Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kończący swą ważność paszport.

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010
Kończący swą ważność paszport.

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 22.06.2010 20:21

Czy mogą wystąpić jakieś utrudnienia, gdy pokażę celnikowi w autokarze paszport który ma zdjęcie mojej facjaty sprzed 8 lat? Muszę przyznać że troszkę się zmieniłem od tego czasu, bo mam teraz lat 21, ale paszport ma ważność jeszcze 2 lata.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 22.06.2010 20:29

A dowodu nie masz :?:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 22.06.2010 20:33

WolfAtTheDoor napisał(a):Czy mogą wystąpić jakieś utrudnienia, gdy pokażę celnikowi w autokarze paszport który ma zdjęcie mojej facjaty sprzed 8 lat? Muszę przyznać że troszkę się zmieniłem od tego czasu, bo mam teraz lat 21, ale paszport ma ważność jeszcze 2 lata.

Moje dziecko miało kłopoty.
Co prawda miała wiek odpowiedni do paszportu dziecinnego.
Czyli paszport był ważny, wiek dostosowany do paszportu, a tylko zdjęcie stare.
Dzięki temu, a ponadto temu, była z rodzicami, jakoś udało sie przekonać
celnika, że ona to ona, tylko starsza.

Nie wiem, czy nie potraktowali by cię jako osobę po prostu inną.

W razie czego- jedź na dowód.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 22.06.2010 20:39

WolfAtTheDoor napisał(a):Czy mogą wystąpić jakieś utrudnienia, gdy pokażę celnikowi w autokarze paszport który ma zdjęcie mojej facjaty sprzed 8 lat? Muszę przyznać że troszkę się zmieniłem od tego czasu, bo mam teraz lat 21, ale paszport ma ważność jeszcze 2 lata.

Żadnych problemów nie będziesz miał.Howgh.
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 22.06.2010 20:41

Ok, dowód też zabiorę w takim razie.
Ja "na zdjęciu mam" z 12 lat. Teraz mam 21. Najbardziej charakterystyczne cechy typu nos, oczy (choć na czarno białym zdjeciu w paszporcie nie widać koloru) się zachowały.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 22.06.2010 20:44

WolfAtTheDoor napisał(a):Ok, dowód też zabiorę w takim razie.
Ja "na zdjęciu mam" z 12 lat. Teraz mam 21. Najbardziej charakterystyczne cechy typu nos, oczy (choć na czarno białym zdjeciu w paszporcie nie widać koloru) się zachowały.

Chcesz sobie tak pogadać czy jeszcze o coś zapytać ?Wolf. :D
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 22.06.2010 20:46

Jeśli jesteś wiarygodny, to temat uważam za zamknięty ;-)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Kończący swą ważność paszport.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone