Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jechać czy nie jechać?;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008
Jechać czy nie jechać?;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 29.04.2008 12:07

Witam wszystkich serdecznie
Od 3dni uważnuie i namiętnie przeglądam tą strone ponieważ próbuje zaplanować sobie lipcowy urlop, bardzo ciagnie mnie do Chorwacji i próbuje przekonac swoją drugą połówkę że taki wyjazd samochodem moze być przyjemniejszy niz gotowa wycieczka do ciepłego miejsca naszego globu. Nie ukrywam że jeszcze nigdy tam nie byłem i jest to mój pierwszy raz ;)...nie chce pytać gdzie i jak jechac bo wszystkie info znajde na forum, napewno musi byc to jakies fajne, ustronne miejsce gdzie mozna naprawdę odpocząć.

No to jak moi drodzy, jechać czy nie jechać?;) pozdrowienia z Wrocławia
Komodna
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 07.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Komodna » 29.04.2008 12:29

Jechać!!!
Gdybyśmy myśleli inaczej to forum nie miałoby racji bytu.
Pozdrawiam
lokis01
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lokis01 » 29.04.2008 12:33

lukasz22i napisał(a):No to jak moi drodzy, jechać czy nie jechać?;) pozdrowienia z Wrocławia


Witam, ja też jadę pierwszy raz. Jak przyjadę to zdam relację :)

też jestem z Wro więc będę mógł pewnie jakoś pomóc w planowaniu trasy.

POzdr.
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 29.04.2008 12:39

Jechać , jechać , jechać :)

Ja też w tym roku jadę pierwszy raz i własnie dzięki forum jadę samochodem a nie z biurem podróży.Też miałam wielki dylemat jechać czy nie :)
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 29.04.2008 13:16

jeżeli to ma ci pomóc to powiem jedź
ale pamiętaj nic na siłę bo będzie tak :lol: i tak :evil:
:wink: :wink: :wink:
pozdrawiam
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 29.04.2008 16:23

lokis01 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):No to jak moi drodzy, jechać czy nie jechać?;) pozdrowienia z Wrocławia


Witam, ja też jadę pierwszy raz. Jak przyjadę to zdam relację :)

też jestem z Wro więc będę mógł pewnie jakoś pomóc w planowaniu trasy.

POzdr.


o to fajnie...a kiedy jedziesz i kiedy bedzie mozan sie spodziewac jakiegos info an temat Twojego pierwszego razu?;)

dzieki za jechac i czekam na więcej :lol:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 29.04.2008 16:37

Raz pojedziesz na własną rękę i zobaczysz jak jest fajnie, tak że potem z biura podróży skorzystasz tylko jak naprawdę będziesz musiał :lol:
Haweł
Cromaniak
Posty: 1721
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 29.04.2008 20:21

Ja kiedys zonie powiedzialem,ze do Chorwacji nigdy nie pojade.Pojechalem raz,za namowa,z biura podrozy do hotelu i to na Istrie,Lovran...Jezdze do Chorwacji od 6 lat w ciemno...o czyms to swiadczy...
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 30.04.2008 11:59

Haweł napisał(a):Ja kiedys zonie powiedzialem,ze do Chorwacji nigdy nie pojade.Pojechalem raz,za namowa,z biura podrozy do hotelu i to na Istrie,Lovran...Jezdze do Chorwacji od 6 lat w ciemno...o czyms to swiadczy...


hmmm no to dałeś mi do myslenia :) ja jestem praktycznie zdecydowany ale...?!
KonJarek
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KonJarek » 30.04.2008 13:12

Sam na pewno wiesz najlepiej, jaki typ wakacji wam pasuje, więc tylko musisz zdecydować czy wybrać hotel, prywatną kwaterę, namiot czy jacht. Na pewno wszystko to bez trudu znajdziesz w przyzwoitej cenie w Chorwacji, więc nie ma potrzeby szukać w innym miejscu :)
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 30.04.2008 13:18

KonJarek napisał(a):Sam na pewno wiesz najlepiej, jaki typ wakacji wam pasuje, więc tylko musisz zdecydować czy wybrać hotel, prywatną kwaterę, namiot czy jacht. Na pewno wszystko to bez trudu znajdziesz w Chorwacji, więc nie ma potrzeby szukać w innym miejscu :)


moze jakas kwatera prywatna, fajny hotelik lub pensjonat, bez tłumu turystów...no i fajnei gdyby udalo nam sie znaleźć cos w cenie do 25e/os/dobe...czyli na miejscu nie powinno byc problemu z miejscowka?! dobrze wiedziec
KonJarek
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KonJarek » 30.04.2008 13:55

lukasz22i napisał(a):fajnie gdyby udalo nam sie znaleźć cos w cenie do 25e/os/dobe...czyli na miejscu nie powinno byc problemu z miejscowka?! dobrze wiedziec

Zawsze lepiej wcześniej zasiegnąć języka i od razu zarezerwować miejsce. Nie tracisz wtedy czasu na szukanie na miejscu i nie ryzykujesz że twoja druga połówka nabierze złego wrażenia już na wstępie :)

Tu jest wątek na temat szukania kwater:

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=12997&postdays=0&postorder=asc&start=0
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 30.04.2008 16:09

ja bym nie jechał ... :roll:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 30.04.2008 16:54

Krystof napisał(a):ja bym nie jechał ... :roll:



:o :lol: :D
Haweł
Cromaniak
Posty: 1721
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 30.04.2008 20:17

Jedzw ciemno,zjedziesz np. w Splicie z autostrady na promenade i szukasz w nadmorskich miejscowosciach kwatery.Jedziesz,patrzysz,podoba sie,zatrzymujesz sie i pytasz o wolne miejsca...na 100% cos znajdziecie dla siebie.Poczytasz jeszcze forum,bedziesz bogatszy w wiedze,co,gdzie i jak...
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Jechać czy nie jechać?;)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone