Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009"

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 13.10.2009 15:34

Dajmy już spokój, na ten konkurs regulamin jest jaki jest, nie róbmy burdlu, nie zmieniajmy go ale potraktujmy z odrobiną rozsądku i po ludzku. Jak ktoś sam nie jest w stanie znaleźć swojego zdjęcia sprzed lat np. w swojej starej relacji, to znaczy że nikt z głosujących też go nie znajdzie. No chyba że ktoś się celowo zajmie tropieniem zdjęć, ale to by był kretynizm do kwadratu.
Poza tym w regulaminie stoi "Zdjęcia nie mogą być dostępne w internecie (w sposób umożliwiający identyfikację autora)". To zostawia wiele miejsca na zdroworozsądkową interpretację (zdjęcia umieszczone na innych portalach, stare zapomniane relacje na tym forum itp). Tak że apeluję o życiowe i rozsądne potraktowanie sprawy i nierobienie kolejnej zadymy o ten regulamin :) A przed następnym konkursem pomyślimy o doprecyzowaniu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2009 17:53

MorskiPas napisał(a):
JacYamaha napisał(a):To mój komentarz do regulaminu.


Proponuję zlikwidować cały ten regulamin. Niech każdy przysyła co chce i na jaki chce adres. Zdjęcia będą, (albo nie będą) prezentowane gdziekolwiek, a na koniec jak w KC PZPR - "głosowali jak chcieli, a wybrali kogo trzeba"

:twisted:

..no co Ty..Morski Pasie..twardym trza być nie miętkim... :wink: , a tak już na poważnie..Ty robisz konkurs, Ty ustalasz zasady i koniec, kropka. Przecież przymusu uczestnictwa nie ma. ...to tyle...pozdrav :D
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 13.10.2009 17:54

MorskiPas napisał(a):Proponuję zlikwidować cały ten regulamin. Niech każdy przysyła co chce i na jaki chce adres. Zdjęcia będą, (albo nie będą) prezentowane gdziekolwiek, a na koniec jak w KC PZPR - "głosowali jak chcieli, a wybrali kogo trzeba"

:twisted:


Otóż to :idea:

zawodowiec napisał(a):[...] nie róbmy burdlu, nie zmieniajmy go ale potraktujmy z odrobiną rozsądku i po ludzku.


Otóż to :)
Regulamin mzd trzyma się kupy, a kupy się nie rusza ;)
Jeśli ktoś ma problemy z pamięcią, organizacją linków i obawy o nieprzychylność innych użytkowników to niech podsyła "świeżutkie bułeczki" :idea:
Porządek musi być i wszyscy chcemy by wygrały najładniejsze fotki, a nie kółka wzajemnej adoracji. Nie można ustępstw tłumaczyć lenistwem czy brakiem prądu ;) Regulamin nie jest moim zdaniem rygorystyczny i nie stawia szalonych wymagań. W gestii organizatora leży przecież by każdy z nas miał w miarę równe szanse bez względu na liczbę znajomych na forum czy nk ;)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 13.10.2009 18:11

Złybananie, niezupełnie mnie zrozumiałeś :) Akurat nie do końca mi się podoba ten punkt regulaminu, jednak namawiam wszystkich żeby już nic nie zmieniać w trakcie trwania konkursu (bo już w końcu trwa) żeby się burdel nie zrobił. Mówię tylko żeby ten kontrowersyjny punkt traktować po ludzku tzn. niezbyt rygorystycznie. Czyli żeby nie dawać zdjęć które równocześnie się pojawiają we właśnie pisanej albo dopiero co napisanej relacji, albo na czas konkursu je zdjąć z relacji. Ale jak mamy jakieś stare zdjęcie w czeluściach tego forum albo gdzieś w niezmierzonych otchłaniach internetu i chcemy je dać na tegoroczny konkurs - to po co robić z igły widły i je na siłę usuwać, prawdopodobnie nikt inny poza nami go nie pamięta.
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 13.10.2009 18:44

Jasne bracie - pokój między nami ;)
Nikt z nas przecież nie wątpi w dobre i sprawiedliwe serce organizatora :)
Nie martwmy się zatem tym co musi zostać napisane bo... ludzi dobrej woli jest więcej :)
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 13.10.2009 18:55

zawodowiec napisał(a): Mówię tylko żeby ten kontrowersyjny punkt traktować po ludzku tzn. niezbyt rygorystycznie. Czyli żeby nie dawać zdjęć które równocześnie się pojawiają we właśnie pisanej albo dopiero co napisanej relacji, albo na czas konkursu je zdjąć z relacji. Ale jak mamy jakieś stare zdjęcie w czeluściach tego forum albo gdzieś w niezmierzonych otchłaniach internetu i chcemy je dać na tegoroczny konkurs - to po co robić z igły widły i je na siłę usuwać, prawdopodobnie nikt inny poza nami go nie pamięta.


Podpisuję się.

Zapewniam, że pamiętam zdjęcia które zrobiły na mnie potężne wrażenie w relacjach z tego roku. Z poprzednich lat pamiętam te, które wygrywały konkursy. Autorów też.
I faktycznie przeszkadza mi gdy potrafię odgadnąć autora.

Konkursy odbywają się odkąd zainteresowało mnie cro. Z poprzedniego roku gdy udało mi się wygrać konkurs wiem, że ASA jednak trzeba trzymać w rękawie. Anonimowość jest atutem a nie wrogiem konkursu.

Przy okazji życzę wszystkim dobrej zabawy i bardzo dobrych, ciekawych i robiących wrażenie zdjęć. Będzie kalendarz, który będzie wielu z nas towarzyszyć przez następny rok.
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 13.10.2009 18:57

Lidia K napisał(a):[...] wiem, że ASA jednak trzeba trzymać w rękawie. Anonimowość jest atutem a nie wrogiem konkursu.


O właśnie właśnie :)
To też warto zapamiętać :idea:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 13.10.2009 20:10

lubelski napisał(a):
MorskiPas napisał(a):
JacYamaha napisał(a):To mój komentarz do regulaminu.


Proponuję zlikwidować cały ten regulamin. Niech każdy przysyła co chce i na jaki chce adres. Zdjęcia będą, (albo nie będą) prezentowane gdziekolwiek, a na koniec jak w KC PZPR - "głosowali jak chcieli, a wybrali kogo trzeba"

:twisted:

..no co Ty..Morski Pasie..twardym trza być nie miętkim... :wink: , a tak już na poważnie..Ty robisz konkurs, Ty ustalasz zasady i koniec, kropka. Przecież przymusu uczestnictwa nie ma. ...to tyle...pozdrav :D


To był oczywiście żart, Andrzeju. Jakiś regulamin musi być.

Przyznam, że przez chwilę miałem zamiar usunąć ten kontrowersyjny zapis i powrócić do poprzedniego regulaminu. (W końcu jeśli coś działało przez 5 lat to dlaczego teraz miałoby przestać działać?) Ale jednak uważam, że ten punkt powinien pozostać, bo i tak był przestrzegany, choć go nie było.

Tak jak pisze Kamil, jeśli ktoś ma gdzieś w czeluściach sieci jakieś zdjęcie o którym sam zapomniał, to nic się nie stanie. Choćby dlatego, że jest jeszcze jedno zdanie w tym punkcie regulaminu: "Inni użytkownicy posiadający wiedzę na temat autorów poszczególnych prac proszeni są o zachowanie milczenia na forum publicznym", więc jak ktoś komuś wynajdzie takie zdjęcie, to i tak nie może o tym pisać na forum. Powinien napisać na e-mail konkursowy, a ja skontaktuję się z autorem i ten zadecyduje, czy usuwa zdjęcie z sieci, czy wymienia zdjęcie konkursowe na inne.

Jednym słowem nie ma o co kruszyć kopii, a zapis w regulaminie niech zostanie, żeby różnej maści trooole nie miały za dużo swobody.

pozdrav K
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 13.10.2009 20:32

Jest konkurs! :D
(MP - fajnie, że się zdecydowałeś)
A ja cieszę się podwójnie - w pierwszym poście jest zwiastun ... kalendarza Chorwacja 2009 na 2010 r ! :)
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 13.10.2009 21:34

a to ja napisał(a):Jest konkurs! :D
(MP - fajnie, że się zdecydowałeś)
A ja cieszę się podwójnie - w pierwszym poście jest zwiastun ... kalendarza Chorwacja 2009 na 2010 r ! :)


Czy miałem inną możliwość :?: :wink: tradycja rzecz święta. :!: :D

A kalendarz w tym roku będzie robił Andrzej (lubelski). Niebawem o tym napiszemy.

pozdrav K
LRobert
Cromaniak
Posty: 4129
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 13.10.2009 21:42

Hura konkurs znowu nie wygram :lol: Trzeba odkurzyć archiwa. @
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2009 21:42

No jak Endrju zrobi kalendarz to mucha nie siada.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2009 22:17

Czytając ten zgiełk dochodzę do wniosku, że szkoda podejmować jakiekolwiek inicjatywy na forum bo to się może odbić na zdrowiu. Admin ogłosił konkurs - proste zasady, fajna zabawa miała być....
i się wszystko zesra..ło. Trzy strony o tym jakie zasady są złe, a czy sprawiedliwe, a czy aby uczciwe, jakie zdjęcia ukryć, a jakie publikować i chować itp, itd. istne jaja. Miał być fajny konkurs i kalendarz, a wyszło :D :) :devil:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 13.10.2009 22:37

zebik napisał(a):Czytając ten zgiełk dochodzę do wniosku, że szkoda podejmować jakiekolwiek inicjatywy na forum bo to się może odbić na zdrowiu. Admin ogłosił konkurs - proste zasady, fajna zabawa miała być....
i się wszystko zesra..ło. Trzy strony o tym jakie zasady są złe, a czy sprawiedliwe, a czy aby uczciwe, jakie zdjęcia ukryć, a jakie publikować i chować itp, itd. istne jaja. Miał być fajny konkurs i kalendarz, a wyszło :D :) :devil:


Nie przesadzaj. Konkurs ma się dobrze i kalendarz też będzie. Jedna drobna afera, a Ty już się zniechęcasz? Twardym trza być, nie miętkim.

pozdrav K
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.10.2009 22:39

MorskiPas napisał(a):
zebik napisał(a):Czytając ten zgiełk dochodzę do wniosku, że szkoda podejmować jakiekolwiek inicjatywy na forum bo to się może odbić na zdrowiu. Admin ogłosił konkurs - proste zasady, fajna zabawa miała być....
i się wszystko zesra..ło. Trzy strony o tym jakie zasady są złe, a czy sprawiedliwe, a czy aby uczciwe, jakie zdjęcia ukryć, a jakie publikować i chować itp, itd. istne jaja. Miał być fajny konkurs i kalendarz, a wyszło :D :) :devil:


Nie przesadzaj. Konkurs ma się dobrze i kalendarz też będzie. Jedna drobna afera, a Ty już się zniechęcasz? Twardym trza być, nie miętkim.

pozdrav K


:D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja - 2009" - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone