Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jechać czy nie jechać?;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 02.05.2008 09:44

Haweł napisał(a):Jedzw ciemno,zjedziesz np. w Splicie z autostrady na promenade i szukasz w nadmorskich miejscowosciach kwatery.Jedziesz,patrzysz,podoba sie,zatrzymujesz sie i pytasz o wolne miejsca...na 100% cos znajdziecie dla siebie.Poczytasz jeszcze forum,bedziesz bogatszy w wiedze,co,gdzie i jak...


no to jadę, raz się zyje:) dzieki za rady
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.05.2008 11:45

Pojechałem raz z biurem do Puli Verudeli 10 lat temu. Nie byłem zadowolony. w zeszłym roku byłe w RIU Borak z TUI. Byłem bardzo zadowolony.
Pozostale 5 razy jechałem z rezerwacjami i bylo ok.

Jedźcie koniecznie. Nawet w ciemno.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.05.2008 13:33

lukasz22i napisał(a):moze jakas kwatera prywatna, fajny hotelik lub pensjonat, bez tłumu turystów...no i fajnei gdyby udalo nam sie znaleźć cos w cenie do 25e/os/dobe...czyli na miejscu nie powinno byc problemu z miejscowka?! dobrze wiedziec


Mogę podać adres pensjonatu, 50 euro doba/pokój ... tylko samo spanie. Bez posiłków.
t.kurzy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 20.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) t.kurzy » 02.05.2008 13:58

Pierwszy raz byłem 11 lat temu i od tamtej pory z małymi przerwami byłem już 6 razy , w tym roku znowu się szykuję .
Bardzo polecam .
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 04.05.2008 08:30

JADE :D Wybór padł na Primošten, mam nadzieje ze nie bede załował:)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 04.05.2008 09:26

lukasz22i napisał(a):JADE :D Wybór padł na Primošten, mam nadzieje ze nie bede załował:)


Jadąc z takim nastawieniem, ..... nie jestem pewny czy aby będzie to udane.
Tak się nastawiasz, tak liczysz jakby była to wyprawa w daleki kosmos. .... to tylko Chorwacja, ponad 1000 km w jedną stronę. Ot i wsio. :D :wink: Pamiętaj - dla malkontenta to i w niebie będzie źle.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 04.05.2008 18:42

woka napisał(a):
lukasz22i napisał(a):JADE :D Wybór padł na Primošten, mam nadzieje ze nie bede załował:)


Jadąc z takim nastawieniem, ..... nie jestem pewny czy aby będzie to udane.
Tak się nastawiasz, tak liczysz jakby była to wyprawa w daleki kosmos. .... to tylko Chorwacja, ponad 1000 km w jedną stronę. Ot i wsio. :D :wink: Pamiętaj - dla malkontenta to i w niebie będzie źle.


nie jestem specjalnie wymagajacy wiec jestem dobrej myśli, dla tych ktorzy juz tam byli to tylko Chorwacja, dla mnie wyjazd w kaze nowe miejsce to juz coś...tym bardziej 2500km
waldek_pap
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldek_pap » 04.05.2008 19:22

lukasz22i
Niema, nad czym się zastanawiać. My też jedziemy (na RAB) pierwszy raz.
Byliśmy kiedyś za granica, ale nigdy razem rodziną.
Teraz jedziemy wszyscy. Na pewno będzie ekstra.
Ceny porównywalne z polskim morzem, pogoda o wiele lepsza przejrzyste morze, widoki i jest co oglądać.
Pozdrawiamy.
Arturo1970
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arturo1970 » 06.05.2008 23:56

lukasz22i napisał(a):Witam wszystkich serdecznie
Od 3dni uważnuie i namiętnie przeglądam tą strone ponieważ próbuje zaplanować sobie lipcowy urlop, bardzo ciagnie mnie do Chorwacji i próbuje przekonac swoją drugą połówkę że taki wyjazd samochodem moze być przyjemniejszy niz gotowa wycieczka do ciepłego miejsca naszego globu. Nie ukrywam że jeszcze nigdy tam nie byłem i jest to mój pierwszy raz ;)...nie chce pytać gdzie i jak jechac bo wszystkie info znajde na forum, napewno musi byc to jakies fajne, ustronne miejsce gdzie mozna naprawdę odpocząć.

No to jak moi drodzy, jechać czy nie jechać?;) pozdrowienia z Wrocławia

W CRO brakuje tylko kolibrów i małpek na palmach. JECHAć DALMACJA JEST CUDOOOWNA!!!!!
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 07.05.2008 00:00

Kolibrów może brakuje ale małp nie. Inaczej kondory chorwackie nie miałyby się czym żywić.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 07.05.2008 10:44

Arturo1970 napisał(a):
lukasz22i napisał(a):Witam wszystkich serdecznie
Od 3dni uważnuie i namiętnie przeglądam tą strone ponieważ próbuje zaplanować sobie lipcowy urlop, bardzo ciagnie mnie do Chorwacji i próbuje przekonac swoją drugą połówkę że taki wyjazd samochodem moze być przyjemniejszy niz gotowa wycieczka do ciepłego miejsca naszego globu. Nie ukrywam że jeszcze nigdy tam nie byłem i jest to mój pierwszy raz ;)...nie chce pytać gdzie i jak jechac bo wszystkie info znajde na forum, napewno musi byc to jakies fajne, ustronne miejsce gdzie mozna naprawdę odpocząć.

No to jak moi drodzy, jechać czy nie jechać?;) pozdrowienia z Wrocławia

W CRO brakuje tylko kolibrów i małpek na palmach. JECHAć DALMACJA JEST CUDOOOWNA!!!!!


łeee to nie jade :o :lol: decyzja juz podjeta, musze tylko pomyslec nad autem bo chwilowo uzytkuje samochod bez klimy a to moze się nie udać...mysle ze do lipca cos sobie sprawie, choćby na wyjazd:)
peligrosa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) peligrosa » 07.05.2008 11:23

Ja również w tym roku pierwszy raz jadę do Cro, samochodem bez klimy w sierpniu :P myślę że można :) Dla nas to wyjazd prawie jak w kosmos - jak Woka napisał wyżej dlatego, że pierwszy raz za granicę autem tak daleeeeeeko, no jakby nie było ponad 1300 km w jedną stronę :wink:
Gregory
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 03.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gregory » 07.05.2008 11:59

Brak klimy w samochodzie nie jest przeszkodą w podróży do HR. Da się przeżyć, choć czasem jest gorąco :D
Badi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 21.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Badi » 07.05.2008 12:07

Byliśmy w Chorwacji parę lat temu Renault 19 bez klimy i wspominam to jako moje najpiękniejsze wakacje... W tym roku też jadę bez klimy i mam nadzieję na powtórkę ;)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 07.05.2008 15:06

lukasz22i napisał(a): chwilowo uzytkuje samochod bez klimy a to moze się nie udać...

bez klimy da radę, wiem z autopsji, przez kilka lat jeździliśmy bez klimy :D

P.S. Wydaje mi się, że znamy się z innego forum, co Mudzina ?? ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Jechać czy nie jechać?;) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone