Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jakie ubezpieczenia na auto?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomiusz
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 22.05.2006
jakie ubezpieczenia na auto?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomiusz » 23.05.2006 22:09

Witam wszystkich wiem że temat ubezpieczenia byłjuż poruszany na forum ale mam pytanie wybieram sie pod koniec sierpnia do novi vinodolski swoim fiatem seicento i nie wiem jakie ubezpieczenie wybrac w razie awari lub tym podobne. Za wszelkie rady z góry dziekuje i pozdrawiam
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 23.05.2006 22:28

Ja wkrótce jadę do Chorwacji i zamierzam kupić assistanc w Generali. Dobry wybór - czy coś innego polecacie? Nie mam wystarczająco punktów BP ;-)
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008
Moto assistance w PZU

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 12.09.2008 23:01

Moto assistance w PZU , Gorąco polecam . Za 2 tygodnie zapłaciłem 39 złotych , mając zagwarantowaną pomoc " kierowcy i pasażerom ubezpieczonego pojazdu-w ruchu zagranicznym-pomoc techniczną , medyczną , informacyjną i finansową oraz obejmuje ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w zakresie i na określonych warunkach w ogólnych warunkach ubezpieczenia ." "PZU S.A. poprzez swojego zagranicznego przedstawiciela gwarantuje udzielenie pomocy technicznej , medycznej , informacyjnej i finansowej nie tylko w razie wypadku drogowego , ale również w razie awarii pojazdu , jego unieruchomienia , kradzieży lub utraty z innych przyczyn " , czego więcej trzeba ? Nie jestem pracownikiem PZU , nie prowadzę kryptoreklamy , opisuję to co przeczytałem w warunkach ubezpieczenia . Z ubezpieczenia korzystałem od 15.08.2008 r do 29.08.2008 r.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
jakie ubezpieczenia na auto?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone