Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jedzonko

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2008 13:42

lukman napisał(a):odpowie mi ktoś w końcu jak tam wygląda sprawa ryb


Ryby na targach są duże i małe - możesz sobie lukman "luknąć" :wink:

Obrazek

Cena ryb na targu od ok. 20 kun (małe rybki) do ok. 100 kun (tuńczyk) - za 1 kg.
Po ryby na targ trzeba iść/jechać rano, czyli chcesz zjeść rybkę na obiadek - nie ma spanka :wink: :lol:
Ostatnio edytowano 05.07.2008 16:53 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 05.07.2008 14:15

lukman napisał(a):proszę was o konkretną odpowiedź w jakie cenie są ryby, nie wiem czy moje pytanie było takie trudne do zrozumienia czy jesteście jakimiś przygłupami a może wogóle nie próbowaliście ich a na forum sie przemądrzacie


Oczekujesz odpowiedzi nie zadając pytania. Sam jesteś przygłupem . Jak czytam taką jałową konwersację to jestem Ci nieżyczliwy. Silisz się oryginalność a jesteś walniętym roszczeniowcem któremu należy się odpowiedź. Jak chcesz odpowiedzi na pytania których nie zadajesz to zapytaj swojego psychiatrę.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.07.2008 14:19

Ludzie nie wyzywajcie się! Taka rozmowa jest bezsensowna! Pora chyba zakończyć ten wątek :!:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 05.07.2008 14:25

To on ublizyl innym forumowiczom! Nikt z nas tego nie zrobil, a jeszcze chce uzyskac informacje. Wg mnie, to zwykly, nudzacy sie prowokator.
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.07.2008 14:28

Jedno jest pewne :!: Prowokacja udana :wink: Wyzwoliła tyle emocji :P
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 05.07.2008 15:03

Lubuszanin napisał(a):A ja proponuje, aby admin usunal ten watek i przy okazji autora watku.


Jak wygląda usuwanie autora wątku? :mrgreen: :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2008 15:43

Inde napisał(a):
Lubuszanin napisał(a):A ja proponuje, aby admin usunal ten watek i przy okazji autora watku.


Jak wygląda usuwanie autora wątku? :mrgreen: :lool:


Odbywa sie to przy pomocy banowania http://pl.wikipedia.org/wiki/Ban_(informatyka)
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 05.07.2008 16:27

Inde napisał(a):
Lubuszanin napisał(a):A ja proponuje, aby admin usunal ten watek i przy okazji autora watku.


Jak wygląda usuwanie autora wątku? :mrgreen: :lool:


A tak, prawda, ze latwe?

Powody banowania [edytuj]

Bany zakładane są zwykle przez administratorów usług w reakcji na niepożądane zachowania użytkowników - na przykład wskutek złamania regulaminu usługi, nieprzestrzegania netykiety, prób naruszenia bezpieczeństwa systemu lub ograniczenia jego dostępności (atak DoS). Blokada może odnosić się do konta użytkownika, albo do adresów sieciowych, z których korzysta.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 05.07.2008 16:32

Lubuszanin napisał(a):
Inde napisał(a):
Lubuszanin napisał(a):A ja proponuje, aby admin usunal ten watek i przy okazji autora watku.


Jak wygląda usuwanie autora wątku? :mrgreen: :lool:


A tak, prawda, ze latwe?

Powody banowania [edytuj]

Bany zakładane są zwykle przez administratorów usług w reakcji na niepożądane zachowania użytkowników - na przykład wskutek złamania regulaminu usługi, nieprzestrzegania netykiety, prób naruszenia bezpieczeństwa systemu lub ograniczenia jego dostępności (atak DoS). Blokada może odnosić się do konta użytkownika, albo do adresów sieciowych, z których korzysta.


A w ten sposób... Myślałem, że w grę wchodzi na przykład... spychanie z urwiska, przywiązywanie do torów kolejowych albo noc z darkiem1 :P
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 05.07.2008 16:54

Noc z darkiem1, to najlepsze rozwiazanie ;).
art66x
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) art66x » 05.07.2008 17:23

Lukman!nie jestem tu guru ale obrazanie ludzi od przyglupow nie nalezy do dobrego tonu!!!Mysle ze twoje dni na tym forum sa policzone!!!!!!Nie pozdrawiam!!
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 05.07.2008 17:30

Lubuszanin napisał(a):Noc z darkiem1, to najlepsze rozwiazanie ;).

O nie . To już pol potowskie metody :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2008 17:33

Torac napisał(a):
Lubuszanin napisał(a):Noc z darkiem1, to najlepsze rozwiazanie ;).

O nie . To już pol potowskie metody :)

Eeeeeeeeee tam pol potowskie :lol: 8)
Ważne, żeby później była foto-relacja na forum :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2008 17:48

Pierwsza mini foto-relacja :lol:

Obrazek

Noc była udana :wink: bo miny obu Panów zadowolone :lol:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 05.07.2008 17:55

Janusz Bajcer napisał(a):Pierwsza mini foto-relacja :lol:

Obrazek

Noc była udana :wink: bo miny obu Panów zadowolone :lol:


A mówią że Bolek to Wałęsa. Lechu masz alibi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
jedzonko - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone