Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

język chorwacki w Slavii w krakowie?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katia-croatia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.09.2009
język chorwacki w Slavii w krakowie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katia-croatia » 06.09.2009 16:04

słuchajcie,chciałabym się uczyć języka chorwackiego-jedyne miejsce jakie znalałam na necie,to szkoła językowa slavia,(www.slavia-jezyki.pl) na stronie mają ciekawą ofertę i jest dośc tanio.czy ktoś się już tam uczy i mógłby mi coś napisac o kursach tam organizowanych?opinie na necie mają bardzo dobre,ale czy coś więcej można się dowiedzieć?czy ktoś się tam uczy?będę bardzo wdzięczna
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 06.09.2009 20:21

Ja uwazam ze najskuteczniej ci bedzie, jesli sie skontaktujesz z tym mlodym Panem, z tego tematu:

forum/viewtopic.php?t=25724


On Ciebie nauczy Chorwackiego, ty niego Polskiego :wink:
entrada
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) entrada » 07.09.2009 13:32

Tu jest odpowiedni wątek: forum/viewtopic.php?t=15662&start=15
Katia-croatia
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katia-croatia » 08.09.2009 09:32

Nives napisał(a):Ja uwazam ze najskuteczniej ci bedzie, jesli sie skontaktujesz z tym mlodym Panem, z tego tematu:

forum/viewtopic.php?t=25724


On Ciebie nauczy Chorwackiego, ty niego Polskiego :wink:

no proszę-transakcja wiązana:)niestety nie mam predyspozycji do nauczania,chyba jednak wybiorę Slavię:)ale dzięki za info!pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 17.11.2009 20:12

Katia-croatia napisał(a):
Nives napisał(a):Ja uwazam ze najskuteczniej ci bedzie, jesli sie skontaktujesz z tym mlodym Panem, z tego tematu:

forum/viewtopic.php?t=25724


On Ciebie nauczy Chorwackiego, ty niego Polskiego :wink:

no proszę-transakcja wiązana:)niestety nie mam predyspozycji do nauczania,chyba jednak wybiorę Slavię:)ale dzięki za info!pozdrawiam


No i? Jak Ci idzie nauka?

Z tego co wiem, planują obóz językowy w Chorwacji ;)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
język chorwacki w Slavii w krakowie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone