Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kilka pytan..

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elojeden
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011
kilka pytan..

Nieprzeczytany postnapisał(a) elojeden » 18.04.2011 15:49

Witam. jako ze wątków i czytania jest tu baardzo duzo, bylam zmuszona zalozyc odrębny temat;)
a więc potrzebuje odpowiedzi na kilka pytan. wybieram sie do Chorwacji w tym roku nie grupą, lecz we dwoje (17lat i 20l.) planujemy jechac autokarem. i teraz moje pytanie: wybiierac oferty biur podrozy czy po prostu na własną rękę załatwic jakąś kwaterę? zdacydowana bylam na Makaraske, bo planuje rozrywkowe miasto, ale podobno jest tam baaardzo tłoczno i nie mozna znalezc spokojnego miejsca na plazy. Ktore miasta nam polecice? najlepiej zeby rownież "żyło" nocą, bo zalezy nam na rozrywce, ale bez przesadnym natłoku ludzi przede wszsytkim. Ile mniej wiecej wyniesie nas pobyt 10dniowy?

pozdrawiam:) :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.04.2011 16:09

Cześć...
nie zdziw się jak post zniknie...

W ciemno - czy to możliwe
Widzisz za co płacisz.

Koszt na 10 osób? - zależy od fantazji - od ok. 2 000 do...

W promocji dorzucę Makarską (leniu :wink: )


Pzdr
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 18.04.2011 17:33

Jak chcesz jechać do miasta, które żyje nocą, to trudno będzie Ci znaleźć takie, w którym w ciągu dnia na plaży jest dużo miejsca. Bo co niby ci wszyscy ludzie, co w nocy wyłażą (żeby miasto żyło :) ), mają za dnia robić? Chować się w apartamentach? :)

Rozwiązaniem może być jedynie wybranie miejscowości w okolicy miasta żyjącego nocą. Tam ludzi mniej nocą to i za dnia. Matematyka musi się zgadzać ;)

A koszt to już bardzo różnie, zależy ile wydajesz pieniędzy choćby na imprezach :D Ale licz od ok. 2000 w górę to powinno starczyć.

pozdro!
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 18.04.2011 18:22

A tutaj masz alternatywny transport forum/viewtopic.php?t=31208 pozdrav
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.04.2011 18:29

elojeden napisał(a):Witam. jako ze wątków i czytania jest tu baardzo duzo, bylam zmuszona zalozyc odrębny temat;)
a więc potrzebuje odpowiedzi na kilka pytan. wybieram sie do Chorwacji w tym roku nie grupą, lecz we dwoje (17lat i 20l.) planujemy jechac autokarem. i teraz moje pytanie: wybiierac oferty biur podrozy czy po prostu na własną rękę załatwic jakąś kwaterę? zdacydowana bylam na Makaraske, bo planuje rozrywkowe miasto, ale podobno jest tam baaardzo tłoczno i nie mozna znalezc spokojnego miejsca na plazy. Ktore miasta nam polecice? najlepiej zeby rownież "żyło" nocą, bo zalezy nam na rozrywce, ale bez przesadnym natłoku ludzi przede wszsytkim. Ile mniej wiecej wyniesie nas pobyt 10dniowy?

pozdrawiam:) :wink:


Zanim odpowiem to zapytam dyskretnie. Czy osoba 17 letnia posiada pozwolenie od rodziców na opuszczenie domu rodzinnego. Osobę 20 letnią, mniemam że jest to facet ostrzegam, że poniesie odpowiedzialność za uwiedzenie osoby małoletniej. Ponadto chcę zauważyć, że zgodnie z polskim prawem, żeby związać się małżeństwem kobieta musi mieć 18 lat, a chłopak 21 lat. Żeby mnie tam w czasie podróży do czegoś nie doszło. Póżniej jest problem z zapowiedziami, a i księża krzywo patrzą na take rozwiązłe i nieakceptowalne przez środowisko społeczne przypadki.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 18.04.2011 18:46

Daruś żebyś miał jasność... Odnośnie uwodzenia... :lol: aktualnie można uwodzić od lat 16 i nasze prawo na to pzwala :wink:
elojeden
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) elojeden » 18.04.2011 19:05

darek1 napisał(a):
elojeden napisał(a):Witam. jako ze wątków i czytania jest tu baardzo duzo, bylam zmuszona zalozyc odrębny temat;)
a więc potrzebuje odpowiedzi na kilka pytan. wybieram sie do Chorwacji w tym roku nie grupą, lecz we dwoje (17lat i 20l.) planujemy jechac autokarem. i teraz moje pytanie: wybiierac oferty biur podrozy czy po prostu na własną rękę załatwic jakąś kwaterę? zdacydowana bylam na Makaraske, bo planuje rozrywkowe miasto, ale podobno jest tam baaardzo tłoczno i nie mozna znalezc spokojnego miejsca na plazy. Ktore miasta nam polecice? najlepiej zeby rownież "żyło" nocą, bo zalezy nam na rozrywce, ale bez przesadnym natłoku ludzi przede wszsytkim. Ile mniej wiecej wyniesie nas pobyt 10dniowy?

pozdrawiam:) :wink:


Zanim odpowiem to zapytam dyskretnie. Czy osoba 17 letnia posiada pozwolenie od rodziców na opuszczenie domu rodzinnego. Osobę 20 letnią, mniemam że jest to facet ostrzegam, że poniesie odpowiedzialność za uwiedzenie osoby małoletniej. Ponadto chcę zauważyć, że zgodnie z polskim prawem, żeby związać się małżeństwem kobieta musi mieć 18 lat, a chłopak 21 lat. Żeby mnie tam w czasie podróży do czegoś nie doszło. Póżniej jest problem z zapowiedziami, a i księża krzywo patrzą na take rozwiązłe i nieakceptowalne przez środowisko społeczne przypadki.



:O spokojnie, pozwolenie rodzicow oczywiscie jest, a wszelkie przypuszczenia o uprowadzenia sa raczej nie na miejscu, bo chyba uzytkownik darek1 nie zna ani mnie, ani osoby 20letniej, przeze mnie wymienionej ;]

pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.04.2011 19:08

henius34 napisał(a):Daruś żebyś miał jasność... Odnośnie uwodzenia... :lol: aktualnie można uwodzić od lat 16 i nasze prawo na to pzwala :wink:

Od skończonych 15.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.04.2011 19:11

elojeden napisał(a):
pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze

Nie przejmuj się, ludzie z ChAD, a wg mnie to akurat tu występuje, tak maja :):)
elojeden
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) elojeden » 18.04.2011 19:13

henius34 napisał(a):A tutaj masz alternatywny transport forum/viewtopic.php?t=31208 pozdrav


hmm sierpien to za pozno, osobiscie interesuje mnie lipiec. a ile placisz za nocleg?;)
elojeden
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) elojeden » 18.04.2011 19:15

Bocian napisał(a):
elojeden napisał(a):
pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze

Nie przejmuj się, ludzie z ChAD, a wg mnie to akurat tu występuje, tak maja :):)


nie przejmuje sie:) ale chcialam sie pare informacji na forum dowiedzec o Chorwacji, jednak narazie wiem tylko to,ze ktos mnie chce uwiesc i o tym, ze jakis slub sie szykuje, o ktorym sama nie mam pojecia..:)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.04.2011 19:23

elojeden napisał(a):
Bocian napisał(a):
elojeden napisał(a):
pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze

Nie przejmuj się, ludzie z ChAD, a wg mnie to akurat tu występuje, tak maja :):)


nie przejmuje sie:) ale chcialam sie pare informacji na forum dowiedzec o Chorwacji, jednak narazie wiem tylko to,ze ktos mnie chce uwiesc i o tym, ze jakis slub sie szykuje, o ktorym sama nie mam pojecia..:)



Koleżanka uważa na siebie. Blondynki cieszą się wyjątkowym powodzeniem u południowców. Zeby nie wyszło tak, że kolega będzie wracał sam autobusem do kraju :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.04.2011 19:36

elojeden napisał(a):
Bocian napisał(a):
elojeden napisał(a):
pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze

Nie przejmuj się, ludzie z ChAD, a wg mnie to akurat tu występuje, tak maja :):)


nie przejmuje sie:) ale chcialam sie pare informacji na forum dowiedzec o Chorwacji, jednak narazie wiem tylko to,ze ktos mnie chce uwiesc i o tym, ze jakis slub sie szykuje, o ktorym sama nie mam pojecia..:)

Generalnie jeśli wybierasz się do Cro to oferty od autochtonów powinny być tańsze niż przez biuro. Wybierasz co chcesz a nie z oferty biura. Jeśli chodzi o miejsce o którym mówisz to Makarska :) Chcesz żeby było disco i nie było tłoczno? Nie wiem czy tak się da :) Może coś blisko samej Makarskiej? Pobyt Was wyniesie tyle ile wydacie :) Jadąc autokarem i mieszkając w apartmanie...za dużo na jedzeniu nie zaoszczędzicie :)
elojeden
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) elojeden » 18.04.2011 20:04

darek1 napisał(a):
elojeden napisał(a):
Bocian napisał(a):
elojeden napisał(a):
pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze

Nie przejmuj się, ludzie z ChAD, a wg mnie to akurat tu występuje, tak maja :):)


nie przejmuje sie:) ale chcialam sie pare informacji na forum dowiedzec o Chorwacji, jednak narazie wiem tylko to,ze ktos mnie chce uwiesc i o tym, ze jakis slub sie szykuje, o ktorym sama nie mam pojecia..:)



Koleżanka uważa na siebie. Blondynki cieszą się wyjątkowym powodzeniem u południowców. Zeby nie wyszło tak, że kolega będzie wracał sam autobusem do kraju :D


toż to jasnowidz! owszem, jestem blondynką :P i uwazac bede;)
elojeden
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) elojeden » 18.04.2011 20:08

Bocian napisał(a):
elojeden napisał(a):
Bocian napisał(a):
elojeden napisał(a):
pytam tu o Chorwacje, a nie od ktorego roku zycia mozna utrzymywac kontakty z płcią przeciwna. aha.. i jeszcze.. nie rozumiem o jakim slubie pan darek pisze

Nie przejmuj się, ludzie z ChAD, a wg mnie to akurat tu występuje, tak maja :):)


nie przejmuje sie:) ale chcialam sie pare informacji na forum dowiedzec o Chorwacji, jednak narazie wiem tylko to,ze ktos mnie chce uwiesc i o tym, ze jakis slub sie szykuje, o ktorym sama nie mam pojecia..:)

Generalnie jeśli wybierasz się do Cro to oferty od autochtonów powinny być tańsze niż przez biuro. Wybierasz co chcesz a nie z oferty biura. Jeśli chodzi o miejsce o którym mówisz to Makarska :) Chcesz żeby było disco i nie było tłoczno? Nie wiem czy tak się da :) Może coś blisko samej Makarskiej? Pobyt Was wyniesie tyle ile wydacie :) Jadąc autokarem i mieszkając w apartmanie...za dużo na jedzeniu nie zaoszczędzicie :)



hmm.. pomysle nad Makaraska.. czytalam tez cos o miejscowosci Omis..ze podobno rownie rozrywkowy, co wyzej wymieniona M. :) a osobiscie to jakie rejony mi polecacie?
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
kilka pytan..
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone