Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jaki byście poradzili kupić przewodnik

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
freyu
Croentuzjasta
Posty: 142
Dołączył(a): 25.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) freyu » 31.05.2010 19:02

Ja mam kilka różnych przewodników Pascala i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć a wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o przewodnik to nie ten MasterCard bo to jakaś lipa jest. Chodzi o ten z całkowicie niebieską okładką, a z przodu jest widok na morze i taka łódka przy brzegu. Teraz już jest chyba nowsza wersja z jakimś miastem w zatoce.
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 01.06.2010 23:33

Dziś nabyłem w Empiku przewodnik Michelina "Chorwacja zielony przewodnik" i co ciekawe na stronie 14 tekst cyt. "Nieoficjalna polska strona o Chorwacji - www.cro.pl" Wydawnictwo Bezdroża.
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 22.07.2010 20:43

freyu napisał(a):Ja mam kilka różnych przewodników Pascala i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć a wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o przewodnik to nie ten MasterCard bo to jakaś lipa jest. Chodzi o ten z całkowicie niebieską okładką, a z przodu jest widok na morze i taka łódka przy brzegu. Teraz już jest chyba nowsza wersja z jakimś miastem w zatoce.


Podczas niedawnego wypadu do Cro korzystaliśmy z przewodnika Pascala, niestety MasterCarda.
Większość informacji w nim zawartych jest jak najbardziej aktualnych, mieliśmy wydanie z 2009 r., dlatego też trzeba brać poprawkę na ceny w nim zawarte, chodzi głównie o wejściówki na miejsca widokowe, parki narodowe etc.

Co do lipy o której wspomniał freyu to... znaleźliśmy w tym przewodniku jednego konkretnego babola.
Ciekawe ile by ich było, gdyby człowiek zjechał całe Cro z tym wydawnictwem w ręku.
Jak wpadnie mi ten przewodnik znowu w łapki (bo na szczęście należy do znajomych) to zrobię skana jednej ze stron poświęconych Rovinj i jego okolicom.
Szanowni autorzy ulokowali Zlatni Rad nieopodal centrum Rovinja. Nawet nazwa ulicy którą najlepiej dojechać była podana!!! 2 godziny dreptaliśmy w poszukiwaniu tego urokliwego miejsca, które znajduje się na wyspie Brac. Co gorsze, żaden z napotkanych przez nas Chorwatów, nie wyprowadził nas z błędu kiedy pokazywaliśmy zdjęcie w przewodniku kierowano nas błędnie na dużo mniej urokliwe urwiska skalne :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
jaki byście poradzili kupić przewodnik - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone