Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kowolki na Wyspach Jońskich 2012

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 07.06.2012 20:27

"e="piosz"]
Kowal38 napisał(a):Hejka! :papa:


Witojom Wos Kowolki!


Już jesteśmy na Kefaloni , mamy fajną kwaterkę w Agia Efimia ( 60m2) z tarasikiem , basenikiem i z pięknym widokiem na zatokę. Dojazd trochę pod górkę na pierwszym biegu z 300 metrów , ale cisza i spokój , z dala od małpich gajów!


http://www.fotini-apartments.gr/





A jak wygląda sprawa najbliższej plaży koło tego domu , tzn. czy można do niej dojść czy trzeba jechać i ogólnie jak wygląda.
:wink: :wink:



w Agia Efimia jest nie zaciekawa ale do perełki Myrtos 8 km i do Anti Samos 16 km , do Karavomylos 6 km , tak że samochodem moment
:wink: :wink:"
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 07.06.2012 20:41

husband napisał(a):Czy te kwaterki rezerwowałęś wcześniej czy dopiero szukałeś po przyjeździe ? I jak wgląda sprawa z wolnymi pokojami na wyspach ? :D





:wink: nigdy nic nie rezerwuję , już pisałem wcześniej , lecz przed wyjazdem gugluje sporo , tak że zawsze jakieś podstawowe rozeznanie mam , dużo rówinież korzystam czytając relacje Szanywnych Koleżanek i Kolegów z Forum , w tym okresie w którym tu przebywamy jest kwater do wyboru i do koloru , w sezonie też luźno coć znajdziesz , może godzinke więcej będziesz musiał poświęcić na wybór :wink: :wink:
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 07.06.2012 21:25

:wink: :wink: :wink:


.. a teraz pore fotek z dzisiejsej wyciecki zachodnim wybzezem Zante :wink:





w dole Ag.Nikolaos



Obrazek




Navagio Beach




Obrazek





w górnym lewym rogu wystrasono Pamela pzed balkonikiem widokowym 8O 8O




Obrazek



w drugą stronę





Obrazek




Porto Vromi




Obrazek




Obrazek






Obrazek





Kambi





Obrazek





Obrazek





Obrazek






słonecko powoli sie chowo :roll: :roll:





Obrazek




Porto Limnionas




Obrazek



Obrazek




i do domku :wink: :wink: :wink:


:papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 07.06.2012 21:34

..... Navagio Beach....
i to okropne zdjęcie ;)

musisz ludzi drażnić?? ;)
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 07.06.2012 22:00

no to jesce dwie fotki nosego domku wiecorkiym i ide spać :wink:



Obrazek








Obrazek



..jutro podróz motorówkom w posukiwaniu nowych pzigód po Mozu Jońskim we dwojke :wink: a fala sie robi coroz wiynkso :roll: Pamela jak uwidziała ty fale to juz łuciykła do łózka , pzikryła sie piezinom i słyse s tarasiku jak scyrko zymbami :wink:

:wink: myśle co do rana ij pzyjdzie :wink: :wink:
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 08.06.2012 08:21

No piękne fotki, zapierają dech te widoczki a u mnie pochmurno i zaraz spadnie deszcz :x
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 08.06.2012 09:00

No , to zapowiada się kolejny , świetny odcinek.....

Motorówka , Morze Jońskie , wypad we dwoje ....

Oj , Kowal , Kowal , umiesz wzbudzić zazdrość... :lol:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 08.06.2012 09:02

Jutro to już dziś ?
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 08.06.2012 09:08

Oj Kowal...


Oczy się radują, a serce krwawi...

Utworzyłeś już polską strefę kibica??

Pozdrawiam
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 08.06.2012 16:44

Hejka ! :papa:

Witomy syćkich Sanownych Cytelników :wink: :wink:



..właśnie my s Pamelom zacumowali okrynt , Ouzole sie juz chłodzom , pzed mecem se pore stzele dlo odwagi i wiecór ide do Tawerny oglondać , zaroz łobok :wink: , kapke mom cykora , bo s Poloków zech tu je som , reśta Greki i łobcokrajofców poru :roll: dziełchy pewnie nie pujdom , bo godajom co ich piłka nie interesuje (juz mi gul bez to skocył :? jak mozna nie kibicować Polskim Piłkozom :evil:

tak ze pośle Wom tu pore fotek z dzisiejsego rejsu po Mozu Jońckim :wink:




bo po mecu , moge być :wink: łolaboga :wink: i jesce jakich gupot napise :wink:



.. tak jak my sie wcora dogodali ś panym kierownikiym na dzisio rano nom tyn okrynt wyrychtowoł :roll:





Obrazek




piyrwse za sterami siod łocywiście Kapitan Hook :wink: w celu łobjaśniynio Pameli kaj je w lewo na burt , kaj w prawo , kaj curik a kaj go ahead :wink:



Obrazek




no i tak my se płynyli i łoglondali widocki....




w oddali naso osadka Makri Gialos




Obrazek



minyli my Ag.Nikolaos




Obrazek






po drodze minyli my Blue Caves , ale nie stowali my , postanowili my pruć na Navagio Beach




Obrazek




Obrazek


Obrazek




Obrazek





w oddali Kefalonia





Obrazek





mijali my fajne plazycki





Obrazek






....non stop uwazali my co by nie zachocyć ło skały , abo gory lodowe , majonc na wzglyndzie , ostatni wypadek promu we włochach , a tam kapitan był doświadcony wyga :wink:




Obrazek






w końcu dopłynyli my do Navagio , i tu nom s Pamelom gule skocyły potynznie 8O , bo jak my tam dociyrali to na plazy było jyno tzech ludzików :roll:



Obrazek



ale kapke my długo manewrowali co by pod dobrym kontym nos okrynt ustawić i...! 8O




w miyndzycasie wielki okrynty co zaś , psismycyły angoli zatarasowały nom wejście do Navagio 8O



Obrazek





wysypały angoli


Obrazek





oblyźli tego wraka





Obrazek





no i .. 8O dlo nosego okryntu zostoł jyno konsek w cieniu :roll: s psodu my ciepli kotwice a ze zadku pziwionzali my se okrynt do kamiynia , bo nom go ściongało fort roz na tyn okrynt po prawej a roz na skały...

...nojgozyj co wielki kamiynie były syćki wyzbiyrane wokół , po nosego musiołem iść ze 100 metrów, ale co ? boli my sie ze sie nos okrynt roztzasko , to tza sie było poświyncić ...uf... :roll: :roll:




Obrazek




... Pamela sie uparła co sie chce łokompać , to wlazła tam miyndzy ty okrynty 8O , jo se otwoził dwa Mythosy i se ległech w ciyniu i cekołech na nio :roll:


Obrazek






no i tak mi łosłabła po tych kompielach 8O ( nie wiym co tam jesce robiła :wink: ) ze zaś se musiołek łodewzić dwa Mythosy i zakuzić , bo na nos okryn wchodziła cheba 15 minut 8O





Obrazek





dobze co tych galander nie pourywała łod drabinki co sie wchodzi na okrynt 8O



w końcu wlazła no scynści 8O a juz sie bołech w pewnym momyncie co nos okrynt zatopi :roll: :roll: , bo był fest pzechylony :wink:




Obrazek





i łuciykli my s Navagio , jo se legnył na pzodek ( cheba rufa :roll: )






Obrazek




a Pamela po wcorajsym pzeskolyniu s patelniom ( ćwicyła dwie bite godziny :roll: ) usiadła za sterami 8O



i normalni mi cheba osalała 8O :roll: :wink:




Obrazek



Obrazek



ale w końcu ij pzesło na scynście




Obrazek





cykłem takom plazycke





Obrazek





8O bo ta jak zacyła pruć 8O , to sie chycił fest galandrów na pzodku , schowołem głowe i licyłem barany , do 2000 nolicyłem to wychamowała 8O :roll: :wink:




Obrazek





to se skocyłem popływać koło Blue Caves , w środku sie juz nie dało , bo zaś tam pełono glassbotów juz pływało 8O :roll: :wink:




Obrazek


Obrazek




potym ta dalij jak waryjot zacyła pruć 8O





w łepie juz mi sie zacyło kryncić :roll: :roll: :roll:



Obrazek






bez jedno oko zdonzyłem jesce obocyć piknom plazycke Xigia , co tam ta woda tak smerdzi :wink: siarkom :wink: niby tam pise Natural Spa , ale to tak jak by do Orawic abo Beshenowej pojechoł pzi 40 stopniowym hycu :roll: :roll: :wink:



Obrazek




i dotarli my scynśliwie do domku :wink: :wink: :wink:


..... to tela na razie , wypiełem juz dwa drinole :wink: Polskie barwy pzigotowane , ino mi sie syćko piepzi , w Polsce mec je s tego com wycytoł 17:35 u nas je godzina do pzodu , to u nas je o 18:35 ? , bo juz nie wieym 8O :roll:


a pusce se telewizor bo tu tyz momy to moze co powiedzom :wink:



Pozdrowiajom Kowolki!


...A kibicujcie tam Fest i wspiyrojcie mie tu chocioz telepatycnie , bo jo tu je som Polok na 30 chopów moze , co bydom oglondać :roll: :roll:



..ale gańby nie pziniese i nie dom sie łatfo , bo juz mom adrynaline pzedmecowom fest




fest! :wink: :wink: :wink:




:papa: :hut: :lool:[/img]
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 08.06.2012 17:21

FAJNY REJS, widzę, ze nie udało Wam się ominąć wielkich statków, ale widoki i tak niezapomniane!!!!!!
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 08.06.2012 23:32

Super ten Wasz rejs,piękna pogoda,cudowne widoki
pozdrawiam z deszczowego Chorzowa
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4924
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 09.06.2012 07:01

Witojcie Kowolki :papa:
Zaglodnołem do relacyji i wscąs 8O ......dumom se.... to chiba "Zantei Vice"

I tylko kapke mnie ten kolumbijski herst pzerazo.....

Piknie ze hej 8)
:papa:
Ostatnio edytowano 11.06.2012 00:12 przez CROberto, łącznie edytowano 1 raz
TOPAS
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOPAS » 09.06.2012 12:47

Kowol - jeśli można to mam dwa pytania:
1. Ile kosztuje karta do internetu COSOMOTE, taka jaką kupiłeś 3 G
2. Ile kosztuje wynajęcie takiego okrętu
Za miesiąc ruszam na podbój Hellady i będę wdzięczny za info.
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 09.06.2012 13:16

Pięknie... :D
Wyspy Jońskie są rewelacyjne 8)
A jak Ci poszło kibicownie wspólne z Grekami... :?:

pozdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kowolki na Wyspach Jońskich 2012 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone