Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ktoś zamawiał w uniline.hr?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gruchaehh
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.03.2010
Usługi uniline.hr

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruchaehh » 09.04.2010 17:06

Czy ktoś z was korzystał z usług strony www.uniline.hr ??

Chce zarezerwować sobie kwatere na wrzesień :lol:
yennefer
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.04.2010
my wlasnie chcemy

Nieprzeczytany postnapisał(a) yennefer » 26.04.2010 13:40

ale troche sie obawiamy bo to nasz pierwszy raz z takim posrednikiem. znalezlismy tylko 1 opinie na interencie, jest b.negatywna. nie wiemy na ile posrednik jest wiarygodny i uczciwy.
czy ktos moze byl z nimi na wakacjach, prosze o opinie
matrix02
Croentuzjasta
Posty: 198
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) matrix02 » 06.05.2010 12:51

Ceny kosmiczne
nika0001
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) nika0001 » 19.05.2010 20:20

razem z rodzinką w tym roku w lipcu lub sierpniu chcemy wybrać się także do Chorwacji, na stronie UNILINE znalazlam najtańsze oferty apartamentow. Niestety trochę się obawiam wykupienia przez ten portal, gdyż kompletnie ich nie znam. Wpłace pieniądze i potem ani pieniędzy, ani kwatery, albo kwatera ze szczurami 15 km od plaży. Macie może jakieś doświadczenia z tym biurem? Może macie jakieś namairy na bezpośredi kontakt z Chorwatami, którzy oferuja na wynajem apartamenty. Jedzie nas 6 osób. Z góry dziękuję za pomoc i sugestie w tej sprawie.
Wojtek
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 30.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek » 31.05.2010 15:11

Witam. Wykupiłem w Uniline.hr pobyty w 2008 r w Rabacu (apartamenty Lanterna) i w 2009 r. (mobilhomy w Porecu). Nie było zadnych problemów. Pokazywalismy na miejscu tylko voucher (przesłany do nas mailem). Zaletą dla mnie była możliwosć płatnosci kartą - to na plus, a na minus że trzeba pobyt opłacić w całości na parę tygodni przed wyjazdem. Pozdrawiam.
joasia_b1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.08.2010
domek mobliny Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasia_b1 » 11.08.2010 10:36

Witam
Ja też pierwszy raz zarezerwowałam pobyt w miejscowości Rabac-przez biuro Uniline. Jest to domek mobilny dla 4 osób, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.
Zachęcila mnie cena pobytu ( duzo niższa niż w innych biurach) plus rabat za wczesną rezerwację ( luty). Własnie otrzymałam Voucher-tylko w formie elektronicznej ale po przeczytaniu powyższych postów mam nadzieje, ze ta forma wystarczy. Czy mogę liczyć na jakies opinie o tym "osrodku"?
Z góry dziekuje
Asia
naserva
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) naserva » 11.08.2010 11:18

skoro juz o uslugach chorwackich biur mowa to spytam czy moze ktos z Was korzystal z arena turist z puli? pieniadze pobieraja dopiero na miejscu, dostalam voucher mailem, ale zastanawiam sie czy to sprawdzony operator, znaczy obawiam sie czy nie czeka na mnie jakas niemila niespodzianka na miejscu? dokonywalam rezerwacji na apartament w punta verduela.
ignacdarek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ignacdarek » 24.06.2012 23:29

Przestrzegam przed Uniline! :cry: W październiku 2011 zrezerwowałem apartamenty dla czterech rodzin (10 osób) korzystając ze strony Uniline. Jeszcze w październiku wysłałem na ich konto zaliczkę a miesiąc temu resztę wymaganej kwoty. Zaniepokojony brakiem voucher'a wysłałem email z pytaniem kiedy go dostanę. Dopiero dziś dostałem odpowiedź: przykro nam, ale rezerwacja nie może być zrealizowana ponieważ właściciel apartamentów zrobił podwójną rezerwację!!! Albo oni są tak beznadziejni, że czekali z rezerwacją do ostatniej chwili, albo tamten właściciel jest ... a oni nie dopilnowali... Tak czy inaczej urlop mi spiep... Teraz ciężko mi będzie znaleźć ładne, położone nad samym morzem pokoje dla 10 osób... :cry:
piter711
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.01.2013
rezerwacje na 2013 uniline

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter711 » 04.01.2013 13:20

Witam.
Czy rezerwował ktoś wczasy przez uniline w 2012 lub na 2013? macie jakieś informacje o rzetelności tej firmy? czytałem kilka postów na ten temat, ale nie było nic nowego.Wybieram się w czerwcu z rodzinka na camping na Dalmację - mam ofertę właśnie z. uniline. Będę wdzięczny za każde sugestie .
pozdrawiam.
wojak999
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 20.03.2007
Re: rezerwacje na 2013 uniline

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojak999 » 04.01.2013 18:53

Nie rezerwowałem przez stronę uniline, udało mi się znaleźć i porównałem, dwie oferty kwater prywatnych z tym co można znaleźć na stronach www.booking.com. Te same oferty wypadają bardziej atrakcyjnie w ofercie booking.com.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.01.2013 19:07

Cześć Piotr.
Teraz jesteś we właściwym miejscu.

Zanim wyślesz zapytanie sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo - być może odpowiedź jest znana.

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
ktoś zamawiał w uniline.hr? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone