Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jechać czy nie jechać?;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 29.01.2011 18:16

a co myślicie o wyjeżdzie np na początku lub w połowie maja..da sie już w Chorwacji kości pogrzać, czy jednak jeszcze będzie chłodno?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.01.2011 18:31

Tak se myślę, czy w czerwcu i sierpniu nie jechać... :roll:
Raz włóczęga az po Albanię; drugi raz bardziej stacjonarnie i do Pakostane off course!

:mrgreen:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14587
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.01.2011 19:14

Zawsze jeździmy w czerwcu, ale w zeszłym roku byliśmy w Turcji od 30.04 do 06.05 i było gorąco. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podobnie było w Cro.

Śmiało
KumoterSzyszkownik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 29.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumoterSzyszkownik » 30.01.2011 01:46

Teska napisał(a):a co myślicie o wyjeżdzie np na początku lub w połowie maja..da sie już w Chorwacji kości pogrzać, czy jednak jeszcze będzie chłodno?

Prognozy długoterminowe się nie sprawdzają...
Nikt nie da Ci 100-procentowej pewności co do tego czy w tym terminie w Cro będzie skwar...
Na dwoje babka wrózyła...

Ps.Ja w 2001 roku wrócilem z rejsu marcowego z Cro....czarny jak smoła...Przez całe 2 tygodnie padało tylko...jeden dzień...Przez reszte pobytu-lampa...No nie taka jak w lipcu czy sierpniu.ale...woda odbija promienie... :wink:
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 31.01.2011 23:21

Kumoter

no wiem ze skwaru nie będzie...generalnie chodziło mi o to,czy w drugiej połowie maja będę musiała łazić w grubym swetrze...z parasolem.
nie byłam nigdy w chorwacji....
jak sprawdziłam w kalendarzu...w maju to chyba tylko ja jadę... 8O
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 31.01.2011 23:25

w weekend majowy parę lat temu lalo. Na tydzień pobutu ze 2-3 dni pozwalały na opalanie się.
Reszta polary i deszczyk. :roll:
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 26.10.2011 10:33

jechać :)
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 26.10.2011 11:58

3 lata temu w maju była ładna pogoda, co poniektórzy nawet zaznali kąpieli ;)
Baszka
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baszka » 09.01.2012 12:43

Byłam w zeszłym roku na początku maja, na 6 dni mieliśmy tylko jedno przedpołudnie słoneczne :/ kilka razy dorwała nas konkretna ulewa, ogólnie to raczej szaro i buro było.
Zastanawiam się tylko, na ile to reguła o tej porze roku - chciałabym wrócić do CRO, maj jest dla mnie optymalnym terminem. Tylko boję się pogodowej powtórki z rozrywki :/
Antoni Jan SEREWKO
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 15.01.2012
Wyjazd samodzielny we wrześniu.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Antoni Jan SEREWKO » 16.01.2012 20:22

Witam.
Decyzja musi być jedna - jechać. Biuro podróży to ostateczność w dodatku obciążona tak bogatą ofertą, że nie wiadomo co wybrać. Podczas indywidualnego wyjazdu jesteśmy panami czasu i przestrzeni. Wrzesień jest preferowany przez tych, których dzieci jeszcze do szkoły nie poszły jak i tych, co ich dzieci nie chcą z wapniakami jeździć. Wygasa sezon - plaże pustoszeją, robi się cicho i nawet nie przeszkadza to, że zamykane są co ciekawsze sezonowe Konoby.
Pozdrawiam serdecznie.
jarecky9
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 30.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecky9 » 17.01.2012 21:15

lukasz22i napisał(a):No to jak moi drodzy, jechać czy nie jechać?;) pozdrowienia z Wrocławia


Jedź... Łukasz Jedź..... :!: :D
ja-rek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 14.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja-rek » 21.04.2012 23:47

Koniecznie trzeba zobaczyć ten kraj. Warto. Wszystkim którzy się zastanawiają nad wyjazdem do Chorwacji zawsze powiem, że trzeba koniecznie tam pojechać - przynajmniej raz. A później drugi.
Antoni Jan SEREWKO
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Antoni Jan SEREWKO » 23.04.2012 13:26

Dokładnie tak jak napisał ja-rek ... i trzeci i znów. Nie wszystko po jednym wyjeździe można zobaczyć, Pierwszy wyjazd to ciekawość, następne to nałóg. Zostań nałogowcem!
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Jechać czy nie jechać?;) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone