Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakim autkiem do Cro?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.04.2025 08:25

my korzystamy w pełni z kuchni jaką mamy do dyspozycji. śniadanie przed wyjściem na plaże około 7.30 potem po powrocie około 19.00 dopiero obiadokolacja :lol: chyba że w danym dniu idziemy na kolację do konoby wtedy kuchnia jest zamknięta wieczorem :mg:
Marlowe1994
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2295
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 09.04.2025 08:49

Ja też w pełni korzystam z kuchni. Herbata, kawa, śniadanie...
Takiego gotowania tradycyjnego z garami na kuchence to nie ma. Na urlopie jest od tego odpoczynek.
I jak zwykle wątek poszedł w tradycyjnym polskim kierunku, czyli albo o kosztach albo o zabieraniu lub nie zabieraniu żarcia :lool:
Żeby zostać w temacie okołosamochodowym, to macie odczucie, że na zagranicznym paliwie auto lepiej idzie?
599
Cromaniak
Posty: 724
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 09.04.2025 10:21

Tofik_83 napisał(a):
,,,,,,,
Nie boisz się jeździć z boxem szybciej niż 130 km/h - zdaje się że to najczęściej prędkość podawana przez producenta jako maksymalna/
,,,,,,,,,,


no nie boję się, :)
jak przekraczam 130h/km zamykam oczy,
nasuwa mi sie pomysł aby producenci box-ów wkładali
komplet stoperów do uszu,
oczywiście gratis,
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1858
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.04.2025 11:44

Dobra Koledzy..... Koniec kłamania :)

Sama prawda

Obrazek

Albo taki wariant.

Obrazek

....
A teraz po prawdzie....

Nie roztkliwiać się Koledzy, nad tym banalnym boksem. :spoko:

.....
Ostatnio edytowano 15.04.2025 19:49 przez AdamSz, łącznie edytowano 6 razy
599
Cromaniak
Posty: 724
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 09.04.2025 11:54

Adam,
fotki które wystawiłeś są na postoju,
wtedy pewnie że nic Ci nie szumiało,
to się nie liczy, :)
poza tym pełna zgoda,
z tymi"wielbłądami"
:P
Marlowe1994
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2295
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 09.04.2025 12:01

Pedały się kręcą w czasie jazdy 

Mówi się geje :lool: :oczko_usmiech:
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1858
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.04.2025 12:21

Marlowe1994 napisał(a):
Pedały się kręcą w czasie jazdy 

Mówi się geje :lool: :oczko_usmiech:

Marlowe, poprawione :mg: :spoko:
......
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1858
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.04.2025 12:24

599 napisał(a):Adam,
fotki które wystawiłeś są na postoju,
wtedy pewnie że nic Ci nie szumiało,
to się nie liczy, :)
poza tym pełna zgoda,
z tymi"wielbłądami"
:P


No toć mówię Jurku, że mi tam wszystko dzwoni i brzęczy, czyli mówiąc prosto, napier///la :D
Macie lepiej z tymi boksami singlami :spoko:

.....
grab56
Croentuzjasta
Posty: 307
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 09.04.2025 12:36

A nie można tych rzeczy po prostu włożyć do przyczepy?
Ten rowerek po złożeniu też chyba się zmieści w kabinie. Przecież chyba go potem na nią pakujesz, żeby mieć poranny transport bułek?
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1858
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.04.2025 12:59

Grab, nie poprawiaj starych karawaningowców, wielbłądziarzy ;) Wszystko wyliczone.

Nie mam foty przyczepy kempingowej, przygotowanej do transportu. Ale i tak wstyd by było ją pokazać. :lol:
Dżez max, Jak w metrze w Tokio w godzinach szczytu. Rowerów w przyczepie się nie wozi bo obdrapują i niszczą mebelki przyczepy. A przyczepa musi być w miarę ładna, choćby dla następnego użytkownika ;) To samo z jachtem, szkoda laminatu. Na marginesie, jak wszyscy wiemy, nie wynaleziono chyba jeszcze bardziej uperd///go urządzenia do przechowywania, jak rower :) Zauważ że wszystkie kampery (i wiele przyczep) maja zewnętrzne uchwyty na rowery

A o którym rowerku mówisz, bo oba są zaopatrzeniowe. Te składak jachtowy ?? Nie ma dla niego innego miejsca na trasę niż na dachu. Wszędzie full 8) Jakbym Ci wymienił jaki jest zestaw oprzyrządowania do łodzi 8O , Kiedyś Jacunio pisał co wziąć do HR i to bez łodzi.. Może ktoś to odkopie . U Jacunia było bardzo mało :)
A w terenie po rozłożeniu się, nic się nie trzyma w przyczepie, tylko na zewnątrz. Cały sprzęt, jak rozstawiony, tak sobie stoi na zewnątrz. Nie chowa się tego na noc do przyczepy //

P.S. Co do tego dobytku. Oczywiście oprócz wyposażenia osobistego. jest jeszcze dobytek ukryty. Typu całe wyposażenie kempingowe, stoły krzesła, organizery, przedsionek do przyczepy,itp, itd, pływadła typu kajak, sup. itp, itd...Także kit plażowy wszystkim znany, maty, parasole, itp, itd

A przy jachcie. Jednostka pomocnicza, czyli mały ponton z silnikiem spalinowym 2,3 KM .... A wyposażenie łodzi typu żagle,zabudowa cabrio, bimini, szprycbuda, pokrowce rózne, lazy jack, kotwice, łańcuchy, bojki boj repy, liny różne, cumy, odbijacze, zbiorniki na paliwo, sprzęt ratowniczy, kamizele, koła, pławki, reflektor radarowy. Zestaw miękkich kanap do kokpitu ... itd itp. Sam zestaw nawigacyjny dwa plottery, laptop navi, radia ręczniaki, to spora walizka... i 1000 innych drobiazgów .... 8O ...Także kit plażowy, oczywiście ...jest tego trochę 8) ;) Poupychane po jachcie i samochodzie //

....
Ostatnio edytowano 09.04.2025 14:26 przez AdamSz, łącznie edytowano 2 razy
grab56
Croentuzjasta
Posty: 307
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 09.04.2025 13:55

AdamSz napisał(a):Rowerów w przyczepie się nie wozi bo obdrapują i niszczą mebelki przyczepy

No dobra, to jest całkiem logiczne.
AdamSz napisał(a):To samo z jachtem, szkoda laminatu.

No to gdzie trzymasz ten rowerek, jak już się przesiądziesz na łódkę? Nie mów mi tylko, że służy za dryfkotwę :mg:
Marlowe1994
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2295
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 09.04.2025 14:14

A przy jachcie. Jednostka pomocnicza, czyli mały ponton z silnikiem spalinowym 2,3 KM .... A wyposażenie łodzi typu żagle,zabudowa cabrio, bimini, szprycbuda, pokrowce rózne, lazy jack, kotwice, łańcuchy, bojki boj repy, liny różne, cumy, odbijacze, zbiorniki na paliwo, sprzęt ratowniczy, kamizele, koła, pławki, reflektor radarowy. Zestaw miękkich kanap do kokpitu ... itd itp. Sam zestaw nawigacyjny dwa plottery, laptop navi, radia ręczniaki, to spora walizka... i 1000 innych drobiazgów ....  ...Także kit plażowy, oczywiście ...jest tego trochę   Poupychane po jachcie i samochodzie //

No i parę skrzynek warzyw i baniaki z wodą :oczko_usmiech:
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1858
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.04.2025 14:18

Jak ze sobą, to na pokładzie rozłożony i przywiązany do relingu. Jak będziesz w HR, a zwłaszcza na naszych WJM to zwróć uwagę... Mały jachtowy składak stał się wręcz normą na jachtach. A motorowe różne, zwłaszcza hausboty, to już jest obecne standard. Ale ja nie mieszkam non stop na łodzi. Raczej wariant kamp z łodzią i wtedy wszystko duże stoi na trawie. A taki rower, wiadomo, niezbędny i wygoda. I do sklepu i na wycieczkę po okolicy.

Ciekawostka przy okazji. A w takiej Grecji, to niektórzy poszli dalej. Kamper z przyczepką, a na niej smart albo citroen C2, Widziałem takich. Mały skuter, czy rower elektryk, juz nie robi żadnego wrażenia. Ale oni siedza tam tygodniami, jak nie miesiącami ;) .... Gdzieś miałem fotę dziadka, który miał dżipa willisa era Vietnam 1973, jako takiego sobie pomocniczego. Tu podjechać, tam podjechać ... Jak odkopię w tych tysiącach fotek, to Ci wrzucę, ...Niezła ciekawostka :)

.....
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1858
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 09.04.2025 14:20

Fakt. zapomniałem. Baniaki na wodę :spoko: ... Ale wody nie wożę z miasta do miasta ;)
.....
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3740
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 09.04.2025 15:57

AdamSz napisał(a):
Marlowe1994 napisał(a):
Pedały się kręcą w czasie jazdy 

Mówi się geje :lool: :oczko_usmiech:

Marlowe, poprawione :mg: :spoko:
......


Ta forma była poprawna, gdy unia raczkowała - obecnie używamy określenia nieheteronormatywni :lezekwicze:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Jakim autkiem do Cro? - strona 429
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone