Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Sezon 2020

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.07.2020 20:50

Jechać w ciemno.
Dłuższy kabel wskazany - lepiej mieć dłuższy niż krótszy.
Polecam stronkę >>> https://www.avtokampi.si/kampi?accommod ... &country=2
tomr_m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2020
Re: Jaki namiot kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomr_m » 14.07.2020 22:20

Rafi70 napisał(a):Lanterna


Też się tam wybieram, ale mam jedno pytanie.
Czy wszystkie baseny są w cenie czy tylko część?
Przez dwa lata jeździłem na Valkanele i tam wszystko było w ramach pobytu - czy na Lanternie jest podobnie?
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 15.07.2020 10:15

Tak , z tym że w tym roku ze względu na Covid jeden kompleks basenów , ten bliżej morza jest zamknięty
blatko
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) blatko » 15.07.2020 10:38

Jackar napisał(a):
Rafi70 napisał(a):Są też takie namioty glampingowe 3600zł/7dni na Lanternie :wink:


Miał ktoś przyjemność mieszkać w takim namiocie? Jakieś opinie?


Mieszkałem już chyba we wszystkich tego typu namiotach: willowych (najtańsze), lodge, safari, glam...
Moja opinia - jak dla mnie i mojej rodziny jest to idealny sposób na wakacje w Cro i Ita choć do najtanszych nie należy. Płaciłem od 1000 do ok. 4000zl/ tydzień/za namiot/niezależnie od ilości osób (max. 6).

Do takiego namiotu zabierasz tylko swoje ręczniki i pościel , (chyba że wykupisz to dodatkowo przy rezerwacji), gąbkę i płyn do mycia naczyń. Cała reszta jest w namiocie, nawet korkociąg jest ;-).
tomr_m
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 28.06.2020
Re: Jaki namiot kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomr_m » 15.07.2020 11:36

Rafi70 napisał(a):Jestem obecnie w Cro i zdjęcia mam w dużej rozdzielczości, a cro.pl przyjmuje do 1 Mb. Nie mam jak zmniejszyć pliki


Wczoraj pytałem Cię o camping Lanterna w kwestii basenów. Nie wiem gdzie się zgubił ten post.
Zadam pytanie raz jeszcze.

Czy wszystkie baseny na tym campingu są w cenie wynajmu miejsca/poletka/pitch (nie wiem jak to tłumaczyć)?
Widziałem, że jest tam aquapark, kilka basenów.

Dla przykładu dwa lata pod rząd jeździłem na Valkanele i tam cały obiekt basenowy był bez dodatkowych opłat.
Dzięki za info.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Jaki namiot kupić?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.07.2020 15:30

tomr_m napisał(a):Wczoraj pytałem Cię o camping Lanterna w kwestii basenów. Nie wiem gdzie się zgubił ten post.

Twoje posty zostały przeniesione do właściwego wątku. :idea:
sandomingo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandomingo » 15.07.2020 16:01

A jak tam ogólnie z atrakcjami na kampingach: baseny, knajpy, animacje itp.? Normalnie czy w tym sezonie w ograniczonym zakresie?
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 15.07.2020 18:50

Wszystko działa prawie normalnie...prawie tzn z ograniczeniami np. Do aqaparku wpuszczanych jest 500osób ( na Lanternie , gdzie kompleks jest dość spory) w zeszłych latach takich ograniczeń nie było , animacje dla dzieci z zachowaniem odległości ( z tym było różnie , sami ludzie tego nie przestrzegali ) konieczność dezynfekcji rąk , wchodząc gdziekolwiek.
sandomingo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandomingo » 16.07.2020 10:23

Dzięki za info Rafi
Cayman82
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 15.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman82 » 16.07.2020 12:03

Czy jest ktoś aktualnie na Campingu Galeb w Omiśu?
Jak sytuacja na miejscu? Są wolne domki/bungalowy?
parian
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) parian » 19.07.2020 20:54

Cześć,
posiadamy swój namiot,
zastanawiamy się nad wyjazdem do Chorwacji. Zacząłem sprawdzać ceny na kempingach i przeżyłem mały szok - to, co w Polsce kosztuje zazwyczaj 60 zł, w Grecji 30 euro to w Chorwacji poniżej 50 - 60 euro chyba nie schodzi. A chodzi mi konkretnie o opłatę za 3 osobowa rodzinę z dużym namiotem, prądem i autem na przyzwoitym kempingu. Czy faktycznie w Chorwacji jest tak drogo na tych kempingach czy źle szukam? Przecież to był zawsze najtańszy sposób spędzenia wakacji, a tu ceny jak za apartament.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 594
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 19.07.2020 23:17

Mamy 30 lat po PRL-u a Ty ciągle kojarzysz kempingowanie z "biedawczasami"?? Mamy ambicję ,żeby dążyć do "zachodu" ,a w EU już od bardzo dawna kempingowanie jest bardzo elitarne . Ten sposób spędzania wakacji wybiera około 25-30% europejczyków właśnie ze względu na to ,że kempingi nie są tanie . Kempingi w większości są położone nad brzegiem morza , oferują szereg atrakcji , niejednoktotnie parki wodne, animacje dla dzieci itp. Wielkim błędem i nieporozumieniem jest porównywanie wakacji na kempingu i w apartamencie...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.07.2020 23:27

parian napisał(a):Cześć,
posiadamy swój namiot,
zastanawiamy się nad wyjazdem do Chorwacji. Zacząłem sprawdzać ceny na kempingach i przeżyłem mały szok - to, co w Polsce kosztuje zazwyczaj 60 zł, w Grecji 30 euro to w Chorwacji poniżej 50 - 60 euro chyba nie schodzi. A chodzi mi konkretnie o opłatę za 3 osobowa rodzinę z dużym namiotem, prądem i autem na przyzwoitym kempingu. Czy faktycznie w Chorwacji jest tak drogo na tych kempingach czy źle szukam? Przecież to był zawsze najtańszy sposób spędzenia wakacji, a tu ceny jak za apartament.

Wątek stary - ale poczytaj >>> kempingi-w-chorwacji-t17886.html
Nie wiem w jakim terminie chcesz jechać i w jaki region Chorwacji.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 877
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 19.07.2020 23:36

Po pierwsze, nie porównuj polskich kempingów i chorwackich. To są dwa różne światy. To również jest powód, dlaczego kempingi w Chorwacji są drogie, ale ja teraz szukając w ciągu 10 minut znalazłem na dwóch dużych kempingach parcelę na tydzień za ok. 1600 zł. W tej cenie masz powierzchnię ok 80 - 100 m2 z dostępem do prądu i wody. Z reguły parcele są otoczone żywopłotami lub inną roślinnością, więc obcy Ci się nie wepcha na Twoje pole. Węzły sanitarne, jesli chodzi o wyposażenie i czystość to najwyższy poziom.
A przede wszystkim atrakcje na kempingach najczęściej powodują, że nie chce się nigdzie człowiekowi ruszać. Mam zaliczone 4 kempingi, co prawda ja korzystałem tylko z mobilhome ale jednak to kemping.
To prawda, że ceny mogą odstraszać, szczególnie w sezonie wysokim, ale cena jest adekwatna do tego co w zamian zostanie Ci zaoferowane.
Jeżeli 50-60 euro za dobę za rodzinę to dla Ciebie za dużo, to raczej nie masz czego szukać, chyba, że na małym obiekcie bez dodatkowych atrakcji.
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 227
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 20.07.2020 07:00

Podłącze się do dyskusji i potwierdzę... kiedyś jazda pod namiot za granicę było najtańszym sposobem na nocowanie, obecnie to się zmieniło. Jest to tak jak pisał Rafi70 "sport" dość elitarny. Sprzęt który zabierasz ze sobą musi być kompaktowy i dobrej, zazwyczaj najwyższej jakości (w myśl zasady - nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy), a to musi kosztować. Do tego pobyt na wypasionych kempingach (z basenami, atrakcjami dla najmłodszych, ale i np. aerobikiem dla starszych) nie będzie tani.
Oczywiście znajdziesz kempingi za 35-45 euro za dobę dla 4 osób, namiot, prąd i auto, ale to są kempingi bez dodatkowych atrakcji, oczywiście pięknie położone prawie już na plaży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Sezon 2020 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone