Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jakie produkty warto zakupic w kraju

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.08.2010 21:24

KOCHAR1 napisał(a):Rzeczywiście skandal ciekawe czy butelki ze sobą zabrali :?:


Zabierali, a jakże :D na wymianę przy zakupie kolejnego piwka w dniu następnym :D
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 26.08.2010 21:27

Lelule1971 napisał(a):
jasio napisał(a):
Lelule1971 napisał(a):.. ty się do mnie osobiście przypier...asz.

Jeżeli odebrałeś to do siebie to twój problem .
Nigdzie nie napisałem że to ciebie .


Jeśli nie do mnie to do kogo? Odpowiedz w takim razie kogo miałeś na myśli, pisząc to co napisałeś, bezpośrednio pod moim postem?
Twoja argumentacja, że nigdzie nie napisałeś, że to do mnie, przypomina wykręt małego dziecka.

Ja biorę odpowiedzialność za to co napisałem, a ty?

Witam
Lelule1971 problem naszych rodakow polaga na tym ze oni za nic nie biora odpowiedzialnosci ,za nic nie chca placic ,chca byc dumni "duma narodowa" i miec all inclusive za darmo. Wedlug starej polskiej zasady "z motyka na ksiezyc" i zero pokory. Przykre ale prawdziwe a prawda czesto bywa bolesna.Malo tego za prawde zawsze w Polsce bili i jak widac bija dalej.
Pozdrav
p.s.
lelule1971 moze bedzie kiedys okazja pogadac o tym w Cro w milej konobie badz w barze na plazy przy zimnym Karlovacku:) itd...
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 26.08.2010 21:45

baca1 napisał(a):lelule1971 moze bedzie kiedys okazja pogadac o tym w Cro w milej konobie badz w barze na plazy przy zimnym Karlovacku:) itd...


Z mojej strony, nie widzę przeciwwskazań i jeśli będzie okazja, wypiję to Karlovacko z przyjemnością :D
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 26.08.2010 22:00

baca1 napisał(a):Lelule1971 problem naszych rodakow polaga na tym ze oni za nic nie biora odpowiedzialnosci ,za nic nie chca placic ,chca byc dumni "duma narodowa" i miec all inclusive za darmo. Wedlug starej polskiej zasady "z motyka na ksiezyc" i zero pokory. Przykre ale prawdziwe a prawda czesto bywa bolesna.Malo tego za prawde zawsze w Polsce bili i jak widac bija dalej.


Chyba długo nie było Cię w Twojej dawnej Ojczyźnie........... :roll:

Bić, to powinni za pisanie takich uogólnień :?

Jednym słowem .. ŻAL !!!
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 26.08.2010 22:25

Dromader napisał(a):
baca1 napisał(a):Lelule1971 problem naszych rodakow polaga na tym ze oni za nic nie biora odpowiedzialnosci ,za nic nie chca placic ,chca byc dumni "duma narodowa" i miec all inclusive za darmo. Wedlug starej polskiej zasady "z motyka na ksiezyc" i zero pokory. Przykre ale prawdziwe a prawda czesto bywa bolesna.Malo tego za prawde zawsze w Polsce bili i jak widac bija dalej.


Chyba długo nie było Cię w Twojej dawnej Ojczyźnie........... :roll:

Bić, to powinni za pisanie takich uogólnień :?

Jednym słowem .. ŻAL !!!

Niestety bylem i to dwa tygodnie temu prosto po urlopie w Cro. Faktycznie ZAL mi was:(
p.s.
a co sie zmienilo bo nie zauwazylem i nie uslyszalem w mediach i wsrod ludzi?
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 26.08.2010 22:28

Lelule1971 napisał(a):
baca1 napisał(a):lelule1971 moze bedzie kiedys okazja pogadac o tym w Cro w milej konobie badz w barze na plazy przy zimnym Karlovacku:) itd...


Z mojej strony, nie widzę przeciwwskazań i jeśli będzie okazja, wypiję to Karlovacko z przyjemnością :D

Milo ja co prawda juz po pobycie w Cro ale przyszly rok przed nami:)
Pozdrav
JokerSmile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JokerSmile » 26.08.2010 22:44

Baca, kolego.
Ja Cię proszę. Poluzuj kołnierz.

I bądź łaskaw, jeśli już naprawdę musisz -- pisać więcej o sobie a mniej o innych. Nie oceniaj wg jednej miary.

Taka drobna, życiowa rada.
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 26.08.2010 22:52

JokerSmile napisał(a):Baca, kolego.
Ja Cię proszę. Poluzuj kołnierz.

I bądź łaskaw, jeśli już naprawdę musisz -- pisać więcej o sobie a mniej o innych. Nie oceniaj wg jednej miary.

Taka drobna, życiowa rada.

Akurat nie mam na sobie koszuli. Dzieki za rady ale jesli Ciebie to nie dotyczy to po co ten post?
Pozdrav
JokerSmile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 08.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JokerSmile » 26.08.2010 23:09

baca1 napisał(a):
JokerSmile napisał(a):Baca, kolego.
Ja Cię proszę. Poluzuj kołnierz.

I bądź łaskaw, jeśli już naprawdę musisz -- pisać więcej o sobie a mniej o innych. Nie oceniaj wg jednej miary.

Taka drobna, życiowa rada.

Akurat nie mam na sobie koszuli. Dzieki za rady ale jesli Ciebie to nie dotyczy to po co ten post?
Pozdrav


No w tym właśnie jest problem -- kolego Baca, że jedziesz po Polakach w Polsce i nie tylko -- jak po łysych świniach.
Ja mieszkam w Polsce -- czyli Twoje posty również (nad czym ubolewam) mnie dotyczą. Czy wyrażam się wystarczająco jasno dla Ciebie?
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 26.08.2010 23:11

A to jakas zabawa w "nabijanie" postow?
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 27.08.2010 08:38

baca1 napisał(a):Niestety bylem i to dwa tygodnie temu prosto po urlopie w Cro. Faktycznie ZAL mi was:(


I wszystko jasne ....
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 27.08.2010 09:12

Dromader napisał(a):
baca1 napisał(a):Niestety bylem i to dwa tygodnie temu prosto po urlopie w Cro. Faktycznie ZAL mi was:(


I wszystko jasne ....

To kamien z serca ze wszystko jasne... :D
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 27.08.2010 09:34

jasio napisał(a):Kolejny oszołom :lol:

Nie ladnie tak obrazac. Boli Cie to jak ktos opisuje fakty i swoje spostrzezenia. A ze dotycza one rodakow to tylko zle o nich swiadczy. I naprawde nie ma co sie unosic chora ambicja tylko trzezwo ocenic sytuacje. Wlasne podworko(czyli Polska i jej narod) od tego powinnismy zaczac. KONIEC
Bok
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 27.08.2010 19:29

baca1 napisał(a):Akurat nie mam na sobie koszuli.

A co jakoś łowiecka ci zezarła . Hej :lol:
Gazda jasio . Hej
baca1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 239
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) baca1 » 27.08.2010 23:49

jasio napisał(a):
baca1 napisał(a):Akurat nie mam na sobie koszuli.

A co jakoś łowiecka ci zezarła . Hej :lol:
Gazda jasio . Hej

Prymityw :cry:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Jakie produkty warto zakupic w kraju - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone