Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KRK - Baska co? jak? czy warto?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zadr_ra
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadr_ra » 11.09.2007 00:59

witam :D Za dwa dni wybieram sie w te okolice czy tez moge prosic o te adresy,zapewne sie przydadza :D .Z gory dziekuje! Pozdrawiam wszystkich.Moj adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kobialka5
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobialka5 » 01.10.2007 15:04

Witam jestem z jastrzębia i w przyszłym roku też planujemy wybrać się pierwszy raz do CHORWACJI właśnie do BAŚKI na początku września.Chciałabym prosić o zetelną relacje z popytu,może jakieś namiary na fajne kwatery.Pozdrawiam Małgosia
kobialka5
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobialka5 » 01.10.2007 15:06

czy ja rOwnież mogę prosić o te adresy.dziekuję i pozdrawia Małgosia
kobialka5
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobialka5 » 01.10.2007 15:15

Witam do ewa-irena czy mogłabym dostać też te adresy z Baski .Dziękuje i pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2007 17:03

kobialka5 napisał(a):....planujemy wybrać się pierwszy raz do CHORWACJI właśnie do BAŚKI na początku września.Chciałabym prosić o zetelną relacje z popytu...

Relacje tegoroczne były juz prezentowane w tym roku na cro.pl np:
1) forum/viewtopic.php?t=16820&highlight=
2) forum/viewtopic.php?t=17524&highlight=
lub ogólnie o wyspie Krk np.:
forum/viewtopic.php?t=15200&highlight=
pozostałe informacje o Krk i o Basce znajdziesz w wyszukiwarce bo w tym roku było bardzo dużo zakładanych postów na ten temat, więc nie ma sensu powielac tego samego :wink:
kobialka5 napisał(a):...może jakieś namiary na fajne kwatery....

wszystkie namiary o których mowa w tym poście znajdziesz na:
http://www.apartmani-hrvatska.com/krk/index.htm czyli na stronce, gdzie masz oferty bezpośrednio od wynajmujących (to nie jest agencja)
Jeżeli interesuje Cie pobyt w Baśce oferty radzę rezerowac na poczatku roku. Póżniej zostają tylko te drogie (a sama Baśka do najtańszych miejsc na Krk nie należy)
Pozdrav :papa:
kobialka5
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobialka5 » 06.01.2008 20:03

ewa-irena napisał(a):Tydzień temu wróciłam z Baski (Krk) . Też się obawiałam , bo na forum czytałam wypowiedzi , ze komercyjne miasto , że drogo , że tłoczno itp.
Wyjeżdzaliśmy w piatek 29 czerwca . Owszem było już dość tłoczno , z dnia na dzien coraz bardziej - ale to przeciez lipiec i pełnia sezonu. We wrzesniu już tak nie będzie - możecie spokojnie jechać . Miasteczko piękne , plaża długa , żwirkowa , po wejściu 10 m do wody zaczyna się dno piaszczyste . Nie zastanawiać się - jechać ! Czy drogo? - podobnie jak wszędzie w Cro . Na 4 dorosłych i jedno dziecko na kieszonkowe wydaliśmy troche ponad 300 euro - przyjemności : lody , piwo , rybki , przejażdżki statkiem itp. nieczego sobie nie odmawiając . W sumie z wyjazdem spod czeskiej granicy , gdzie mieszkamy , noclegami - wszystko razem kosztowało ok. 4.300 zł .
Jak na koniec czerwca i lipiec to doradzam jechac w środku tygodnia , ale czy we wrześniu będzie to konieczne - myśle , ze wtedy można juz jechac w piatek i korków nie powinno być .
Postaram się napisac relację , ale to dopiero za pare dni , bo teraz praca .
Na maila mogą wysłać wykaz apartamentow z którymi korespondowałam w Basce jeszcze w lutym - ale same adresy się przydadzą .
---witam mogłabym prosić o namiary na te apartamenty w BASCE .Pozdrawiam Małgosia adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 435
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 06.01.2008 23:38

Kobialka5 - wydaje mi się , że spis ten wysyłałam ci w październiku , ale nie ma problemu prześlę jeszcze raz ( dobrze , że go zachowałam ) .
A moja relacja z Baski tu :
forum/viewtopic.php?t=16820
Pozdrawiam Ewa
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
KRK - Baska co? jak? czy warto? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone