Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 20.10.2009 16:13

MorskiPas napisał(a):
hepik napisał(a):marketing podprogowy (albo nadprogowy ;) )


Obrazek

:?: :lol:


Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2009 16:26

MorskiPas napisał(a):........

..a mnie potrzeba Krzysztof namiary na Sontiego lub jego zgodę na użycie naklejki cro pl. w druku kalendarza..możesz pomóc :?: :?:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 20.10.2009 16:54

lubelski napisał(a):..a mnie potrzeba Krzysztof namiary na Sontiego lub jego zgodę na użycie naklejki cro pl. w druku kalendarza..możesz pomóc :?: :?:


Mam tylko adres mailowy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2009 16:55

MorskiPas napisał(a):
Mam tylko adres mailowy.

..to poproszę na maila..dzięki z góry
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 20.10.2009 19:51

Fatamorgana napisał(a):Moim zdaniem 2 zdjęcia są póki co wyraźnie najlepsze.
Ale to tylko moje zdanie, zaś większość będzie miała swoje kryteria. :) :wink:


Chyba najlepiej wybierać do kalendarza te zdjęcia na które na pewno będzie się chciało patrzeć przez cały następny rok.
Wybiorę te, które będą mi poprawiały humor w pracy :)
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 20.10.2009 20:41

Mam pytanie wczoraj przesłałam zdjęcie do udziału w konkursie i jeszcze go nie ma wśród innych zdjęć , poczta przeszła prawidłowo czy mam przesłać jeszcze raz ?
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 20.10.2009 21:19

Zdjęć przybywa jeszcze trochę i będzie 100 .
Będzie z czego wybierać fajnie .
Moje już są dwa z .......
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 20.10.2009 22:37

smoki3 napisał(a):Pewnie masz rację, ale według mojej oceny wszystkie wystawione zdjęcia maja swój urok. Kalendarz cro.pl, to przede wszystkim dobra zabawa łącząca wszystkich kochających Chorwację i jej przepiękne krajobrazy, a nie konkurs dla fotoreporterów. :lol:




A kto mówi o jakimś konkursie dla f...ów? :roll:
Zwłaszcza, że oni i tak nie są od pejzażu... :)

Uroki urokami, ale jakość jakością, a upodobania osobiste upodobaniami i tego nie zmienisz. Krajobraz jest na pewno piękny, jak ktoś go dobrze pokazał na zdjęciu....
Poza tym, skoro to ma iść do kalendarza, to jednak nie samym urokiem kalendarze świecą, ale i jakością zdjęć oraz ich poprawnym skomponowaniem. Widziałeś porządny kalendarz z nieostrymi, prześwietlonymi czy przekrzywionymi zdjęciami krajobrazu? :wink:
Bo ja nie....

Moim zdaniem warto zwrócić większą uwagę nie na powtarzające się ujęcia miejsc, znane już na pamięć, ale na coś, co inaczej, z nietypowego miejsca, lub z innego punktu widzenia pokazuje Chorwację. W końcu wydawcy kalendarzy nie bazują w kółko na podobnych widoczkach.
Zabawa zabawą, ale na jakość i różnorodność zawsze warto postawić. :) :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 20.10.2009 22:59

Wedera napisał(a):Mam pytanie wczoraj przesłałam zdjęcie do udziału w konkursie i jeszcze go nie ma wśród innych zdjęć , poczta przeszła prawidłowo czy mam przesłać jeszcze raz ?


Spokojnie. Staram się aktualizować stronę raz na dobę, ale czasem mi coś wypadnie, a czasem po prostu czekam na więcej zdjęć, żeby wrzucić hurtem.

Fatamorgana napisał(a):Poza tym, skoro to ma iść do kalendarza, to jednak nie samym urokiem kalendarze świecą, ale i jakością zdjęć oraz ich poprawnym skomponowaniem. Widziałeś porządny kalendarz z nieostrymi, prześwietlonymi czy przekrzywionymi zdjęciami krajobrazu? :wink:
Bo ja nie....

Moim zdaniem warto zwrócić większą uwagę nie na powtarzające się ujęcia miejsc, znane już na pamięć, ale na coś, co inaczej, z nietypowego miejsca, lub z innego punktu widzenia pokazuje Chorwację. W końcu wydawcy kalendarzy nie bazują w kółko na podobnych widoczkach.
Zabawa zabawą, ale na jakość i różnorodność zawsze warto postawić. :) :wink:


Wszystko to prawda, ale już od kilku lat obowiązuje sztywny system doboru zdjęć do kalendarza i zawsze jest to pierwsze 12 miejsc w konkursie. Jeśli zdjęcie ma wady techniczne, ale zdobyło odpowiednią ilość głosów, to będzie w kalendarzu.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 21.10.2009 00:21

I dlatego właśnie wspomniałem o ludzkich upodobaniach... :wink: :)
Sewo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 13.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sewo » 21.10.2009 01:49

MorskiPas napisał(a):
... już od kilku lat obowiązuje sztywny system doboru zdjęć do kalendarza i zawsze jest to pierwsze 12 miejsc w konkursie. Jeśli zdjęcie ma wady techniczne, ale zdobyło odpowiednią ilość głosów, to będzie w kalendarzu.


Przerażająca informacja, może jakoś zmiękczyć ten sztywny system. Parę mniej udanych fotek w propozycjach jest zauważalnych. Ponieważ jestem tu nowy, więc mam pytanie, jak wyglądała pod kątem technicznym taka 12 w ubiegłych latach?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.10.2009 05:54

Vox populi,vox Dei czyli całkiem nieźle:

konkursy/2008/mojachorwacja/wyniki.htm



Chyba nie postulujesz ogłoszenia konkursu na członków komisji kwalifikującej zdjęcia do druku kalendarzowego? :wink:

Dyskusja na temat warunków wyboru i kwalilifikacji jurororów może przedłużyć w istotny sposób cykl produkcyjny kalendarza,tak mniej więcej do czerwca.
Ale w takim wypadku ,już po wyłonieniu 12 najlepszych zdjęć,mozna podyskutować ,które zdjęcie przyporządkować do którego miesiąca i będzie w sam raz kalendarz na rok 2011 :wink:
Sewo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 13.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sewo » 21.10.2009 08:26

O... wspaniale, widzę że vox populi na tym forum charakteryzuje się głęboką dojrzałością estetyczną. Wygląda na to, że należy tylko żałować, że rok ma 12 miesięcy. Może tu dałoby się coś zrobić? :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 21.10.2009 08:39

Fatamorgana napisał(a):I dlatego właśnie wspomniałem o ludzkich upodobaniach... :wink: :)


Czego przykładem może być powielany w warsztatach samochodowych
motyw gołej d... Obrazek ... pani.


No właśnie, a czy jakaś cenzura obyczajowa będzie?

W końcu ten kalendarz może trafić w różne miejsca.Obrazek
Ostatnio edytowano 21.10.2009 11:55 przez weldon, łącznie edytowano 1 raz
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 21.10.2009 10:54

Jeszcze raz bardzo proszę o podawanie nicka w temacie maila ze zdjęciami. To na prawdę bardzo ułatwia mi robotę.

pozdrav K
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009" - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone