Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne..

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 17.06.2013 19:42

Hejka :papa:



..no właśnie wróciłech z wachowanio baru s Ambrozjami pzi bazenie ..hm :roll: w sumie daleko nie było 30 kroków , Pan Kierownik Grek jak pzijechoł to mie pochfolił :roll: i f nagrode poloł mi Metaxy 8O dwa razy 8O ,oblizołem sie :roll: podziynkowoł mi i powiedzioł ze jest zy mnie dumny i ze sie nadaje :roll: ino goch nie zrozumioł cy na struza cy na barmana :?: 8O , bo po Grecku nie umie .. aha f trakcie wahowania baru wypiłem se swoigo spoka :roll: nie popijołem łod Pana Kierownika , bo mie tak wychowali i nie wypado :wink: i wrociłech teraz wesoły ( zygzakiem ) :roll:


sybko cosik fkleje i łuciekom spatki na bazen , bo nos zaprosił i godoł co nom Jakuza włoncy 8O 8O a nigdy my jesce nie byli :wink:









..rekonesans na Glisteri Beach :wink:



dojeżdżamy



Obrazek





Obrazek



Obrazek




i tu sie okozało ze f tawernie je małe muzeum 8O




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek



Obrazek




Obrazek





Obrazek



Obrazek




Obrazek


Obrazek





Obrazek








..hm :roll: ..nie wiym cy nie zocynom pzinudzać 8O , jak co to dejcie znać :!: :wink:









..ale tak szczerze....to dzięki naszemu forum cro.pl poznałem trochę :wink: piękną Chorwację a teraz zaczynam poznawać Grecję dzięki działowi " Jak nie Chorwacja to..." , czytam Wasze relacje niemal codziennie z przyjemnością już od ponad 10 lat , delektujemy się nimi , wyciągamy jakieś wnioski , na ich podstawie planujemy ( oczywiście w miare możliwości ) dla mnie nasze Forum jest encyklopedią wiedzy i przygód ... :wink:








hm..... :roll: alem sie rozgodoł :roll: , moze kapke ze mnie jest burok ( s wyglondu napewno :wink: ) ale lubie pzigody , aha , bo se moze gdo myśli bog wiy co 8O jezdemy 14-to letnim Leonym ,kiery nos nie zawiod jesce , a dlo pzikładu za te kfaterke ( dwie izby ,kuchnia, dwie łaziynki , bazyn i Jakuza dali my 50 euro za dzięń za ctyry osoby, hm.. :roll: myśle co niedrogo ...ale jak pzioscyndzymy to se tyz do Towerny na obiod idymy , w kozdym bonć razie nie głodujym ( co widać jakem je s Pamelom na fotkach ,...hm :roll: rozmiary XXXL , ale myśle co taki tyz musom być , bo by było nudno :wink: :wink:




Pozdrowiajom Kowolki :wink: :papa: :hut: :sm:



cdb... :wink:
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 17.06.2013 20:05

Relacja genialna, aż się boję jak nudno będzie po Waszym powrocie.
Tak myślę, że może by jakąś zrzutkę dla Was zorganizował, żebyście siedzieli w Grecji ze 2-3 miesiące i codziennie raczyli nas opowieściami z wysp.
Pozdrawiam;)
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 17.06.2013 20:12

Drogi Kowolku :D

Wprawdzie jeszcze nie widziałeś wszystkiego na Sporadach, ale gdybyś miał krótko podsumować to:

Wyspy Jońskie czy Egejskie ?

Pozdrawiam :hut:
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 17.06.2013 20:35

Melduję się w Czytelni. Wątek dodałem już do wątków "greckich".

Pozdrawiam
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 17.06.2013 20:51

husband napisał(a):Drogi Kowolku :D

Wprawdzie jeszcze nie widziałeś wszystkiego na Sporadach, ale gdybyś miał krótko podsumować to:

Wyspy Jońskie czy Egejskie ?

Pozdrawiam :hut:




..hm :roll:



Hejka Husband :papa:




jezeli chodzi ło mojom skromnom opinie :roll: to i tak bydzie subiektywno , ale łodpowiym s pełnym sacunkiym , to tak ni mozna porównywać , dlo mnie kozdy rejon Grecji je pikny ( no moze łopruc riwiery) Sporady , przynajmniej Skopelos bardziej klimatyczne ,cisza ,cykady brak tłumów :roll:




..... kolor morza 8O Jońskie ,zdecydowanie Kefalonia
:wink:



...hm :wink: ... tu by sie mogli wypowiedzieć dokładniej na ten temat moi pzijaciele s nosego Forum


..KOL , Kulki , Janusz .W i Dangolki


...bardzo przepraszam :!: jeśli kogoś nie wymieniłem i uraziłem :wink: nie było to w moim zamiarze :wink:



Pozdrowiajom Kowolki :papa:


cdb... :wink: :wink: :papa:
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 17.06.2013 20:55

taurus napisał(a):Melduję się w Czytelni. Wątek dodałem już do wątków "greckich".

Pozdrawiam





:wink: :wink: :wink:



..Hejka :papa:


..Witomy piknie nosego kolege Tauruska :papa:



..i Pozdrawiamy cały Gdańsk i wybrzeże :wink: :wink: :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12910
Dołączył(a): 29.06.2007
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 17.06.2013 22:39

Może i troszkę dokładniej (tyle, że w porównaniu z Wami, to jeszcze mało Grecji widziałam), ale z pewnością nie z taką dawką humoru :D 8)

Pozdrawiam gorąco (dziś nawet u nas był upał :) ) i czekam na kolejny odcinek :papa:
batmi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 23.06.2011
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) batmi » 17.06.2013 22:54

Witam!Po zobaczeniu prawie całej Chorwacji na cel obraliśmy własnie Grecję...Kierunek nam nieznany ale bliski dzięki relacjom Kowala i Taurusa!Pozdrawiam!Miłego wypoczynku !
Romo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romo » 18.06.2013 00:23

[quote="Kowal38"]


(...) [i]jezeli chodzi ło mojom skromnom opinie :roll: to i tak bydzie subiektywno , ale łodpowiym s pełnym sacunkiym , to tak ni mozna porównywać , dlo mnie kozdy rejon Grecji je pikny ( no moze łopruc riwiery) (...)





patrząc obiektywnie, każda opinia jest subiektywna :D przy czym tę subiektywność można i trzeba obiektywnie i subiektywnie ocenić jak najbardziej miarodajnie :D :D :D

właśnie mnie odblokowało...bo to, co Kowolek zapodaje, to dech normalnie odbiera-moim subiektywnym zdaniem!!! :D
Mam nadzieję, że wystąpi wieeeeela "cdb" :D
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 18.06.2013 07:10

Hejka Romo :papa:








..pozdrawiamy Wawkę :wink: , miło nam że wpadłeś :wink:







...hm :roll: ...he ..he :wink: wcora było wesoło,w sumie to nawet dzisio , bo sie nom tyn wiecorek integracyjny pzeciongnoł do piyrwsej f nocy chyba... nie wiym cy do łózka zem seł (zygzakiem) cy mie kiery zanios 8O ,ale sroł pies , jak tu w nosych rejonach godajom :wink: :roll: , jo juz stanoł ło sustej Greckigo casu :hut: siedze teroz pzed laptokiem s kocurkami i cytom :wink: , Baby jak zwykle spiom ,podejzewom ze zaś do 10-tej bedom , jo ich nie rozumie :roll: taki kawał pzejechać i tela casu marnować na spanie 8O




..hm.. :roll: jo tak nie potrafie :wink:






..fcora sie Ich pytom , co bydymy dzisio robić ..to One ...pojadymy na plaze sie kompać i opolać , potem zjymy obiod , potem pudymy spać , potem pudymy sie opolać na plaze ...itd i potem pudymy spać :( ..no to mi sie zaroz zyć łodechciało :( :roll:






...ale :wink: ..wcora jak my byli w miastecku, jak my spacyrowali nadbzezem , idemy a tu kiesi na mie woło .....Kowolu toś je ty 8O , jo godom ..hm :roll: ..no jo :roll: to jak cie ty Baby tak nasmolajom :roll: to pzidź do mie jutro ło 10-tej i popłynymy w rejs dookoła Alonissos





..hm :roll: i tak to pzemyślołem f nocy , i dosełem do wniosku .. :wink: co to bydzie dło mnie lepse rozwionzanie f stosunku do lezenia plackiym ctyry godziny na plazy pzi lampie 30 stopniów 8O, godom im popłyńmy razym , łone nie :!: :(





..hm :roll: .. tak ze ło 10:30 nasego casu wypływom som ( bez mioch Babów :wink: :wink: :wink: ) f tyn nieznany dlo mnie zakontek świata , bierem aparata , ctyry mythosy , packe fajek ...i ....






a co sie tam bedzie działo f tym piynknym zakontku świata i co tam łoboce , to wiecorkiem Wom fkleje :wink: łocywiście jak nos tam marliny abo rekiny nie pozerom 8O










..cdb.... :roll: mom nadzieje :roll: ale i tak bede pisoł choćby s dna moza ( biere se talizman co dostołem łod Babcinki s Monastyrow)









he he :wink:


Obrazek




Cykada na Sporadach bez skzideł piynć cyntymetrów dłogości 8O :wink: :wink: :wink:




AMYN :wink:


Pozdrówki :wink: :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.06.2013 07:39

Kowol powiedz jak wygląda droga z Katowic przez Skoczów do Cieszyna. Czy jest remontowana.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 18.06.2013 07:53

darek1 napisał(a):Kowol powiedz jak wygląda droga z Katowic przez Skoczów do Cieszyna. Czy jest remontowana.





..hm :roll:


Skoczów - Cieszyn :wink: luźna guma :wink:


..na Katowice mało jezdze , roz na pół roku tak ze nie wiem 8O
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.06.2013 07:55

Lużna guma to znaczy 8O 8O 8O
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 18.06.2013 08:26

darek1 napisał(a):Lużna guma to znaczy 8O 8O 8O



8O to nie Wiesz 8O


....f nosym slangu to znacy ..luz,wolność, garść humoru,ambrozja ,blant, miłość i miód ....razym wziynte :wink: :wink: :wink: :papa:



...sorki za off :roll: :wink:


..końce bo za pół godziny wypływom :wink: :papa:
Użytkownik usunięty
Re: Kowolki na Sporadach ...i... ? 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2013 08:45

Kowal38 napisał(a):

..końce bo za pół godziny wypływom :wink: :papa:


Hej, żeglujże żeglarzu cały dzionek po morzu. Ahoj :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kowolki na Sporadach Północnych i Thassos 2013 + inne.. - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone