyć i podkreślić że :twisted: razem mamy 225 kilo i 360 cm jakby co.:wink:
Andrzej.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 28.02.2005 12:15

ewa.z napisał(a):
JoeF napisał(a):Nie stosowałem ale słyszałem jeszcze o jednym "chorwackim" sposobie na zimne napoje na plaży: mrożenie niepełnych butelek plastikowych w pozycji leżącej, na plaży zostawia się je w cieniu spijając to co się roztopi a wystarcza podobno na pół dnia :)

Ja stosowałam, świetna sprawa, TYLKO NIE PRÓBOWAĆ Z PIWEM!!!!!
Ale drinki - SUPER!!!!

no szkoda ze nie z piwem :) toz to podstawowy napoj energetyczno-witaminowy na plazy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Lodówka turystyczna - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone