Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jestem w Chorwacji w Peroj koło Puli

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008
Jestem w Chorwacji w Peroj koło Puli

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 15.07.2008 22:38

....no i ja też tu zawitałem...kilka spostrzeżeń..jestem z Torunia jechałem Cieszyn Bratyslawa Wiedeń Liubljana Koper Pula....jechałem na raz nie polecam ..wyjechałem o 20 byłem o 11 jest to 1410 km oczywiście przymuliło mnie koło Bratysławy nie ma się co zastanawiać tylko bezwarunkowo PARKING przy pierwszych oznakach zmęczenia.Jak wyżej jechałem przez Słowenie wykupiłem winete i nie żałuje zwłaszcza przy jeżdzie do Puli,przy takiej trasie nie ma co kombinować ze skrótami,na bramce w chorwacji nie miałem żadnych prób oszukania mnie na kasie nikt mnie nie poganiał ale dziękuje że dzięki forum o tym wiedziałem za to w czechach za komplet czechy i austrie na dwa samochody pani chciała 160 złotych byłem zmęczony bo 200 km w deszczu ale nie tak żebym nie umiał liczyć...moja trasa na drugi raz tylko i wyłą cznie przez Niemcy iTriest,200 km dalej ale szybciej,trasa mniej męcząca i może troche taniej odpada wineta Słowacka,austryjacka iSłoweńska To na razie wszystko będe tu do 24 mam internet nie wiem skąd za co dziękuje POZDRAWIAM....aha nie wymieniajcie na granicy tylko w bankach może dla kogoś to oczywiste ale zwracam na to uwagę cześć Krzysztof
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 16.07.2008 08:51

chciałem jeszcze dodać że na granicy nie ma żadnej kontroli żywności,za apartamenty w Peroj 80 m i 50m z klimatyzacją płacimy po 50eu za każdypogoda wspaniała,morze ciepłe
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 16.07.2008 09:05

Przywieź koniecznie trochę słońca do tej Polski jak już będziecie wracali! :mrgreen:
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 16.07.2008 23:48

bedzie problem bo na wjezdzie możesz przemycić wszystko bo nie kontrolują a słońce to towar reglamentowany...i jeszcze raz potwierdza sie mój dobry wybór nie bałtyk a adriatyk nawet frytek nie musze solić troche ponurkowałem jest świetnie

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Jestem w Chorwacji w Peroj koło Puli
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone